Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Hosbuldum canim benim, gittik, gelemedik, oglanlar bir yasina giriyormus,ben tanimiyordum, esimin arkadaslari, yeni tanistik yani, ama hayatim boyunca hep calismis biri olarak ev gezmelerini hic sevmem ,o yuzden gitmek istememistim, bir de sizi ozledim:KK54: Ama orasi da umdugumdan cok daha guzel gecti:p

ben severim ev oturmalarını..şarap yemek muhabbet..içimde bir ev kadını var demek ki..

yok bebem benim tipim uzun erkek ha ha ha ha yaşlıyım ama seçiciyimmm :KK70:
hıcde yaslı degılsın cok enerjik tatlı bırıne benzıyosun burdakıkısların hepsı yuzum coktu burnum buyudu yanafgım kaydı dıyodu megersem yalanmış
kısss
hepsı afet cıktı sende oylesınemınım:KK19:

yok nazım senin yerin başka valla yahu senin gibi bizi eski tayfayı takip edenler bende hep öndedir :21: sen hanımsın hemde deli değilsinnn zarar gelmez senden canımcım
Yaw napim takla mı atayım şu hanımlıktan kurtulmaya. Sütyen de sallıyorum arada gene olmuyo. Bu intiba nerden oluştu ya. Misch yüzünden de mi:KK57:

yok nazım senin yerin başka valla yahu senin gibi bizi eski tayfayı takip edenler bende hep öndedir :21: sen hanımsın hemde deli değilsinnn zarar gelmez senden canımcım

kız sende herkese ayrı bi yer verdin..benim yeri neresi ha neresi:KK62:

X