Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Kızlar Serhat Tuncer ve Tuğrul Bey'le görüştüm iki Dr da klasik germeye 55 e kadar ihtiyacımın olmadığını söyledi,iki Dr da gayet iyiler,ikisininde hasta sonuçları güzel. Ben kararımı verdim,yarın Tuğrul bey kas asma,mını karın germe,alt üst gözkapağı ve burun a karar verdi, Serhat bey de aynılarını söyledi ama Serhat bey endoskopik yanak kaldırmayı ve gıdı germeyi de önerdı.tugrul gıdını bırak şimdilik kilo verince hallederiz geçmezse dedi.yarın sabah 8 de Tuğrul bey ameliyata alacak beni,Ercan bey ile konustum,randevumu iptal ettim.

pukiiiiii gercek mii kız..kafa bulmuyosun di micanım çok sevindim akıllı kızsın sen, doğru kararı vermişsindir..yarına nasıl gün verdi hemen, ameliyat günü de almış mıydın..hangi hastane?
demek ki burda olsan hemen karar verecekmişsin..uzaktasın diye böyle olmuş

daha çok detay ver anlat anlat..

M misch cnm mayisa izin alabildim.mayista gelicem.saclarin cok guzel olmus cnm gule gule kullan. ben eski rengini daha cok sevmistim..gelince görücem hepinizi zaten bi bulusma ayarlamak lazim.

değişiklik olsun dedim
mayıs başında düşünüyoruz buluşmayıuyar sana da umarım..

Ben kararlıydım ama endo kafama yatmıyordu ve hemen hemen tüm sorunlarımın cevabını aldım

Ben kararlıydım ama endo kafama yatmıyordu ve hemen hemen tüm sorunlarımın cevabını aldım

içinin rahat olması çok önemli canım..kafanı karıstırma artık..erkenden uyu dinlen..sonrasında şişme sorunun da bizlerdeki gibi olmaz, kafana takıp panik de olmazsın..oooh biz de rahatızsana uygun olmuş bu tarz..hepsinin minisini seçmişsin..yüzde az, karında az müdahale..

sana mını germede olabılırdı neden vazgectınkı tamamen yuz germeden serhat tuncerı cok beyendıgını bılıyodum ama tugrul turanı dusundugunu bılmıyodum muzafer celıkle gorustunmu onuda beyenıyodun

Burun az normal burun amelıyatı değil

Etıca Levent sabah 8 de

Kızlarrr anca girip okudum mesajları. Canlar dişlerim takıldı. Ama implantlar sonra açılıp diş takılacak. Birde bi tane diş düştü kırıldı. Tekrar git gel olacak. Yazık yetiştirsin diye ayın 20 si demiştim düğünü. Adam 20 sine o düşeni yetiştiricem diye yeminler etti. Utandım yalanımdan. Ama napim. 25 i desem 24 ünde anca takacaktı. Neyse eve geldim bisküvi yiyim dedim. Amanın ön alt dişler nasıl sızlıyo basıldıkça üstüne. Gene moralim bozuldu Ben bu diş dr yi napimmmm
Print canım ctesi yaş günü değilmiydi. O bi sonraki haftamıydı. Umarım yetişir temizlik. Tam bitince resimleri yolla.
Nevin canım dualarımız senle. İyi olur umarım. Dün tr ye gel, bugün dr ile görüş, ertesi gün ameliyata gir. Nasıl hızlısın. Şoklardayım
Ben hayatta yapamam. Düşünür taşınır en sonunda ya tümden vazgeçerim ya da mutlaka ertelerim. Hakkında hayırlısı olsun canım.
Darısı başına black cim. Mr çekildi , dr bulundu, olayın yarısı bitti hiç olmassa.senin içinde herşey iyi olsun
Misch cancağzım senin yüzde de olumlu gelişmeleri okudum. Çok sevindim. Hasetimden lipo yerine önce yüzü mü yaptırsam yaw

kuzucum bıskuvıler bogazınamı dızıldı kıyamam bıtsınde kurtul ınsallah dıs cok bela bısey darısı basıma amın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…