Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

yeni takıldı sızlaması normal değil mi:KK45:print bir ceee demiş mailde yatmış..23 üydü dom günü.
gözler düzeliyo bakalım..şiş hala gözaltları..bu pazar 10 cinkadınla buluşuyoruz, bahsettiğim..bakalım ne diyecekler..onlar ne derse o doğrudur :KK5:
puki olmaz kaçar diyoduk ama gene şaşırttı bizi..sesi de cok genc hatunun..bi de kıza cok normal konuşuyosun dedim..ne bekliyoduysam artık:KK70:
:KK70:
blackciğim kanatlarımın altında...guvende..:KK19:
game of thronesun yeni sezon başladı..ben kaçar kızlar..
pukim, dualarımız seninle..yarın seni düşünüyor olacağız hepimiz, yanındayız..çok güzel ol hepimizi kıskandır, ki naz zaten kıskanır

yeni takıldı sızlaması normal değil mi:KK45:print bir ceee demiş mailde yatmış..23 üydü dom günü.
gözler düzeliyo bakalım..şiş hala gözaltları..bu pazar 10 cinkadınla buluşuyoruz, bahsettiğim..bakalım ne diyecekler..onlar ne derse o doğrudur :KK5:
puki olmaz kaçar diyoduk ama gene şaşırttı bizi..sesi de cok genc hatunun..bi de kıza cok normal konuşuyosun dedim..ne bekliyoduysam artık:KK70:
blackciğim kanatlarımın altında...guvende..:KK19:
game of thronesun yeni sezon başladı..ben kaçar kızlar..
pukim, dualarımız seninle..yarın seni düşünüyor olacağız hepimiz, yanındayız..çok güzel ol hepimizi kıskandır, ki naz zaten kıskanır

oyyy kuzucugum oyleyım tabıı sözunden cıkmıyorum artık he hehehhehe ıyı geceler sırınemm:KK15:

naz bıdıgım sende cıktın galıba zaten yorgundun uyucaktın bende cıkıyorum ıyı geceler canlarım hepınıze pukacım dualrımız senınle sımdı edıcem yıne dua :KK36:

KİMSE yok mu arkadaşlaaaarrr..

Puki iyi maşallah maşallah 41 kere..ameliyattan vazgeçiyomuş sabah az daha, damar yolunu düzgünce açamadıkları için..

Sayfayı müdavimler dışında izleyenler varsa bilgi vermiş olalım:KK53:

Bugün eşimin ağbisi ve eşine gittik, dışarda burun buruna oturduk anlamadılar bir şey..
yarın ne olacak bakalım.

sizde ne va ne yok..yazın bi şeyler..whatsapp sayesinde parmaklarımız metamorfoz geçirecek..burası iyi..En Büyük KK

KİMSE yok mu arkadaşlaaaarrr..

Puki iyi maşallah maşallah 41 kere..ameliyattan vazgeçiyomuş sabah az daha, damar yolunu düzgünce açamadıkları için..

Sayfayı müdavimler dışında izleyenler varsa bilgi vermiş olalım:KK53:

Bugün eşimin ağbisi ve eşine gittik, dışarda burun buruna oturduk anlamadılar bir şey..
yarın ne olacak bakalım.

sizde ne va ne yok..yazın bi şeyler..whatsapp sayesinde parmaklarımız metamorfoz geçirecek..burası iyi..En Büyük KK
Ben girdim de burdayım da. Ama buraya kimse takılmıyo mu ne artık. Nerde eski günler ya. Sayfalarca ilerliyordu topik. Şimdi ittir kaktır zorla ilerliyo

Yarın bi bak bakalım senin arkadaşlar anlıycak mı değişiklik.
Eltinin hiç bişi fark etmemesi garip ya. Sen aynaya bakınca ne hissediyorsun. Bir fark görüyormusun

Yarın bi bak bakalım senin arkadaşlar anlıycak mı değişiklik.
Eltinin hiç bişi fark etmemesi garip ya. Sen aynaya bakınca ne hissediyorsun. Bir fark görüyormusun

ki eltiler fark eder di mi:KK70::KK70:
önden bakınca gençleşme yandan bakınca yaşlanma, sertleşme, arkadan bakınca hiç bi fark göremiyorum:KK53:
yarın anlaşılır her şey..:KK58::KK58:
whatsapp interaktif malum, yazıyosun anında yazıyo , iletişim daha iyi ama yanlış yazınca telefonu duvara fırlatıp kırasım geliyor..cidden sinir hastası ediyo ama yazıyosunzu diye çıkamıyorum gruptan:KK47:

önden bakınca gençleşme yandan bakınca yaşlanma, sertleşme, arkadan bakınca hiç bi fark göremiyorum:KK53:
whatsapp interaktif malum, yazıyosun anında yazıyo , iletişim daha iyi ama yanlış yazınca telefonu duvara fırlatıp kırasım geliyor..cidden sinir hastası ediyo ama yazıyosunzu diye çıkamıyorum gruptan:KK47:
Hoopp ne çıkması ya. Grubu kur aonrada çıkacam de yok öyle şey.

Eltiler dikkatli olurda iyi bir şeyi söylerler mi bilemiycem :cool:

Benim parmaklar etli mi ne. Tel de bi harfe basıyorum yandaki harf çıkıyo. Sil yeniden yaz. Deli oluyorum ama tabi interaktif olması güsel. Ordan kısa öz yazıp geyik burdan yapmak iyi de kıslar burayı es geçiyo bu ara.
Printin yaş günü haftayamıydı

Hoopp ne çıkması ya. Grubu kur aonrada çıkacam de yok öyle şey.

çıkarsam bitersiniz zaten..nihahahaha..derken anında yeni grup kurarsınız..:rolleyes:
gerim gerim geriliyorum yazarken..allah o otomatik tamamlamanın ecasını versin..gecen kaldırdım daha kotu oldu..

Benim parmaklar etli mi ne. Tel de bi harfe basıyorum yandaki harf çıkıyo. Sil yeniden yaz. Deli oluyorum ama tabi interaktif olması güsel. Ordan kısa öz yazıp geyik burdan yapmak iyi de kıslar burayı es geçiyo bu ara.
Printin yaş günü haftayamıydı

23 ü kıs..Atatürk cocukalrı ya onlar..benim de gozum şaşı heralde..bazen 3 kez tekrar basıyorum yine yanındaki harf cıkıyo..kendi salaklığım yüzünden ayrı çıldırıyorum..nevin başka yere giremiyor diyo ordayım sonra çıkarım peşinen söyliyim..

Eltiler dikkatli olurda iyi bir şeyi söylerler mi bilemiycem :cool:

bakışlardan anlarım:KK59:
eski kadınlardan hangisiydiniz babından bir test vardı onu yaptım demim.. mata hari çıktım az önce..bi daha yaptım sonucu beğenmedim yine o çıktım:KK59::KK59: sen yapsana merak ettim.madam curi filan çıkarsın kesin:KK70:

bakışlardan anlarım:KK59:
eski kadınlardan hangisiydiniz babından bir test vardı onu yaptım demim.. mata hari çıktım az önce..bi daha yaptım sonucu beğenmedim yine o çıktım:KK59::KK59: sen yapsana merak ettim.madam curi filan çıkarsın kesin:KK70:
Nerden bulucam ki o testi. Yapim bende

23 ü kıs..Atatürk cocukalrı ya onlar..benim de gozum şaşı heralde..bazen 3 kez tekrar basıyorum yine yanındaki harf cıkıyo..kendi salaklığım yüzünden ayrı çıldırıyorum..nevin başka yere giremiyor diyo ordayım sonra çıkarım peşinen söyliyim..
:KK57: Çıkacan mı. E jelo orda nazire orda başka kim var yok sanırım

çıkarsam bitersiniz zaten..nihahahaha..derken anında yeni grup kurarsınız..:rolleyes:
gerim gerim geriliyorum yazarken..allah o otomatik tamamlamanın ecasını versin..gecen kaldırdım daha kotu oldu..
Bende kaldırık o. Onla yapamıyorum ben.
Şöyle sesli olsa. Ben söylesem mesaja yazıya dökülse. Ne güzel olur dimi:KK14:

Valla gruptan deil watsdan direk numarana yazarım da yazarım taciz ederim seni:KK53: Gruptan çıktığına pişman olursun.
En iyisi kal orda. Diyorum ya kısa özler ordan çok özeller mailden gırgır burdan, estetik paylaşım facelift ten olsa çok iyi olur.
Bu arada peganum beni çok hevese getirdi. Şu düğün araya girmeyeydi nisan da olurdum lipo, yazın basensiz kurum kurum kurularak bikinimi giyerdim:KK49:

X