Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

burun kolay degil bence cok buyuk olmadigi hslde agximdan nefes almaktan dudsklarim catladi. unutma ben agri kesicu kullanmamistim.
Pukka cım iyisin gene. Biz senin daha acaip olacağını düşünmüş ve net çekmeyen yerlere kaydımızı yaptırmıştık
Ama gayet dirayetli çıktın, hemde ağrı kesicisiz. Bravo

arkadaşlar selam,
tek tek yazmak zor olacaktı burdan yazayım dedim..daha yüzümdeki ödemler bitmeden yeni operasyonlar telaşındayım..burnu aradan çıkarmak istiyorum..doktorumu aradım, beklemem gereken süreyi sordum, yazdan önce olacaksanız güneşten korunmanız lazım dedi..denize gitmek istiyorum dedim, gidersin ama 2 sattte bir guness koruyucu sürersin dedi..haziran gibi tadilat dusunuyodum evde, o arada nasıl olsa izin alacaktım ameliyat da aradan çıkar diye düşündüm ama tüm yazı tedirgin de geçirmek istemiyorum..cukur yerlere hiç yag eklemediği için sitem ettim, burun ameliyatı sırasında da ekleriz nereye istiyorsanız, yagı tercih etmiyorum aslında ama sizin yüzünüz zayıf, yağ olabilir dedi..
burun için başka bir doktordan da görüş alayım diyorum..
bu arada gözlerim eşitleniyor 1 mm filan fark kaldı..
böyle işte..
yazın siz de bi şeyler..

Canim erhan beyin yaptigi burunlari cok begendim ben cok dogal ama revizyon nasil olur bilemem..Burunda yuz gibi telas yasamazsin organ ameliyatlari daha kabul edilebilir seyler ruhsal olarak.Yazin burnun icin degil sadece hasar gormus ameluat olmus hersy icin gecerli o yuzden bence su andada cok iyi koru yuzunu..gozlerinin esitlenmesine cok sevindim ama sen genede eylulu falan beklesen daha iyi drgil mi burun icin :)

hayırlısı olsun canım.

marcocum buralarda yazdıkça dolduruşa geliyorum galiba...siz daha oturun , ben üstüne bi de yağ ekletirim incecik:))
evet burunda hiç konuşmayıp karışmayacağım..gözü yok ağzı yok öyle çok endişe edilecek

kızlarrrrr
özellikle marco ve print nerdesiniz. Özledim ya.
Printim sterilim bugün beb lerin doğum günü.
nice güzel yaşlar olsun.
marco yorgunum diyosun da taş mı taşıyon. bi yaz daa.
tüm kızları özellikle sizleri öpüyorum

printin bebelerin doğum günü yarındı, 23 Nisan.
Şimdiden doğum günleri kutlu olsun.Birlikte geçireceğiniz çok mutlu sağlıklı başarılı uzun upuzun yıllarınız olsun.

printin bebelerin doğum günü yarındı, 23 Nisan.
Şimdiden doğum günleri kutlu olsun.Birlikte geçireceğiniz çok mutlu sağlıklı başarılı uzun upuzun yıllarınız olsun.
Ay hemencik yanlışımı bul yüzüme vur.
Sayemde beb lerin yaşgününü hatırladın sırtımdan geçiniyon bi de laf sokuyon

Jelom kuzum seninle wats dan konuşuyoruz. Öpüşüyoruz. İki kızımızı epeydir göremedim de ondan öptüm.
Dur seni de öpimmmm
Yanlız oteli anlatmıyon kalbimi çok kırıyon

Kıskanırım ben biliyon ben aktif değilim pek ya whats da çok karışıyor bir gün diğer gruba yazdığım argoları size atarsam şaşmayın

Otelin devamı canlı gezmeye gittiğimiz dee taklitle anlatacağım

At kız nolacak. Yabancımıyız Merakda ettim hani ne argolar döktürüyosun.
Canlı görüşmede söz ama Kıvırmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…