Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ay sen bişi yapmayıp yatıyon mu. Slet mi yapıyo. Bayılırım öyle şeylere. Bi denesene

peşin dediği acaba tek çekim miydi:))))

ya yüzlere tıklıyorum cıkmıyo aaaa cok mutsuzum ama..

Bende yüzleri çok özlemişim.
Resmen bu yüzler gibi sanmaya başladım kendimi.
Efo hastaymış
Tabi yemiyo içmiyo zayıf düştü vücut

Çok şey mi istiyorum
Bahar gelince gençliğimden beri böyle olurum ben.
Eve girmek istemem

Ay sen bişi yapmayıp yatıyon mu. Slet mi yapıyo. Bayılırım öyle şeylere. Bi denesene

cok yorgun oluyomuşsun seans sonrası ..bayağı spor gibiymiş..da cok az yerde var..haftada iki gun nasıl gelecen..
zumba hocası kıza sordum..teknoloji geliştikçe spora da etkisi oluyor muhakkak ama uzun ömürlü olmaz etkisi yazı ancak geçirirsiniz , spora motive etmek için uygun ama gerçek sporun yerini utmaz dedi...e ben zaten spor yapıyorum..orda iyice güçlenir kaslar kendi yaptıgımla da korurum..yalnız prtein almam lazım.bunu herkes soyluyor..ette bize gecen prptein azmış..yumurta cok iyiymiş..geldim iki yumurta yedim..kız spor hocası kaslı zaten ve günden uc yumurta yiyomuş.ikisinin sadece beyazını yiyomuş..ben de iki yiyip birinin sarısını yemicem..bu zamana kadar bu sorunu halletmemeniz büyük hata dedi..protein tozu almayacam..yalnız benim kolesterol 220 civarında..

Bende yüzleri çok özlemişim.
Resmen bu yüzler gibi sanmaya başladım kendimi.
Efo hastaymış
Tabi yemiyo içmiyo zayıf düştü vücut

biliyorum bugun kısa yazışabildik telden..cok hasta oldu üst üste dediğin gibi yemiyo bağışıklık düşüyor..

Çok şey mi istiyorum
Bahar gelince gençliğimden beri böyle olurum ben.
Eve girmek istemem

aynen mayıs benim ayım..kışın inime çekilip dışarı çıkasım gelmiyor..soğuğu sevmiyorum esasen..yazın da sürekli deniz tatili yapmak isterim..
ay jelonun dediği otellere bakacaktım internetten bakamadım...
izmittte kerpe kefken var gidiyo musunzu oraya denize..

Biliyorum. Nisanda istedimdi eşim işlerini bırakamadı.
Ona bırakırsam hiç uygun olmuycak. Bari ekim de gidebilsem

Arada giderim ama haftasonu çok kalabalık oluyo. Ben pek bayılmıyorum o tarafa

Biliyorum. Nisanda istedimdi eşim işlerini bırakamadı.
Ona bırakırsam hiç uygun olmuycak. Bari ekim de gidebilsem

bu eşlerin işleri ne olacak bilmem..şu an çalışıyor mesela bilgisayar basında..kendi işi olsa anlayacağım da ..sorumluluk duygusu yüzünden başına kalıyo..bi de becerikli olmayacaksın..

bu eşlerin işleri ne olacak bilmem..şu an çalışıyor mesela bilgisayar basında..kendi işi olsa anlayacağım da ..sorumluluk duygusu yüzünden başına kalıyo..bi de becerikli olmayacaksın..
Ay kendi işi oluncada anlayamıyorum.
Giderim cidde ye orda geç gelir eve.
O tr ye gelir burda bi istanbulda bi başka yerde.
Bende kendimi alışveriş ve estetiğe verdim

Mayıs sonu gidecem gene ciddeye.
Özlüyorum da orayı ha. İlginç bi şekilde

Ben eylülde cruise a yazıldım. Akdeniz turu

aaaa..ay benim hayalimi çalmışsın kız..hangi şehirleri egzeceksiniz..nereye yazıldın..üff kıskanırım şimdi..

ya bu arada peganumla yazıştık, cok iyi bilinen burun ameliyatı yapan doktorlardan birine bir arkadası ameliyat olmuş ama 2 sene şiş kalmış deri iyileşmemiş kortizon filan olmuş..korktum şimdi ya..

Ay kime olmuş loo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…