Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

kızlarrr ben yatıyoomm malum 6 da mesaim başlıyorrboolbooll kesintisiz uykunun tadını cıkarıınn...black cim sen gelecek güzel günlerimizi hayal et,misch sen de şu soldaki melekciğini benim için öpp her bakışta ısırmak geliyor iicimdenn...

hepinizeeee iyi geceler kıızlarrrrrr...

ıyıgeceler canımcım ıyı uykular uzulme senınde bolca uyuycagın zamanlar gelıcek az kaldı

sevmediğin birileri mi gittiğiniz?ben severim ya misafirliğe gitmeyi de davet etmeyi de..annemin gunleri olurdu ordan alıkanlık heralde..
Yok cok da iyi vakit gecirdim, ev gezmesini cok sevmem o yuzden dedim, ikiz oglulalri var onlarin 1.dogum gunuydu,ben boyleyim iste gitmek istemem, gidince de gelmem istemem

iyi geceler tatlım..diş buğdayınız hayırlı olsun tekrar..doğum günü için de stres yapma her şeyin altından kalkarsın layıkıyla..optum en pozitif en iyi anne..

Yok cok da iyi vakit gecirdim, ev gezmesini cok sevmem o yuzden dedim, ikiz oglulalri var onlarin 1.dogum gunuydu,ben boyleyim iste gitmek istemem, gidince de gelmem istemem

ay su resmi kaldır gozunu seveyim..evhamlıyım ben..buna benzersin ameliyat sonrası diye korkarımsaka şaka..ama rüyaam girecek kaldır hatırım için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…