Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

dubaide bi numara yok..uzakdoğuya gidicez yıllardır bir denk gelmiyo tarihler..denk geldi tur iptal oldu..arkadaşla hindistina gidicez inşallah kasım gibi..ağustosta eşimle rusya..nisanın sonu ve 1-2 mayısta midillideyiz..
ingiltereye eninde sonunda geliriz allah izin verirse..iskoçya da aklımda..şatoları görmek lazım..
Iskocya ingiltere ye agustos da gelin ,iskocya da karnaval oluyor o tarihte ve iskocya cok soguk bence

Bende honkong singapur, tayland istiyorum.
İki kere niyet ettik. Biri balayı içindi. Tam o sıra tusunami oldu.
Diğeri 2 yıl öncemi ne. Tam gidicez tropik yağmurlardan sel bastı. Artık bu yıl tekrar niyetliyim nolur oralar bilmem

ay işte benim de tam istediğim yerler..bi de phuket olsa tadından yenmez:KK55::KK55:

Tabi dimi işine geldi. Asıl senin aklın başında. Bi deliliğini göremedim ben.
1 black
2 pukka
3 ben

ahahaha... sen goremedin ama gorenler goturecek yakında..pencereden el salalrım artık..

Bende honkong singapur, tayland istiyorum.
İki kere niyet ettik. Biri balayı içindi. Tam o sıra tusunami oldu.
Diğeri 2 yıl öncemi ne. Tam gidicez tropik yağmurlardan sel bastı. Artık bu yıl tekrar niyetliyim nolur oralar bilmem
Tayland cok pismis:KK43:(( erkeklere yaninda asiliyorlarmis, ablam cok disli oldugu icin kocasinin namusunu koruyabilmis :))))) haberin ola

Tayland cok pismis:KK43:(( erkeklere yaninda asiliyorlarmis, ablam cok disli oldugu icin kocasinin namusunu koruyabilmis :))))) haberin ola

abbauvv...bu devirde kolay mı koca bulmak..ben de entel dantel tipli çelimsiz biriyim.gayet kolay lokma gorunurum.ona da kız arkadasımal mı gitsem acep..

X