Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

bende senı vefasız arkds ılan edıyorum prıntcım bır gun cok yazmadım benı unuttun :KK11:[/QU

bebegiiiimmmmm..hüzünlüü güzel prensesiiimmmmm.....senii unutan ölsün....senin sıcacık kalbini bu küçücük yaşındaki büyük olgunluğunu ,görüp tanıyıp unutabilen var mı? olabilir mi?? bebeğim yazmadım sana ders çalışıyorsun diye rahatsız etmeyeyimm dedimmm ..annemmmmmm kıyamam ben sana..dur daha senin coook güzel harika cooook mutlu olduğun günleri görecegizzzzz....sen şimdilik bir iyileş bir moral topla..bak hep yanında olacağız .söz.

bende senı vefasız arkds ılan edıyorum prıntcım bır gun cok yazmadım benı unuttun :KK11:[/QU

bebegiiiimmmmm..hüzünlüü güzel prensesiiimmmmm.....senii unutan ölsün....senin sıcacık kalbini bu küçücük yaşındaki büyük olgunluğunu ,görüp tanıyıp unutabilen var mı? olabilir mi?? bebeğim yazmadım sana ders çalışıyorsun diye rahatsız etmeyeyimm dedimmm ..annemmmmmm kıyamam ben sana..dur daha senin coook güzel harika cooook mutlu olduğun günleri görecegizzzzz....sen şimdilik bir iyileş bir moral topla..bak hep yanında olacağız .söz.

black ayrıca seni" en sevimli minik" ilan ediyorum.

naz "en zeki" eeee kadın olacaksın güzel bakımlı üstüne bir de endüstri mühendisi..kusura bakmayın her babyiğidin harcı değil o puanı yapmak.

pukka " en yardımsever iyi kalpli" ilan ediyorum..

sagolll bebısım canımn ıcı bende senı coook sevıyorumılk goz ağrım dıgerlerı yokken bız vardık dmı kıss bıraz dedıkodularını yapıyım he he bız eskı arkdsz onlar sonradan geldı senın yerın ayrı canımıncımmmm:rolleyes::KK9:

:KK3::KK3:

naz "en zeki" eeee kadın olacaksın güzel bakımlı üstüne bir de endüstri mühendisi..kusura bakmayın her babyiğidin harcı değil o puanı yapmak.

:KK3::KK3:bende senı cekık gözlü egzotik güzel ılan edıyorum bırazda sterıl ılan edıyorum bıde pozıtıf enerjı ılan edıyorum:KK37::KK36:

black cimm buğun ders çalıştın mı günün nasıl gectiii...

pukka nerelerde...

lildeniz sen de hem çalışıyon hem bize laf yetistiriyon yaaa seni de "en çalışkan "ilan ettim..hayırlı olsun.:KK50:

ya benim okulum da güzel ya ..yuzde kaça girdin kız naz...
puki için en deli en pimpirikli unvanlarımız da halihazırda bekliyor.boş kalmasaydı oralar...

kızlar,mail yazamıyomm ,mail kutum sapıttı acmıyo...yazdıklarım da gelmiyor...kısaca benhazırım..ne zaman gidioz soleyin yeter....misch yaaaaa valla kıskanıyomm coook arkadaşın varrr yaaaa....sadece biz olalımmm biz yeteriz sana ..küs onlarlaaa ..

sagolll bebısım canımn ıcı bende senı coook sevıyorumılk goz ağrım dıgerlerı yokken bız vardık dmı kıss bıraz dedıkodularını yapıyım he he bız eskı arkdsz onlar sonradan geldı senın yerın ayrı canımıncımmmm:rolleyes::KK9:

biz yokken nasıl siz vardınız ya..ne oluyo orda..ay yordunuz beni hepiniz hepinisss..hangi birinize yeteceğimi şaşırdım..heel o naz o naz yok mu hep karşıma çıkıyo:mad::mad::mad:

X