Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım miniyi görünce cevap vermek istedim.bende geçen sene mini yaptırdım ben pişmanım yazın tam karın olacağım.miniden memmun olmayan çok lütfen birkaç doktorun daha önerisini al biraz zahmetli olabilir ama benim gibi hem paranın boşa gitmesini hem umudun boşa gitmesini istemedim.hem de çektiğin acı cabası.
Karnımda elbete eskisine göre daha iyi ama o bombelik hala var.sanki şimdi bile mini germe kurtarmaz gibi

Sadece bir gun kaldim ertesi gun oglen ciktim hastenaeden. Tek canimi acitan ise o lanet dirhenlerin cikma asamasi. Fiyati normalde 10-12 bin ama benimkinde yag alma kas dikme falan olmadigi icin daha uygun sadece derimi toparladi yani. fiyati ozelden yazarim. Pek bisey almadim yanima rahat giyebilecegim kiyafet esofman ve pijama sadece.
Çok geçmiş olsun sizin tam karın germe ameliyatımıydı? eğer öyle ise neden kas dikmediler? Çünkü zaten kas yırtığından o deri sarkması oluyor özellikle anne iseniz. Kafam karıştı. Yoksa yarım germe mi oldunuz.

Benim daha yarın 2 hafta olucak çok yeni ... dün radyofrekansa girdim ısı veriyorlar vücuduna hem ödem atmana yardımcı oluyormus hem zayıflamaya ama çok acılı biseydi o da .. sonrasında biraz rahatladım bugün de yüzmeye başladım yarım saat yüzdüm bakalım insallah ödemlerim çabuk gider ... sonrasında memnun kalırım büyük ihtimalle ama çok sabır gerektiren bi iş ve ağrılı :) ben böyle bi işlem olduğunu bilsem açıkcası cesaret edip olmazdım
Çok geçmiş olsun lakin havuz ve hamam gibi sulu aktiviteler için sanki biraz daha mı bekleseniz.

selam arkadaşlar

doktorum sıkılaştırıcı krem kullanmamı önerdi,valla ucuz da değil,internette yorumları iyi.
Shiseido advanced body creator super slimming reducer 200 ml.küçük boy olan krem.

Benimde 23.günüm.karnımdaki dikişler kabuklandı,kaynıyor yavaş yavaş.
Yanlardaki lipolar taş gibi kütle kütle oturdu.zamanla azalıcakmış,ne zaman azalıcak çok merak ediyorum

Bende karın germe olmak istiyorum ama göğüsle beraber kombin ameliyat mı olsun tek mı olsun karar veremedim. Çokta ağrılı oluyor galiba. Devlet hastanelerinde ve üniv den Dr memnun olamadım doktorlar doğru dürüst bilgi vermiyor ne yapacağımı şaşırdım bana öncesi sonrası foto gosterebilirseniz çok memnun olurum bir fikir oluşmuş olur kafamda.

Bende yürüyüşler e başladım hata bugün yüzmeye kayıt olucagim inşallah toparlanmsmiza yardımcı olur spor bende kombin göğüsküçültme liposuctionkarin germe kombin oldum sen nasılsın şimdi iyimisinn
teşekkürederim 1 saat sonra doktor kontrolum var korsemve sporcu atletim çıkıcak inşallah doktorumla konuşucam yürüyüş için bana 40 dan sonra yürüyüş serbest 90 günden sonra herşey serbest dedi bakalım ama sağlığım iyi çok şükür karnımda nerdeyse hiç şiş kalmadı gögüslerde gayet iyi bakalım bugün çıkarsa kendime sütyen alıcam baya heycanlıyım açıkcası eşofman giymekten bıkmıştım ama izin çıkarsa kot giymeye başlıycam :) ve herşeyden öte evime geçicem ailemle kalıyorum hala korse çıkmadan salmıyorlar evimede :) bakalım :)ama iyiki olmuşum diyorum :)

Bende karın germe olmak istiyorum ama göğüsle beraber kombin ameliyat mı olsun tek mı olsun karar veremedim. Çokta ağrılı oluyor galiba. Devlet hastanelerinde ve üniv den Dr memnun olamadım doktorlar doğru dürüst bilgi vermiyor ne yapacağımı şaşırdım bana öncesi sonrası foto gosterebilirseniz çok memnun olurum bir fikir oluşmuş olur kafamda.

ben de kombin oldum,meme küçültülüp dikleştirildi,karın germe ve yanlara da lipo.
hiç korktuğum gibi olmadı,spinal sezeryanda çok sürünmüştüm 1,5 gün.bunda kas ağrısı oldu sadece,hatta göğüste sıfır acı,karında gerginlik,eğik yürüme sıkıntısı sadece,hala şaşkınım nasıl bu kadar ağrısız olduğuna.hatta drenler çıkarken acır heralde diyodum,hiçbişey hissetmedim.

bence bir kerede yaptırın kurtulun.

ben de kombin oldum,meme küçültülüp dikleştirildi,karın germe ve yanlara da lipo.
hiç korktuğum gibi olmadı,spinal sezeryanda çok sürünmüştüm 1,5 gün.bunda kas ağrısı oldu sadece,hatta göğüste sıfır acı,karında gerginlik,eğik yürüme sıkıntısı sadece,hala şaşkınım nasıl bu kadar ağrısız olduğuna.hatta drenler çıkarken acır heralde diyodum,hiçbişey hissetmedim.

bence bir kerede yaptırın kurtulun.
İnşallah ben de ameliyattan sonra sizin gibi konuşabilirim:dua::KK43:

Kızlar cuma günü ameliyatım var fakat boğazım ağrıyor...ne yapayım ben şimdi antibiyotik alamıyorum değil mi yada vitamin...
Kızlar önerisi olan var mı bu durumda?

Kızlar cuma günü ameliyatım var fakat boğazım ağrıyor...ne yapayım ben şimdi antibiyotik alamıyorum değil mi yada vitamin...
Kızlar önerisi olan var mı bu durumda?
Hemen bir KBB doktoruna git,cuma günü ameliyatın olduğunu söyle ona göre ilaç verir :KK66:
Ameliyatı engellemeyen ilaçlar var tabiki,doktora gitmeyi ihmal etme. Geçmiş olsun :KK66:

Hemen bir KBB doktoruna git,cuma günü ameliyatın olduğunu söyle ona göre ilaç verir :KK66:
Ameliyatı engellemeyen ilaçlar var tabiki,doktora gitmeyi ihmal etme. Geçmiş olsun :KK66:
Çok teşekkür ederim doktorumu aradım sabah sabah antibiyotik alabileceğim hemen almamı söyledi:dua::KK1:dualarınızı bekliyorum :KK200:

Allah yardımcın olsun tatlım ❤
Doktor sana iyi gelecek bir antibiyotik verecektir endişe etme :KK66:
Amin çok sağolun zaten endişeliyim daha önce emboli geçirdiğim için dün den klexsan iğneye başladım hayır bir de boğazım iltihablanmış neyse dr alabilirsin hatta hemen al deyince aldım:110:ama emboli için endişeliyim hatta korkuyorum :dua::işsiz:

Arkadaşlar birde bana yardım edin eskişehirde karın germe ameliyatını nerde yaptırabilirim.ayrıca nekadara mal ol ortalama kredi çekicem

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için:KK16:oldukça endişeliyim:oops:ve korkuyorum:KK17:sizde de böyle oldu mu?
Haberdar ederim inşallah canım:KK16:dua edin:sus:

X