Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

canım çok sağol..gözlerim bile kanlanmıştı..pilatesle idare edeceğim bir süre..

M misch cnm oyle yap hatta kickbox cok trend artik hem kas hem yag yakimi super olur.zumba eskidi artik . Tabata , crosfit de oneririm harika.sonucta herzamn ayni seyi yapmayi sevmiyorum ben bi egitmen olarak cesitlendir.tabi bunlari bir sure yapma sonra yap .

kendini fazla zorlama lütfen. daha yeni ameliyatlısın. Allah korusun bişi olabilir. Doktora sor spor dans yapabilirmiyim ne ölçüde die.

kıslar benim kocaya nazar edeceğiniz. beni bi aldatsın hepinizi tek tekkkkkkkkkk bulup yolmam mı. bakın takıntılı ilaç kullanan biriyim. ahanda yolarım çizerim cezada almam. onun için nazar etmeyin. tükürün. totonuzu kaşıyın. tahtaya vurun. hepsini birden yapın ki kesin sonuç olsun.

canım çok sağol..gözlerim bile kanlanmıştı..pilatesle idare edeceğim bir süre..
yaşasınnnnnnnnnnn zumbadan yırrtık. şimdi biras da pilates için nazar yaparsam elinde bi tek köpüşlerle yürüyüş kalacak ki onu da yapıversin .

kızlarrr coooookkk mutluyummmmmmmm

mutfak geldi ,takılıyor ,banyo bitti gibi, oda şu an temizliyorlar bitti gibi yani adam dedi ki ,bu akşam bitecek yarın da sadece elektrik aksamı yapılacak en gec öğlen terk edeceğiz sizi dedi...ayarladım temizlikçileri falan yarın ,ve c tesi geleceklerrrr...
2. sevindiğim konu, black mutluuu olduuuu..yeniden gelip takıntılarını yazmasını ve onu hoppala yapmamızı bekliyorum....

herkesler iyi,pukka geliyor ,naz dişlerinden ne haber...

hadin çook işim var gelemezsem de yakında cici ev fotolarıyla dönecemm kuşlar.byyy
mischh hava güzelll gez bizim yerimize ve gel gördüklerini anlat.....

ayy nazzzzz yeni gördümm üstteki yazınıı gülmekten patladımm....

kızımm sen bana güven ben ne diyosam o....sen soledin wc toto olayı..kesin yani görmüşşsün yaşamışşsın..eeee sorun ne...kesinnn yüzde yüzzzz temizz....relaxxxxxx..şerefin nasıl yaptığını anlatmıştım ,okumadıysan oku,kıyasla ve rahat ol kuşum.

ayy durun şunu da yazayım da oyle gideyim...
velevki oldu ,olmaz ihtimal dışı yaaa ..hayali bir olay gibi yani olsa bile....sen gel bizi dövvv..hic problemm dilll,sinirin çıkar...ama biliyon burda ekip sağlam....biz varız.....yaradana sığınır bir döveriizzz anacııımmmm alllah yarattı demeyiiizzz..ben kendimden önce dövmede black e güveniyorum..allah için iyi döver..sonra marco diyorum ve pukka da bir iki patlatır da..misch den pek emin değilim ,pek bi insan aşığı..insan hakkı der ama der ..mahkeme hak hukuk der gibime geliyor..ama cevresi geniş en azından istihbarat yapar iz sürer ..bak bundan eminim.

dün dışarda tuvalete gidiyosun di mi dedm, işten yani bilgiayardan basını kaldırıp evet ne oldu ki dedi, hiiç dedim..şimdi bugun de siliyo mu diye sorarsam neyin peşindesin der yani eminim

salonda grup derslerinde yok o dediklerin..body shock, she baem, cyworks, body pumper, total body vb dersler var..ama kick box gibi ani hareket gerektiren antremanlar bana uygun olmayabilir canım..fıtıkalrım var ikisi büyük.kireçlenme filan da var. bizim eğitmenler de tam zumbada figurleri ogreniyorum en ön sıraya geçiyorum, artık eğitmeni kendime rakip belliyorum havalı havalı yapiyorum paaaat ucuncu hafta değiştiriyor figurleri hadiiii arkaya saklanıp yalan yanlış yapiyorum bi iki hafta..niye boylesiniz yaaa..bi rahat durun.öğrendik keyfini çıkaralım..

yupiiiiiiiii....cok sevindim hadi gozun aydın..partilerin en guzelini yap çat bize de bol bol foto at..bu arada rüyamda boyum 1.66 kilom 54 diyosun

hahahaha valal bu kadar dayakçı zihniyete bir aklıselim de lazım..nasıl iyi tanımışsın kıs..tinercilerin arasından köpeği kurtarıp onları ikna etmişliğim var..sorunlarımı genelde yazılı olaraktan gerekli mercilere yaparım.haktan hukuktan vazgecmem..Danimarkada yasamalıymışım..Bisiklet yoluna giren arabalar, yere çöp atanlar, kırmızı ışıkta gecenler anında şikayet edilir kibar bir dille uyarılır onlar da kibarca özür dilerler..

yaşasınnnnnnnnnnn zumbadan yırrtık. şimdi biras da pilates için nazar yaparsam elinde bi tek köpüşlerle yürüyüş kalacak ki onu da yapıversin .

beni tutamassın kızıııım..öğle tatillerinde paso geziyorum...her taraf alışveriş merkezi..e nasıl oturayım yerimde..nazar etme noolur çalış senin de olur..

sizin düğün ne zamandı?printin partiyle aynı gün müydü neydi..
eşimin doğum günü yaklaşıyo ne alsam ne alsam kızlar...

yazmayı unutmuşum dün..
varan 2
dün gunduz kendimi 45 inde gormuştum hatırlarsanız..
akşama dogru kızlrı cıkardım yürüyüşe..bizim sokaktan bi komsuyla karşılaşıp birlikte yürüdük..spordan açıldı konu..ama siz benden en az 10 yaş küçüksünüzdür dedi üstüne basa basa iki kez..kadın en az 60 duruyor..kaç yaşındasınzı dedim, 58 dedi..hımm dedim 13 yaş fark var.. en az 10 yas demiştim dedi..gıcık kadın..benden genc olanlara daima anaç bi tavırla siz cok gençsiniz derim halbuki..neyse..en az 10 yas geniş bi kavram aslında..en az 10 en fazla sonsuz..
gecen gun de dısardayken eşimin ağzındna kerpetenle laf sökmeye calışırken dile gelip senin rahatsız oldugun yerler gecmedi, açık havada belli oluyo ışıkta belli değil dedi..o da hiçbir şeyi fark etmez önemsemez gorunur demek ki aslında sinsi sinsi farkında da korkudan soylemiyo..
neyse sonuç olarak vampirler gibi gun ışığına cıkmamam gerekiyo arkadaslar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…