Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ahanda aynen senin gibiyim ben, evimin pisligine daginikligina bakmayan herkes gelebilir aslinda pis degil de daginigim cok...
ben ev inceleyen toz bakandan nefret ediyorum ya zaten nok götürmez evim ayıptır yazması 15.de bir kadın gelir ama fitim böyle jilet gibi heryer bekleyenden yaşam alanım yaşayan ev benim evimmm gelmesinler böyleleriii

Ahanda aynen senin gibiyim ben, evimin pisligine daginikligina bakmayan herkes gelebilir aslinda pis degil de daginigim cok...

benim evin durumuna bakacak arkadaşım hiç olmadı allahtan..arkadaş edinmem oylelerini..köpek pis huylanırız diyen de yok , ama korkan var o da elinde değil..aile cevresinde de yok neyse ki..zaten cekirdek aileyiz..ama zaten ev de hep düzenlidir..

M misch canım dr nin reklamı olmasın diye ad takmıştımm onu diyoruz baycan diye nazım onu okumuş biliyor

ha ok..oyle bi sarkıcı vardı yarışmada birinci olmuştu ya o zannettim..tedirginlikle o olamamsısnı diledim..bu kıslar kezban mı yoksa diyodum..nazda var da zaten biraz şaka kız şaka..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…