Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için:KK16:oldukça endişeliyim:oops:ve korkuyorum:KK17:sizde de böyle oldu mu?
Haberdar ederim inşallah canım:KK16:dua edin:sus:
Nur slm cnm dua ediyorum sana cumaya az kaldı allah yardımcın olsun az kaldı çok güzel olcak hersey sen ol sıra bende

Nur slm cnm dua ediyorum sana cumaya az kaldı allah yardımcın olsun az kaldı çok güzel olcak hersey sen ol sıra bende
Selam evet az kaldı tetkikler yapılacak anastezist ile görüşülecek inşallah bi aksilik olmaz..
Cidden endişeliyim hiç düşünmemeye çalışıyorum :KK22::KK42:

Selam evet az kaldı tetkikler yapılacak anastezist ile görüşülecek inşallah bi aksilik olmaz..
Cidden endişeliyim hiç düşünmemeye çalışıyorum :KK22::KK42:
Nur ozan beyin gögüs hastasını da buldum oda çok memnun kalmış senin karın sonucu iyi olursa ben doktorumu buldum demektir...

Çok geçmiş olsun sizin tam karın germe ameliyatımıydı? eğer öyle ise neden kas dikmediler? Çünkü zaten kas yırtığından o deri sarkması oluyor özellikle anne iseniz. Kafam karıştı. Yoksa yarım germe mi oldunuz.

Evet benimki tam karin germe ama aslinda sadece deri toplama. Kas ve deri birbirinden bagimsiz ben zaten sporcu oldugum icin kaslarim gayet iyi durumda iki dogum yaptim ama kaslarim ayrilmadi sadece fazla deri kaldi doktorum da onu aldi kas dikmedi ve yag almadi

kızlar devlet hastanesinde karın germe olan varmı ? yada ameliyatı özelde olup uygun yaptıran istanbulda ?

Çok teşekkür ediyorum kızlar:KK200::110:
Ameliyatım sabah 8.30 da doktorum Ozan bitik...doktorum bugün lipo yapmayacağını hayatımı riske atmayacağını söyledi:KK12:sadece kasları onarıp fazla deriyi alacako_Oyine de güzel olacağını kendisine güvenmemi söyledi:KK43:
Kızlar hepinize teşekkür ederim destekleriniz ve dualaranız için:KK68:

kızlar banada bi el atın lütfen ya bende yaptırmak istiyorum ama herkes özeldemi yaptırıyo bu ameliyatı?

Çok teşekkür ediyorum kızlar:KK200::110:
Ameliyatım sabah 8.30 da doktorum Ozan bitik...doktorum bugün lipo yapmayacağını hayatımı riske atmayacağını söyledi:KK12:sadece kasları onarıp fazla deriyi alacako_Oyine de güzel olacağını kendisine güvenmemi söyledi:KK43:
Kızlar hepinize teşekkür ederim destekleriniz ve dualaranız için:KK68:
Nasıl oldun umarım çok iyisindir ❤️

Benim için dua eden merak eden herkese çok çok teşekkür ederim.
Kızlar ameliyattan çıktım ama çok endişeliydim neyse şimdi odamdayım yürüttüler pihti açısından ağrım var bayağı.

Kızlar ameliyattan çıktım ama çok endişeliydim neyse şimdi odamdayım yürüttüler pihti açısından ağrım var bayağı.
Şimdi ağrın var,iki güne kalmaz karnına bakıp bakıp aşık olursun :))

Gecmis olsun agrilar gececek sabir :KK66:

Çok sağolun öksürmemek için çaba sarf ediyorum. Çok kötü oluyor
Az az ilik su yudumlayin oksuruk gelmeden ve oksurunce dizlerinizi karniniza dogru tutun ben oyle yapiyordum agri olmamasi icin ama kacinilmaz agziniza da ara sira pastil alin bogaz icin iyi gelir

Az az ilik su yudumlayin oksuruk gelmeden ve oksurunce dizlerinizi karniniza dogru tutun ben oyle yapiyordum agri olmamasi icin ama kacinilmaz agziniza da ara sira pastil alin bogaz icin iyi gelir
Canım ya ne zaman bu ağrılar geçer kaç günden sonra ve ne zaman yalnız başıma kalabilirim?

X