Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

markocan nerelerdesin?whatsapp rubundan niye cıktınız sen de black de..Dün neler neler konuşuldu mesela bi bilseniz
kızlara laf yetiştirmekten sizlere ayrıca yazamaz oldum.grup dağılmadı yani duruyor.lildeniz gelecek çok yakında..buluşma organize ediyoruz anadolu yakasında..haber verririz mutlaka..
bugün "uygulama"yı gördüm canlı olaraktan..çoook beğendim..resimde de güzel ama gerçeği çok daha güzel..doktor ince ince çalışmış,kök hürce çok iyi olmuş.
naz su an düğünde..kuğu gibi olmuş kızıyla birlikte, topuzu çok yakışmış..
sen nasılsın her şey yolundadır umarım.

tatlım detayları ve varsa dedikodualrı bekliyoruz, bol resim tabi ayrıca, acele et lütfennaz düğünde şu an, selamı var öpüyorum herkesi..

ha ha ha ha sakın dün gece bir bölüm hani +18 lik yeri deşifre etme gebertirim M misch

hahaha bilemem jelom, buluşma için iyi bir yer organiz et indirim filan al o zaman garanti verebilirim.

ha ha ha ha abooooowwww tehdit şantaj he

tamam tamam benden sin senyer kolay siz gündüz mü gecemi akacağız ona karar verin ben okeyim deşifre etme sakın çok ayıp mahrem konular looo onlar kız kıza ses kaydımı korsun sen şimdi buraya

der miyim hiç aklın kesiyo mu..hepimiz döküldük.ay o kayıtları silmemişimdir inşallah hiçbirini dinleyemedim çünkü..
gecelere akıcaz anacım..bi yer buldum alırım fiyat..sen de alırsın bi iki yerden karar veririz..

ha ha ha ben whatsupdan tüm grup yazışamalarını siliyorum diğer gurupları da resim yazışmalar kalmasın diye :)))))))ayyy valla coşduk dün gece hımmm okey al sen fiyat yeride bana yaz bakım bende varmıı tandık indirim için sen deki geleneksel k.k topalntısı indirim yapın

Ayy neler konustunus kissss saten jelocugumuda burda goruyorum tek Iletisimi koparmayalim kislar printcim zaten yok herkes gelsin lutfen kacmak yok bulusma gunu

Ayy neler konustunus kissss saten jelocugumuda burda goruyorum tek Iletisimi koparmayalim kislar printcim zaten yok herkes gelsin lutfen kacmak yok bulusma gunu

valla çok ayıp mevzuuu mahrem bacım bunlara uydum yoksa ben terbiyeli kadınım asla argo ayıp şeyler yazmam da konuşmam da gaaza geldim

yok yok okey buluşma herkes akacak gecelere

valla çok ayıp mevzuuu mahrem bacım bunlara uydum yoksa ben terbiyeli kadınım asla argo ayıp şeyler yazmam da konuşmam da gaaza geldim

yok yok okey buluşma herkes akacak gecelere

öyle diyenden kork diye boşa dememişler

yazdım whatsdan da görmedin .yazarımm yine cep şarjda:) beceremem kız pazarlık işlerini..sayemde kazık bile yiyebilirizsen bi el at mutlaka..

grup kurucusu olduğum için tumden silme seceneği yok..grup siliniyo oyle yaparsam..tek tek sectim dün ..kalan az bi şey var onları da secip silecem..korkma titre

Ben dedim reele geçmeyin bacımmm bura bitiyor reelde de bura gibi yazılmıyor diye sizler arada da bakın buraya bizim sayfa bu kadar erken durmamıştı ama :))))))

bakınız http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ikseverlerin-geyik-muhabbeti.559843/page-1179

Print canım sana mailden ve burdan yazdımdı . Benim dişler tam bitti derken gri renge döndü. Doktor bile şaşırdı. İlk kez başıma geliyo dedi. Baştan yapacak. Yani aylarca daha sürer gelip gitmeler.
Düğün pek pek güzel oldu. Wats up dan yolladım resim. Ama sen göremessin. Sanada mail atarım canım.
Yaş gününün iyi geçmesine sevindim. Beb lere nice güzel yaşlar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…