Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Kizlar canlarim uzak kaldim sizden ya size uzak allaha akin gibi oldu bu durum ama iyi oldu..Belki beni ozlemissinizdir belki bana fazladan ilgi gosterirsiniz diye dusundum sanirsam:KK53:
Nazcim mischim printim blackim ve pukkacim hepinizi cok cok optum..Mail gelmiyor artik ne oldu benimi cikadiniz listeden yoksa dagildi mi grup.
naz goruyorum sende misch gibi her gordugune atlamaya baslamissin durun az yaz gecsin hersey sonbahara kalsin yahu :)
Uygulama canim seni ozel olarak merak ettim umarim sikayetlerin duzelmistir yada oyle de oylede illa ki duzelicek canim cok optum senide..

markocan nerelerdesin?whatsapp rubundan niye cıktınız sen de black de..Dün neler neler konuşuldu mesela bi bilseniz:KK23::KK31:
kızlara laf yetiştirmekten sizlere ayrıca yazamaz oldum.grup dağılmadı yani duruyor.lildeniz gelecek çok yakında..buluşma organize ediyoruz anadolu yakasında..haber verririz mutlaka..
bugün "uygulama"yı gördüm canlı olaraktan..çoook beğendim..resimde de güzel ama gerçeği çok daha güzel..doktor ince ince çalışmış,kök hürce çok iyi olmuş.
naz su an düğünde..kuğu gibi olmuş kızıyla birlikte, topuzu çok yakışmış..
sen nasılsın her şey yolundadır umarım.:KK19:

kızlar hepinize merhaba, sevgilerrr ...özledim hepinizi tektek.....geçmişi okuyamadım ama iyi dileklerinizi duyar gibi oldum ,ben sizi hep düşündüm hep aklımdasınız ,yoğunluk nedeniyle yazamadım tam ama 22 nisanda Telekom ttnet bir arıza yaptı halen devam ediyor komşudan çabucak yazıyorum önemli mail falan bakmaya geldim ,ekiplerin biri gelip biri gidiyor umarım yarın yapılacak da size uzun detaylar yazacağım ,gelemesem bilin ki int yok..canlarım misch ,naz pukka ,black marcooo ,hepinizi özledim doğum günü cook güzel geçti ,elbise dışında ,neyse detay ve fotolar için yarına kadar bekleyelim,pukka amel oldun mu ,black cim mr ne oldu coook meraktayım naz düğün diş nasıl geçti..ve diğer arkadaşlar ,hepinize cook cooook selam ve sevgiler ...

tatlım detayları ve varsa dedikodualrı bekliyoruz, bol resim tabi ayrıca, acele et lütfen:KK73:naz düğünde şu an, selamı var:KK54: öpüyorum herkesi..

markocan nerelerdesin?whatsapp rubundan niye cıktınız sen de black de..Dün neler neler konuşuldu mesela bi bilseniz:KK23::KK31:
kızlara laf yetiştirmekten sizlere ayrıca yazamaz oldum.grup dağılmadı yani duruyor.lildeniz gelecek çok yakında..buluşma organize ediyoruz anadolu yakasında..haber verririz mutlaka..
bugün "uygulama"yı gördüm canlı olaraktan..çoook beğendim..resimde de güzel ama gerçeği çok daha güzel..doktor ince ince çalışmış,kök hürce çok iyi olmuş.
ha ha ha ha sakın dün gece bir bölüm hani +18 lik yeri deşifre etme gebertirim M misch :KK70:

hahaha bilemem jelom, buluşma için iyi bir yer organiz et indirim filan al o zaman garanti verebilirim.:KK70::KK70:

ha ha ha ha abooooowwww tehdit şantaj he :KK12::KK12::KK12:

tamam tamam benden sin sen:63:yer kolay siz gündüz mü gecemi akacağız ona karar verin ben okeyim :KK59:deşifre etme sakın çok ayıp mahrem konular looo onlar kız kıza ses kaydımı korsun sen şimdi buraya :KK70:

ha ha ha ha abooooowwww tehdit şantaj he :KK12::KK12::KK12:

tamam tamam benden sin sen:63:yer kolay siz gündüz mü gecemi akacağız ona karar verin ben okeyim :KK59:deşifre etme sakın çok ayıp mahrem konular looo onlar kız kıza ses kaydımı korsun sen şimdi buraya :KK70:

der miyim hiç aklın kesiyo mu..hepimiz döküldük.ay o kayıtları silmemişimdir inşallah hiçbirini dinleyemedim çünkü..:KK70::KK70:
gecelere akıcaz anacım..bi yer buldum alırım fiyat..sen de alırsın bi iki yerden karar veririz..:KK60:

der miyim hiç aklın kesiyo mu..hepimiz döküldük.ay o kayıtları silmemişimdir inşallah hiçbirini dinleyemedim çünkü..:KK70::KK70:
gecelere akıcaz anacım..bi yer buldum alırım fiyat..sen de alırsın bi iki yerden karar veririz..:KK60:

ha ha ha ben whatsupdan tüm grup yazışamalarını siliyorum diğer gurupları da resim yazışmalar kalmasın diye :)))))))ayyy valla coşduk dün gece:KK70: hımmm okey al sen fiyat yeride bana yaz bakım bende varmıı tandık indirim için sen deki geleneksel k.k topalntısı indirim yapınEn Büyük KK:KK50:

markocan nerelerdesiile?whatsapp rubundan niye cıktınız sen de black de..Dün neler neler konuşuldu mesela bi bilseniz:KK23::KK31:
Ayy neler konustunus kisss:eek:s saten jelocugumuda burda goruyorum tek Iletisimi koparmayalim kislar printcim zaten yok herkes gelsin lutfen kacmak yok bulusma gunu:KK9:

Ayy neler konustunus kisss:eek:s saten jelocugumuda burda goruyorum tek Iletisimi koparmayalim kislar printcim zaten yok herkes gelsin lutfen kacmak yok bulusma gunu:KK9:

:KK23::KK23:valla çok ayıp mevzuuu mahrem bacım bunlara uydum yoksa ben terbiyeli kadınım asla argo ayıp şeyler yazmam da konuşmam da gaaza geldim:oops: :KK17:

yok yok okey buluşma herkes akacak gecelere :KK19:

:KK23::KK23:valla çok ayıp mevzuuu mahrem bacım bunlara uydum yoksa ben terbiyeli kadınım asla argo ayıp şeyler yazmam da konuşmam da gaaza geldim:oops: :KK17:

yok yok okey buluşma herkes akacak gecelere :KK19:

öyle diyenden kork diye boşa dememişler:KK70::KK70::KK70:

ha ha ha ben whatsupdan tüm grup yazışamalarını siliyorum diğer gurupları da resim yazışmalar kalmasın diye :)))))))ayyy valla coşduk dün gece:KK70: hımmm okey al sen fiyat yeride bana yaz bakım bende varmıı tandık indirim için sen deki geleneksel k.k topalntısı indirim yapınEn Büyük KK:KK50:

yazdım whatsdan da görmedin .yazarımm yine cep şarjda:) beceremem kız pazarlık işlerini..sayemde kazık bile yiyebiliriz:KK70:sen bi el at mutlaka..

grup kurucusu olduğum için tumden silme seceneği yok..grup siliniyo oyle yaparsam..tek tek sectim dün ..kalan az bi şey var onları da secip silecem..korkma titre :KK59:

yüzüne gözüne dursun..:KK11:boyle miydi bu söz:KK53: dısardan adam ay pardon kadın toplayıp getirecem topiğe sırf sana inat..
whatsuptan yazısmayı tercih ediyo kızlar ne yapayım..jelo dediydi reele geçince sanal kalıyor diye..görüşürsek artık iyic durack demek ki..

Ben dedim reele geçmeyin bacımmm bura bitiyor reelde de bura gibi yazılmıyor diye sizler arada da bakın buraya bizim sayfa bu kadar erken durmamıştı ama :))))))

bakınız :KK58: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ikseverlerin-geyik-muhabbeti.559843/page-1179

kızlar hepinize merhaba, sevgilerrr ...özledim hepinizi tektek.....geçmişi okuyamadım ama iyi dileklerinizi duyar gibi oldum ,ben sizi hep düşündüm hep aklımdasınız ,yoğunluk nedeniyle yazamadım tam ama 22 nisanda Telekom ttnet bir arıza yaptı halen devam ediyor komşudan çabucak yazıyorum önemli mail falan bakmaya geldim ,ekiplerin biri gelip biri gidiyor umarım yarın yapılacak da size uzun detaylar yazacağım ,gelemesem bilin ki int yok..canlarım misch ,naz pukka ,black marcooo ,hepinizi özledim doğum günü cook güzel geçti ,elbise dışında ,neyse detay ve fotolar için yarına kadar bekleyelim,pukka amel oldun mu ,black cim mr ne oldu coook meraktayım naz düğün diş nasıl geçti..ve diğer arkadaşlar ,hepinize cook cooook selam ve sevgiler ...
Print canım sana mailden ve burdan yazdımdı . Benim dişler tam bitti derken gri renge döndü. Doktor bile şaşırdı. İlk kez başıma geliyo dedi. Baştan yapacak. Yani aylarca daha sürer gelip gitmeler.
Düğün pek pek güzel oldu. Wats up dan yolladım resim. Ama sen göremessin. Sanada mail atarım canım.
Yaş gününün iyi geçmesine sevindim. Beb lere nice güzel yaşlar dilerim

X