Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ben dedim reele geçmeyin bacımmm bura bitiyor reelde de bura gibi yazılmıyor diye sizler arada da bakın buraya bizim sayfa bu kadar erken durmamıştı ama :))))))

bakınız :KK58: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ikseverlerin-geyik-muhabbeti.559843/page-1179

şöyle bi baktım sizinkiler bizimki kadar komik değil..:KK31:herkes çok normal ne o öyle...önemli olan nicelik değil nitelik bacım..:rolleyes:
ayrıca bugun whatsda 10 bin mesaj yazmısızdır hepsi birbiinden komik.
diğ mi kızlarrrrr..:KK73:

@@misch üç başlık da yerinde sayıyor sosyal ağları geyiği bırakın be ya ayyy hergün 1500,bildirim bu ne be ya dönün başlıklara :)))))))) ha ha ha komik bulmadığın başlık bir günde 50.sayfa atıyordu bebemm bırakın whatsupu faceyi evinize dönün valla ben orada kimdir karıştırıyorummm:cool:erkek sızmasın aramızaaaa:KK70:

@@misch üç başlık da yerinde sayıyor sosyal ağları geyiği bırakın be ya ayyy hergün 1500,bildirim bu ne be ya dönün başlıklara :)))))))) ha ha ha komik bulmadığın başlık bir günde 50.sayfa atıyordu bebemm bırakın whatsupu faceyi evinize dönün valla ben orada kimdir karıştırıyorummm:cool:erkek sızmasın aramızaaaa:KK70:

ya valla yazmayacam whatsapa..:KK20:burada kendi kendime takılacam ..hayatım durdu kız resmen..telefon sesizde arayanı duymuyorum..reeldeki arkadaşların dikkatini çekmeye başladı durum kıllanmaya başladılar..:KK11:

good evening İstanbul..gavur illerinden bildiriyorum.yokum diye ihmal etmişsiniz topiği aşkolsun.hep,nize sııfır puan ..
dönünce whatsapp i bırakıpburaya yazacağım artık..baktım herkes de KK yı özlemiş..öpüyorum şimdilik hoşçakalın..
burda "yüzler" cıkmıyor cok ilginç..

good evening İstanbul..gavur illerinden bildiriyorum.yokum diye ihmal etmişsiniz topiği aşkolsun.hep,nize sııfır puan ..
dönünce whatsapp i bırakıpburaya yazacağım artık..baktım herkes de KK yı özlemiş..öpüyorum şimdilik hoşçakalın..
burda "yüzler" cıkmıyor cok ilginç..

Sen olmadan olmuyor eee sen varsan da ben varım :)))) marco öyle demiş whatsupdan döveceğim onu :KK12: çok yazışma var orada bende kaçırdığım için yazamıyorum:KK14:

Kizlar evet birazda burda sohbet edin ozleyenler var burda merak edenler de :-)
Bu what app olmasa ne yapariz be:)

Sen olmadan olmuyor eee sen varsan da ben varım :)))) marco öyle demiş whatsupdan döveceğim onu :KK12: çok yazışma var orada bende kaçırdığım için yazamıyorum:KK14:

öyle mi demiş markooo...senin peşinden koştu uzun süre olmadı şimdi kıskanclıktan yapıyor:KK62:
asıl sen varsan ben varım bebeğim:KK60::KK19::KK36:

C ChAneL81 sen anlat canım, neye karar verdin.Göz altı düşünüyordun yanılmıyorsam..Yurt dışında mısın?
Canim ben ust goz kapagi dusunuyordum daha karar veremedim surec beni tedirgin ediyor kac gun morluk sislik olacak diye malum ramazan ayi davetler var belli etmekte istemiyorum fazla
Evet fransadayim

Canim ben ust goz kapagi dusunuyordum daha karar veremedim surec beni tedirgin ediyor kac gun morluk sislik olacak diye malum ramazan ayi davetler var belli etmekte istemiyorum fazla
Evet fransadayim

ramazana kadar gecer canım büyük ihtimalle..üst göz kapağında pek farklı yontem yok.kesip alıyolar fazla deriyi..alt kapakta gerek yok mu işleme?göz torbası filan?

Evet fransadayim

burda olmayı düşünüyorsun değl mi?

Evet fransadayim
C ChAneL81 bir arkadaşım yeni oldu daha 1.mayısta lipo ile göz kapağını ben takipteyim onu bakacağım sonucuna benim üst kapak bayağı düşük zaten gevşektir benim tenim kapağa da vurmuş bu durum

X