Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

hoş buldum :) göğüs büyültme - labino plasti ve burum ameliyatı olmayı düşünüyorum ü
çok karası kaldım
burasi geyik kosesi aslidn ama yien de hosgeldin, hangi il de doctor ariyorsun? istediklerine bakinc aoldukca genc bir insan olduguna kanaaat getirdim, ben biraz molozum da, yuz germe istiyorum:KK17::KK53:

burasi geyik kosesi aslidn ama yien de hosgeldin, hangi il de doctor ariyorsun? istediklerine bakinc aoldukca genc bir insan olduguna kanaaat getirdim, ben biraz molozum da, yuz germe istiyorum:KK17::KK53:
pukkacım görümcenden haber var mı bugun bellı olcaktı sonuç senın kıme amelıyat olcagını gerçekten cok merak edıyorum bukadar kararsız bırı amelıyat olmadan da gerı donebılır ıkı günde karar verebılıceksen cok da kararsız degılsın demektır

kızlar bugün garip bir şey oldu..zumba yaparken coşmuşum biraz..tempolu yaptım , genelde öyle yaparım.ordan çıktım ağırlık çalıştım ..yanaklarımın alev aldığını hissettim bi ara..neyse bitti.soyunma odasına bir gittim yüzüm pancar gibi kıpkırmızı..saunada bile böyle olmam..elmacık kemiklerinin üstünde üçgen şeklindeki hat nerdeyse kanayacak o kadar kırmızı , gözenekler açılmış..yüzün asıldığı hattın orası bir parmak yer hiç kızarmamış beyaz, onun dışındaki yerler feci durumda..acayip yanıyor bir de..paniğe kapıldım kötü bir şey mi olacak diye..saçımı kurttum eve geldim biraz zaman geçti..şimdi yanma geçti renk de acıldı ama hala pembe..ödemden mi böyle oldu hiç anlam veremedim...:KK43:

misch, ucuz atlatmışsın ,bu da sana ders olsunnn..kuzummmmm naaptın sen...hoplamak zıplamak ,koşmak değil hızlı yürümek biel yasak sana...lutfennn 3 ay yapma..güneşe çıkma...zıplama..yatarken saga sola yatma.....bir sürü şey var daha yasak olann...neyse bir daha dikkat et..sadece plates yap , lutfeeeennnn..dikkatlii ol.

:KK16:
hahahhahaaaaaa, yine guldurdun beni, calismaktan anam agladi, belim tutuldu, totom koltugun seklini aldi, hep ahin tutu bana, yarinin evraklarini da cikartacagim ve yarin Sabah havalimanina gitmek icin Sabah 6 da yollara dusecegim....
ajdayi yakindan gordum, memisleri neredeyse gobegine degiyordu, yuzu kiris kiris ve cil icindeydi, gozleri de hayalet ile hortlak arasi bakiyordu maalesef:KK43: ustelik ajdayi gordugumde yil 2001 idi, simdi bask aseyler yaptirip kenidni toparlatmis mi bilemem:KK43:
ben yilin 182.5 gunu 45 yasimdayim geriye kalan zamanim uykuda geciyor anlayamiyroum cok sukru, yasim ilerledikce uykuyu daha cok sevmeye basladim zaten:))))))))))))
arkadaslar benim bugune dek nazarim kimseye degmedi cok sukur ,inanin kendimi de zan altind ahissediyorum, zaten ben kendimi suclamaya her zaman yer ararim...
yarin nasip ise sizlerle ayni topraklard aolacagim, kafami kizdirirsaniz gece yarisi bilem baskin yapabilriim :KK53:

nazın nazarıdır o kesin..bak isminde bile var naz..nazar değen arkadasda da var naz. işte biri değdiriyo birine değiyor..bundan daha mantıklı bi açıklama ne olabilir ki..:KK53:
gelince doğru doktora gidersin:KK70:
evlerimizi bilmiyosun ki baskın yapasın..:KK70:

pukka ,saat kaçta yola cıkıyorsunn...
naz ,dişçi ne dedi, yetiştirecek miymiş??
marco ses ver cnm yaaaa...
black ,şimdi cumaya odaklandık di mi...bak gör tertemiz çıkacak.

misch, ucuz atlatmışsın ,bu da sana ders olsunnn..kuzummmmm naaptın sen...hoplamak zıplamak ,koşmak değil hızlı yürümek biel yasak sana...lutfennn 3 ay yapma..güneşe çıkma...zıplama..yatarken saga sola yatma.....bir sürü şey var daha yasak olann...neyse bir daha dikkat et..sadece plates yap , lutfeeeennnn..dikkatlii ol.

doktor 45 gün sonra agır spor yapabilirisn demişti printcim..60 günü geçti..ona güvendim.bir de ödemlerimin sağa sola yattığım için geç iyileştiğini düşünüyorum artık.yan yatmak ne kelime yüzümü bastırıyorum tüm gücümle..zumbaya ara vereceğim dediğin gibi..

olmazzzz..dr ler süre konusunda ne diyorsa tam 3 le çarpacaksın...misal 15 günde iyileşirsin..bu demek min 45 günn..

canıım dokular ayakta , iyileşmemiş sarsma sakın....mailin okudum her kelimesine katılıyorum ..tek farkımız mücadele etme tarzımız...herkes takıntılı herkes dertlii ama farklı yollarla aşmaya çalışıyoruz o kadar. mutfak gelmedi ,adam en gec cuma bitirecem dedi,razıyım bekliyorum..vakit bulup game of th....3 ve 4 ünü seyredemedim..1 ve 2 bitti ancak.

benimki de normal titizlikte..benim gibi..:KK43:
hımmmmmm....:confused: aslında şöyle bir konfirme yapın....dışarıda klozete küt diye mi oturuyor en azından silip de mi oturuyor..bakın bu detay önemliii...nazın kocayı ve şerefi göz önüne alın bakın kıyaslayın.:cool:

doktor 45 gün sonra agır spor yapabilirisn demişti printcim..60 günü geçti..ona güvendim.bir de ödemlerimin sağa sola yattığım için geç iyileştiğini düşünüyorum artık.yan yatmak ne kelime yüzümü bastırıyorum tüm gücümle..zumbaya ara vereceğim dediğin gibi..
3 ay sonra agir spor yapiliyor burada

hımmmmmm....:confused: aslında şöyle bir konfirme yapın....dışarıda klozete küt diye mi oturuyor en azından silip de mi oturuyor..bakın bu detay önemliii...nazın kocayı ve şerefi göz önüne alın bakın kıyaslayın.:cool:
Silip oturuyor ise bu okey kullanacak anlamina mi gelecek:KK53::KK53: O da bir sey hic olmazsa mikrop gelmez:KK45:

nazın nazarıdır o kesin..bak isminde bile var naz..nazar değen arkadasda da var naz. işte biri değdiriyo birine değiyor..bundan daha mantıklı bi açıklama ne olabilir ki..:KK53:
gelince doğru doktora gidersin:KK70:
evlerimizi bilmiyosun ki baskın yapasın..:KK70:
Hahahha ogrenirim:KK53: Dogru doktora gitmiyorum,aksam geliyorum 5 de ,ikinci gun dr a gidecegim insallah

kızlar bugün garip bir şey oldu..zumba yaparken coşmuşum biraz..tempolu yaptım , genelde öyle yaparım.ordan çıktım ağırlık çalıştım ..yanaklarımın alev aldığını hissettim bi ara..neyse bitti.soyunma odasına bir gittim yüzüm pancar gibi kıpkırmızı..saunada bile böyle olmam..elmacık kemiklerinin üstünde üçgen şeklindeki hat nerdeyse kanayacak o kadar kırmızı , gözenekler açılmış..yüzün asıldığı hattın orası bir parmak yer hiç kızarmamış beyaz, onun dışındaki yerler feci durumda..acayip yanıyor bir de..paniğe kapıldım kötü bir şey mi olacak diye..saçımı kurttum eve geldim biraz zaman geçti..şimdi yanma geçti renk de acıldı ama hala pembe..ödemden mi böyle oldu hiç anlam veremedim...:KK43:
Canim cok gecmis olsun ama simdilik acik havada yuruyus tarzi sporlar yapsan? Anladik gencsin,fitsin guzelsin, bizi ezer gecersin ama biraz daha dikkatli olmalisin:KK22:

pukkacım görümcenden haber var mı bugun bellı olcaktı sonuç senın kıme amelıyat olcagını gerçekten cok merak edıyorum bukadar kararsız bırı amelıyat olmadan da gerı donebılır ıkı günde karar verebılıceksen cok da kararsız degılsın demektır
Canim gorumcem in durumu 27 sinden sonra belli olacak, kararsizim evet ama dogru dr ve dogru ameliyat i olmak istiyorum, hepsiyle grousmeyi planliyorum,hangisi aklima yatarsa, yontemleri soracagim biraz hazirlandim, soracagim sorulara bakalim ne olacak. Sen nasilsin?

M misch cnm Damardan gecen kan yogunlugu egzersizde artar damarlar genisler ve sinirlere baski yapar yuzun cok oturmadi cnm zumba yag yakimi olan workoutlarda kalp ritmi cok artiyo ve haliyle bu sekil oluyor.dikkat et hatta cok sicak yikama yuzunu.oksijene cik cnm balkona falan iyi gelir.

X