Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba hanimlar. Bende dusunuyorum, hem karin germe hemde basende liposuktion. Nasil secdiniz doktorunuzu? Vallah benim kac aydir kafam sisdi. Herkez baska birsey diyo, herkez baska fiyat diyo. Siz nasil karar verdiniz hangi dokdor olsun diye?

Selam,

ben 1 Mart'ta tam karın germe ve meme dikleştirme oldum, ilk 3 gün çok eğiktim,4.gün işe geldim,ama narkozu atamadığım için sanırım tansiyonum sürekli düştü ilk günler,tekrar izin kullandım.evde dinlendim. benim tavsiyem mümkünse 10 gün dinlenin.

Kızımı kucağıma alıp kaldırmadım çok uzun süre. riskli çünkü. acı hiç çekmedim,ne ameliyat sonrası ne de drenler çıkarken. kendimi çok şartlamıştım acısa da dayanıcam,değicek ilerde diye.sadece kas ağrısı oldu.çok spor yapmışım gibi,gergin oluyor tabi karın onun etkisi var. Diğer sorunuz ; 2.çocukta alıcağınız kiloya bağlı. ben de sormuştum bu soruyu doktoruma :)

Onun dışında beni tek zorlayan narkoz yüzünden birkaç gün yaşadığım tansiyon düşüklüğü ve öksürük krizleriydi,dikiş patlar sandım,öksürürken acıyodu,ama doktorum bu sargılarla ve sağlam dikişlerle bişey olmaz merak etme diyince rahatladım. bol su ve boğazımı rahatlatan şeyler içtim,pastil de iyi geldi.tansiyon ve eğik yürüme yüzünden de birkaç gün yemeğimi vs yapamadım.Allah'tan annem bende kaldı. yardımcı olacak birisi iyi olur o günlerde.

Tekrar tekrar okudum yazdıkları çok teşekkür ederim ayrıntılı anlatımın için Kızı 5 gün babaannesine bırakiim diyorum çünkü kucağıma gelmek aiter vs bu sefer üzülürüm.. kızım 3 yaşında bu arada yaşımda 30 şimdilik 2. Düşünmüyorum ama yıllar sonra istersem bana mani olmaz şnşallah karın germe.. bir de ne kadar sonra denize girerim sizce

uyanamamak var mı acaba :KK43:
Allah korusun öyle düşünmeyin:bicak:
Benim çok yüksek risk olmasına rağmen (daha önce pıhtı atmıştı ve genetik çıktı) hiç öyle düşünmedim evdekiler benden çok korktular. Ben şöyle düşündüm, eğer ömür bitmiş ise illaki başka bir şey vesile olur ömür biter (ameliyat olmasam bile) eğer ömrüm varsa bir şey olmaz güzelce uyanirim:KK200:

Allah korusun öyle düşünmeyin:bicak:
Benim çok yüksek risk olmasına rağmen (daha önce pıhtı atmıştı ve genetik çıktı) hiç öyle düşünmedim evdekiler benden çok korktular. Ben şöyle düşündüm, eğer ömür bitmiş ise illaki başka bir şey vesile olur ömür biter (ameliyat olmasam bile) eğer ömrüm varsa bir şey olmaz güzelce uyanirim:KK200:
sen ameliyat oldun mu cnm

Haklısın bende öyle istiyorum 2 çocukta karın gögüs gitti

Merhaba, bende gögüs büyütme birde karin germe düsünüyorum, boyum 1.67 m kilom 65
Ozan bitik den aldim randevu 31.07.17 Icin.
Bende göbek fitigi oldum ameliyat oldum mesh yama yerlestirildi.
Ozan beyle görüstünmü? Hangi doktorda ameliyat olmaya karar verdin? Fiyatini söylersen cok mutlu olurum.

Arkadaşlar merhaba, ben 6 ay önce karın germe ameliyatı oldum. Sürecimde çok iyi gidiyor. Fakat şu son 2-3 haftadır karnımda sertleşme biraz daha fazla olmaya başladı. Böyle gerginlik ve karın kaslarımda dikiş acısı var. Bu kadar süre sonra bu normal mi sizde yani ameliyat olan arkadaslarimda hiç böyle bir durum oldu mu? Doktorum olabileceğini söyledi. Ama niye geçmiyor onu anlamadım.:110:
Cnm hangi şehir de oldun dr un kimdi öncesi sonrası resmin var mı

Inan hiç de zor bir ameliyat değil. Hatta insan neden daha önce olmamışım diyor:KK14: ben öyle oldum şahsen...
Karın germe ameliyatı olan arkadaşlar geçen hafta meme büyütme oldum kendimi toparlayınca da karın germe olmak istiyorum ama arzum77 aekadaşımızdan başka resim görmedim rica etsem resminiz varsa beni takip edebilirseniz çok sevinirim. Albümde birçok fotom mevcut rahat olabilirsiniz. Onun dışında ankarada olanlar dr larını memnun olup olmadıklarını vs anlatabilirlersee çooookkkkk büyük sevaba girmiş olursunuz

X