Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Yaw napim takla mı atayım şu hanımlıktan kurtulmaya. Sütyen de sallıyorum arada gene olmuyo. Bu intiba nerden oluştu ya. Misch yüzünden de mi

bu da başına taş düşse benden bilecek...sennile ilgili konsensus bu şekilde hayatım..üzülme alışırsın

Bak burda da benle aşık atıyo. Kızım ben baycanı sevenler bayılanlar sayfasını hatim etmiş biriyim. Jelo da yerim ondan ayrı. De bi git o yüzlerce sayfayı oku sonra konuş
ben emek sarfeden okuyan araştıran daaaaa 3.sene önceki mesajalarımı okuyup beğeni yapan sonrada bilgi isteyene hep yardım ettim ve gerçekten helal dedim armut piş ağzıma düş yapmadıkları içinnnn

Blackk ne yaptin bugun cnmm.mr hallettinmi.en son uds konustuk .ben bahceye cim ekiyodum.kizz bahçeyi capaladik 3 kisi
medıpole gdıyım dıyorum fıstığım kosuyolu hastanesine dıgerlerıne göre ucuzda yalnız bu kez alıcam önlemımı doktoru önceden arayıp pazarlık yapcam mr ıcın oraya gıdıp paraları bayılırsam catllak blackı tanımak zorunda kalırkı bunuda hıc ıstemez

Bende sevmem ev oturması. Ne gelinsin ne gidim. Bilmem anlatabildim mi Eş kaza gelmeye kalkmayın bana
Ben sana gelecektim
Valla ben de kimsenin evine gmem,bana gelen de kalkar cayini kendisi koyar, kisacasi her gelen kendi evi gibi kullanabilirBenden cay kahve beklemeyin hele hele kek borek asla, siparis veririz disardan gelir, hic bir halti beceremem ben

Kizima bel mr i cektirdim bu yaz 900 tl aldilar benden ohaaa dedim , cok kazik yavvv

senin gibi tembelden ne beklenirdi zaten..bana gelebilirsiniz kızlr istediğiniz zaman
Kızlar bende kahve içersiniz. Sonra sizi en iyi yerde ağırlarım. Çaya gene evime geçersiniz. Olmaz mı ha olur demi. Ona gitmeyin bana gelin
HA HA HA HA ben taktımmm adını reklam olmasın diyeee doktoraaa
bak jelo daha onu bilmiyooooooo

ha bak var böyle arkadaşalrım ararlar çay koy börek aldık pasta aldık geliyoruz pijama ile açarım eve bakmazlar aaa yatak açık demezler o grup hep gelsinnn dert değill

Kizima bel mr i cektirdim bu yaz 900 tl aldilar benden ohaaa dedim , cok kazik yavvv
evet canım tek taraflı cekım 750 tl ddıler bugun banada ssk anlasmalrı olmayan bır yer sosyal guvencesı olmayanlar yandı kızlar cok yazık cıdden cok uzucu

Kızlar bende kahve içersiniz. Sonra sizi en iyi yerde ağırlarım. Çaya gene evime geçersiniz. Olmaz mı ha olur demi. Ona gitmeyin bana gelin

bak jelo daha onu bilmiyooooooo
valla sana kocaman alkışşşş yürektennn kızları da tanımışsındır hepsi dünya tatlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…