Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

lildeniz canım öz türkçe konuş. bilen var bilmeyen var benim gibi yan gelip yatıp toto büyüten var. nedir bu tabata, crosfit ? yenir mi içilirmi kuzum???
Bende yapayım diycemde benim metobolizma yürüyüşle tanışsın önce bi ancak ondan sonra

canım efsunum kuşum iyi bende de sevinçliyim.
artı benim dişçide coştu. Adam dün çağırmıştı gittim. Anaaaa yapmış bitirmiş. Parlamaya giti dişler. Ki hiç ümidim yoktu. Düğüne yetişecek inşaallah. Ancak 2 implant daha takılmadı. o geçici olacak. 15 gün sonra açıp bakacak dr. tuttuysa oraya dişlerimi ekecek ay çok komik print ya. dişleri tek tek topluyo denedikten sonra ağzımdan diş kalıbına koyuyo. Tıp nasıl bişi ya. Diş ekiliyo, meme yapılıyo, surat geriliyo. Eskiler naparmış. Dişsiz gezerlermiş. Iyyyy. İyiki şimdilerde yaşıyorum. Dişerim çok sorunlu eksik. Tamamen yaşlı dururdum yaw

CAnımmmmmm arkamdasınız belli. çok sevindim. Bak pukka nın eskiden dövmüşlüğü var biliyosun. Eski mesleği gereği de yapabilir. Marco arabasını yakar. İyi de olur. Pek düşkündür arabasına. Black beni sever. Yüzünü gözünü tırmalar. Sende şerefe yapamadığının da hırsı ile kodum mu oturtursun. Jeloo dan da ümitliyim. O da bi saç baş yolabilir. Amaaa uygulama ve MİSCH. ay onlardan hiççççççç ümidim yok. Uygulama çok sessiz. Fırsat bulup watsdan bile yazamıyo. Çekiniyo araya girmeye kıs. misch desen korkudan ödü patlar. Arkasına bakmadan kaçar. plates günüm zumba saatim deyip kıvırır gelmez dövmeye. Olsun genede ekip yeterli. Ha ben ne mi yaparım. Kameraya çekerim. Arada asabım zıpladıkça tekrar seyredip deşarj olim die

yapma ya. O zaman bu ameliyat ne sağladı. Ümidimi kırıyosunuz kızlar ya. Pukka da klasik de kör olnuyo falan dedi. Evhamlı tipimdir ve her bir olumsuzluğu çekerim üstüme. iyice korkuyorum

Allahım ya. burası Tr. Burda kaba kuvvet söker. Sen böyle hak hukuk derken benimki Ruslarla mı yer paraları, 3. karıyla mı bilmem

Print cim tadilat sonrası temizlikte bitince şöyle al kahveni önüne ( filo yapsın sana bi kerede) şöyle uzat bacaklarını yeni evinin keyfini sür canım.
beb lerinle iyi günlerde oturman dileği ile.
Benim düğün 25 nisanda. Haftaya ctesi. Herşey hazır. Benim kıyafet siyah altı kabarık üstü vucuda oturuk tuvalet. Belinde gümüş kemer var. çantm gümüş rengi. Ayakkabı siyah. Kızıma harika ekru bir tuvalete aldım. Tam prenses gibi oldu. Onun ayakkabı da tamam da nikah kısmısı açıkta olacak. Üşür. Üstüne bolero bakıcam.
Düğün olup bitsin de bıktım valla bi daha da düğün falan olmasın bu ara mümkünse.

M misch cnm bu yazdiklarimi ozel calisirsan daha etkili olur senin vucuduna uygun hazirlanir program. Tabata ile crosfit hem yag yakimi hem kas artirimi icin N naz70 .ornegin 1 saat egzersiz yerine 30 dk da yakabilecegin max yag yakimi saglar.bir ara detayli anlatirim.naz cnm sen neden yurumuyosun peki yurusen gunde 1 saat harika olur.

geçen yaz power plate e gittimdi. Aletin üstünde oflayıp poflamaktan hoca bıkmıştı benden. Bunlarda power plate gibi herhal. O da kısa sürede yaktırıyo ya yağları. Kocaelinde nerde var bi araştırim. Böyle tembellikte bi yere kadar. Yürüyüş yapıcam da hava serin olunca hemen sinüzitim tutuyo hasta oluyorum. Artık düzeliyo havalar. Her gün 40 dk. yürürüm.

aletli değil grup derslediri heralde..müzik eşiliğinde..kaslar çalışıyor..çok eglenceli..

şiddete karşı olmak suç mu..şiddet şiddeti doğrur..medeni bi insanım alla alla..

canım çok sağol..gözlerim bile kanlanmıştı..pilatesle idare edeceğim bir süre..
canım dıkkat et kendıne gecmıs
canımcım tabıkı bız senn kadar net goremeyız canlı halın görsek daha ıyı fıkır verıcez ama resımde gordugumuz halın odemler ındıkce cok guzel oldu ben gozlerınıde cok beyenıyorum nazcıgım gözlerıde oyle hatta nazımın yıgenını gözlerı oyle bak vatsap resmınde hafıf yuvarlak ama cok az bırazda cekık ıste sızınkıler gıbı cok beyenıyorum demek ıstedım goz seklını bıdık bebısın resmıne bak anlarsın bızım resımde gorememedıgımız senın memnun olmadıgın yerler varsada o kısımlarıda ıstedıgın gıbı yaptırırsın sen nasıl mutlu olucksan canım benım amelıyatların bızı ıkna etmesı lazım huzura kavusturması lazım yoksa eksık bıseyler var demektır bunuda tamamlaması hıc de zor degıl o yuzden hıc canını sıkma sen

sevgi kelebeğim sensiz olmuyodu:)) iyi ki geldinhallolur bir şekilde..sağol canım

N Naz 70 Cnm saydigim antrenman metodu alet degil . grup dersi olarakda verilebilir.onada bootcamp deniyor.arastirin kizlar cok guzel metodlar var.ahh siz burda olsaydiniz ne guzel olurdu yaaaa ..

ucundan alındı biraz ..balyaj yaptırdım bi degelmiyo musun buralara?dr larla goruşmek için filan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…