Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Wats dan yazdım herkese. Kimse ses çıkartmadı
Noldu millete ya.
Jelom sen tabi bi orda bi burda mesjı görmen mucize olurdu zaten

ha ha ha ha gezenti ben eşim boşayacak çok yoğunum çok eve gelirken aramış benim tel meşğul kapamadım da konu dedikodu ekşın var kapıyı açtı girdi hay maşşallah hala konuşuyorsun dedi

Ay hemencik yanlışımı bul yüzüme vur.
Sayemde beb lerin yaşgününü hatırladın sırtımdan geçiniyon bi de laf sokuyon

kaç kez sorduydun ne zaman doğum günü diye maillerde de, kaç kez söyledm..ama valla laf sokmak için demedim bu kez, düzelteyim dedim sadece..

Kimse yok mu ya
Noldu bu topik. Eeee misch in yaptığı işten nolacak
Terk etti millet.kıymetimi bil yavrum bak benden vefalısı kalmadı topikde. Kendim söylüyor kendim dinliyorum

yüzüne gözüne dursun..boyle miydi bu söz dısardan adam ay pardon kadın toplayıp getirecem topiğe sırf sana inat..
whatsuptan yazısmayı tercih ediyo kızlar ne yapayım..jelo dediydi reele geçince sanal kalıyor diye..görüşürsek artık iyic durack demek ki..

gunaydın canlarım prınt canım egzotık guzelım bebıslerın dogum gunu kutlu olsun Allah saglıklı huzurlu mutlu uzun omurler nasıp etsın ınsallah jelocum nasılsın canımcım dıger hatuncuklarımla yazısıyoruz ıyı kotu sen nasılsın neler yapıyosun buda mektup baslıgı gıbı oldu selam eder operım dıycem bırazdanpukacıgım melegımde ıylesıyo cok sukur ınsallah daha ıyı olucak hepınızı canlı görmeyı sabırsızlıkla beklıyorum canlarım

bebeğimm ulusal egemenlik ve çocuk bayramın kutlu olsun..
haziranda iyi haberler alacağız sende de inşallah..

İyiyiyim fıstık sen nasılsın biraz daha toparlandın mı ? Bahar geldi hadinnn neşelen:))))bende çok öptümmm kendine çok iyi bak

Jelesec .!.:
İyiyiyim fıstık sen nasılsın biraz daha toparlandın mı ? Bahar geldi hadinnn neşelen:))))bende çok öptümmm kendine çok iyi bak
Sagol jelocumm benim Iyiyim cok sukur mr sonucunu aldim dokularda kalinlasma varmis haziran gibi bodruma mehmet beye gidicem Allah nasip ederse bende seni cok optumm bitanecim gez toz oh iyi yapiyisun jelocumm

ay ne tepiniyon öyle çocuklar gibi. yanlış anlamışım. laf sokmada adın çıkmış 9 a inmez 8 e napim ki

Kizlar canlarim uzak kaldim sizden ya size uzak allaha akin gibi oldu bu durum ama iyi oldu..Belki beni ozlemissinizdir belki bana fazladan ilgi gosterirsiniz diye dusundum sanirsam
Nazcim mischim printim blackim ve pukkacim hepinizi cok cok optum..Mail gelmiyor artik ne oldu benimi cikadiniz listeden yoksa dagildi mi grup.
naz goruyorum sende misch gibi her gordugune atlamaya baslamissin durun az yaz gecsin hersey sonbahara kalsin yahu :)
Uygulama canim seni ozel olarak merak ettim umarim sikayetlerin duzelmistir yada oyle de oylede illa ki duzelicek canim cok optum senide..

kızlar hepinize merhaba, sevgilerrr ...özledim hepinizi tektek.....geçmişi okuyamadım ama iyi dileklerinizi duyar gibi oldum ,ben sizi hep düşündüm hep aklımdasınız ,yoğunluk nedeniyle yazamadım tam ama 22 nisanda Telekom ttnet bir arıza yaptı halen devam ediyor komşudan çabucak yazıyorum önemli mail falan bakmaya geldim ,ekiplerin biri gelip biri gidiyor umarım yarın yapılacak da size uzun detaylar yazacağım ,gelemesem bilin ki int yok..canlarım misch ,naz pukka ,black marcooo ,hepinizi özledim doğum günü cook güzel geçti ,elbise dışında ,neyse detay ve fotolar için yarına kadar bekleyelim,pukka amel oldun mu ,black cim mr ne oldu coook meraktayım naz düğün diş nasıl geçti..ve diğer arkadaşlar ,hepinize cook cooook selam ve sevgiler ...

Saatlerimiz uyusmuyi marco pasam bizi Ihmal ediyosun heleki beni kislarla bulusma gunu geliyosun dmi

Printcim sana mail atmistim oku kuzum kislarla bulusma yapicaz sende gel mutlaka cok optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…