Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

bir doktora yazmistim, lipo, burun yuz vs diye o d abenimle alay etmis kizlar , olabilecek tum ameliyatlari istiyorsunuz diye:))))))))) napim igneden korkuyorum diye tek igne ile herseyi halletirmek istiyordum

bir doktora yazmistim, lipo, burun yuz vs diye o d abenimle alay etmis kizlar , olabilecek tum ameliyatlari istiyorsunuz diye:))))))))) napim igneden korkuyorum diye tek igne ile herseyi halletirmek istiyordum
pukka hepsini birden olacam derken kendini heba edecen. Dr. haklı. adama bir operasyonla beni baştan yarat diyosun. olabilir mi öyle. sonra ameliyat sonrası napıcan. 1 ay kendine gelemez insan.

pukka hepsini birden olacam derken kendini heba edecen. Dr. haklı. adama bir operasyonla beni baştan yarat diyosun. olabilir mi öyle. sonra ameliyat sonrası napıcan. 1 ay kendine gelemez insan.
ben goze aldim 1 aylik nekahati de, dusundum tasindim kendimi yamultmaktansa yapilabilecekelri yapsilar, burunu eledik zaten kizimda buruna karsi,esimde karsi buruna

kizlar ban abir akil verin goz burun ve Karin ayni anda yapilri mi, dusunuyorum nuri ye gitsem diye, gozaltimi lazer yapsa, gerisini yapamaz mi ki

kizlar ban abir akil verin goz burun ve Karin ayni anda yapilri mi, dusunuyorum nuri ye gitsem diye, gozaltimi lazer yapsa, gerisini yapamaz mi ki
göz altını lazer le napacak anlamadım canım. göz kapağı ameliyatı olup , üstüne burun olayım yüz germeden vamı geçim diyorsun. anlamadım

pukka karında bişi yok. sporla toplanır yaw.
yüze klasik olmaz sana. gerçekten bak. ben sende göz alt üstünün çok iyi duracağını düşünüyorum

var işte..cok yakından albumde..bir grup kapak öncesi 7-8 yıllık..diğerleri kapak sonrası..endo sonrası resimleri zaten biliyosunuz..bi kaç tane daha yakın cekim bulup eklemeye calışırım..anacım eskiden selfie mi vardı..olsaymış daha iyi kıyaslayacaktık şimdi..gozunu sevdiğimin teknolojisi

derim tabi..ne o oyle hamama gider kurnaya dugune gider zurnaya misali..kızın doktoruan da yakışıklı deyip durdun..

ben zaten istediğimi yiyorum....hımhh...
ya arkadaşlar telef oldum.7/24 yazıyoruz..maillistten ayrı, burdan ayrı, resim altlarından,, watsapp tan ayrı..bi kaçını iptal mi etsek..bi apartman tutup yerleşelim bari .butun gun konusuruz oramızı buramızı..parmakalrımıza bi şey olcak allah korusun yaw..

neaaa buraya gelin arkadaslar ya watsap da 106 mesaj birikmiş gorunuyo..aile hayatım filan bitti yeminle
neyse kızlar cıkıyorum artıkın..optum henizi..naz yeni yakın resimler ekledim, kapak ameliyatı sonrası..
akşam kitaab dalıp gelemeyebilirim..tatili hakettik bence bugun cok calıştık..

N naz70 kafam allak bullakti, evraklar, telefonlar isyerind eacayip bir yogunluk vardi, ayni and akafamd aetsteik vs dunyam dondu bugun:))) yarin yine boyle yogunum maalesef zaten obur gun yarim gun calisip yola cikacagim insallah.

Al benden de o kadar. Kafam dönüyo. Hiç birine tam yetişemez oldum. Böyle sohbettende bişi anlamaz oldum. Bi yerden devam edilse dahaviyi yaw. Birde wats dan hep yanlış harfe basıyorum. Sil gene yaz. Telef oldum

Sen yoksan ben de yokum. Seni geçecem popülaritede diye perişan oldum be. Ben de taildeyim bu gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…