Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Maşallah ameliyat olanlar iyileşmeye başlamış benim 7 hafta oldu şükür korseyi cikardim:halay:(gerçi bir bütün olmuştuk )bugün 1 saat sporumu yaptım :KK6:hiç bir sıkıntım kalmadı . birtek contatubex kremi mi ameliyat izleri me sürüyorum. o kadar para verdim bitsin bari isteyen arkadaşlara tek tavsiyem ameliyat korkulacak birşey değil ama 1.5 -2 ay kadar sabır şişlikler olur gerginlik karnınız taş gibide olabilir sadece süreci sabırla geçirmeniz şimdiden geçmiş olsun :KK73:
geçmiş olsun canım çok perşembe benimde 40 ım çıkıyor ve korseden kurtuluyorum bende bide gögüs var :) sonrasında bende 3ay dolana kadar yürüyüş yapabilcem sen ne sporu yapmaya başladın ?

Herkese merhabalar.
Be 4 mart 2017 gunu karin germe ameliyati oldum. Ankara Minesera Aldan hatanesinde doktorum prof. Dr. Rusen Kapucu. Bugun tam 16 gun gecti cok cok iyiyim sonuctan cok memnunum. Ameliyata girecegim gunun gecesi korkup vazgecmistim aslinda ama bi cesaret gittim yinede. Iyiki yaptirmisim hic korktugum gibi olmadi cok rahat atlattim. Oyle haftalarca falan egik de gezmedim sadece ilk hafta. Ikinci haftanin sonunda tamamen normal hayatima dondum ise bile basladim.
Eger gercekten karniniz sizi rahatsiz ediyorsa hic dusunmeden olun bu ameliyati. Ama tabi doktor secimi cok onemli.

Herkese merhabalar.
Be 4 mart 2017 gunu karin germe ameliyati oldum. Ankara Minesera Aldan hatanesinde doktorum prof. Dr. Rusen Kapucu. Bugun tam 16 gun gecti cok cok iyiyim sonuctan cok memnunum. Ameliyata girecegim gunun gecesi korkup vazgecmistim aslinda ama bi cesaret gittim yinede. Iyiki yaptirmisim hic korktugum gibi olmadi cok rahat atlattim. Oyle haftalarca falan egik de gezmedim sadece ilk hafta. Ikinci haftanin sonunda tamamen normal hayatima dondum ise bile basladim.
Eger gercekten karniniz sizi rahatsiz ediyorsa hic dusunmeden olun bu ameliyati. Ama tabi doktor secimi cok onemli.

Allah yardimcin olsun icini ferah tut. Cekecegin sikinti en fazla iki hafta sadece sabir lazim onun icinde. Beni takip edersen oncesi sonrasi fotolarimi gorebilirsin. Daha yeni tabi odemler falan var ama gayet de iyi gorunuyor suan bile.
Teşekkür ederim canım...peki hastanede kaç gün kaldınız fiat ne kadar dı, bir de hastaneye giderken yanınıza neler aldınız?
Teşekkür ederim

Bende 03.04 randevu aldım mini karın germe ve basen diz bel liposuction için .Hem heyecanlı hem mutlu hem endişeli hepsini aynı anda yaşıyorum bende resimlerinizi görmeyi istiyorum

Bende 03.04 randevu aldım mini karın germe ve basen diz bel liposuction için .Hem heyecanlı hem mutlu hem endişeli hepsini aynı anda yaşıyorum bende resimlerinizi görmeyi istiyorum
Hangi hastanede ve hangi dr olacaksınız

Ben denizlide olucam orda yaşıyorum ameliyat sonrası olacak ödemden çok korkuyorum kendini eve kapatmak zorunda gibi hissediyorum 1 ay kendimi

Teşekkür ederim canım...peki hastanede kaç gün kaldınız fiat ne kadar dı, bir de hastaneye giderken yanınıza neler aldınız?
Teşekkür ederim

Sadece bir gun kaldim ertesi gun oglen ciktim hastenaeden. Tek canimi acitan ise o lanet dirhenlerin cikma asamasi. Fiyati normalde 10-12 bin ama benimkinde yag alma kas dikme falan olmadigi icin daha uygun sadece derimi toparladi yani. fiyati ozelden yazarim. Pek bisey almadim yanima rahat giyebilecegim kiyafet esofman ve pijama sadece.

geçmiş olsun canım çok perşembe benimde 40 ım çıkıyor ve korseden kurtuluyorum bende bide gögüs var :) sonrasında bende 3ay dolana kadar yürüyüş yapabilcem sen ne sporu yapmaya başladın ?
Bende yürüyüşler e başladım hata bugün yüzmeye kayıt olucagim inşallah toparlanmsmiza yardımcı olur spor bende kombin göğüsküçültme liposuctionkarin germe kombin oldum sen nasılsın şimdi iyimisinn

Ben 9 Mart'ta vaser liposuction oldum Kaldı ki acı eşiği çok yüksek biri olmama rağmen çok pişmanım !!! 10 gün oldu hala deli gibi ödem Ağrı cekiyorum . Ve ben 34-36 beden biriyken bu ameliyatı oldum . İnsanlar ve doktorum o kadar kolay anlattı ki ! Ama asla sonucu ne olursa olsun bence çekilecek acı değil .... tercih tabiki sizin ben sadece daha yeni olan ve pişmanlığını yaşayan bi hastayım. Sormak istediğiniz bi sorunuz olursa sorabilirsinz
Geçmiş olsun canım ilk günler biraz sıkıntılı acı ağrı duymadım ama deli gibi şişlik sertlik 6 haftayı devir memnun kalırsın inşallah biraz sabır

Geçmiş olsun canım ilk günler biraz sıkıntılı acı ağrı duymadım ama deli gibi şişlik sertlik 6 haftayı devir memnun kalırsın inşallah biraz sabır
Benim daha yarın 2 hafta olucak çok yeni ... dün radyofrekansa girdim ısı veriyorlar vücuduna hem ödem atmana yardımcı oluyormus hem zayıflamaya ama çok acılı biseydi o da .. sonrasında biraz rahatladım bugün de yüzmeye başladım yarım saat yüzdüm bakalım insallah ödemlerim çabuk gider ... sonrasında memnun kalırım büyük ihtimalle ama çok sabır gerektiren bi iş ve ağrılı :) ben böyle bi işlem olduğunu bilsem açıkcası cesaret edip olmazdım

Canım miniyi görünce cevap vermek istedim.bende geçen sene mini yaptırdım ben pişmanım yazın tam karın olacağım.miniden memmun olmayan çok lütfen birkaç doktorun daha önerisini al biraz zahmetli olabilir ama benim gibi hem paranın boşa gitmesini hem umudun boşa gitmesini istemedim.hem de çektiğin acı cabası.

X