Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yürümek için ayağa kalktığımda müthiş midem bulanıyor başım dönüyor...

Canım çok sıvı alınca lavabo ihtiyacı oluyor çok zorlanıyorum hala diren var dr um klexsan aldığım için bayağı bi kan olabileceğini söyledi oda hareketlerimi kisitliyor
Haklısın .... bugünler geçince çok mıtlu olacaksın öyle motive olmaya çalış lütfen ❤️

Inşallah canım çok sağol kızlar karnın dümdüz olmuş diyorlar...inşallah resim eklemeyi düşünüyorum kızlara sorayım nasıl yüklendiğini de...

Inşallah canım çok sağol kızlar karnın dümdüz olmuş diyorlar...inşallah resim eklemeyi düşünüyorum kızlara sorayım nasıl yüklendiğini de...
Bende yazın ozan beye ameliyat düşünüyorum sonucunu merak bekliyorum.malum benim için ikinci karın germe olacak

Maşşallah Nur da kurtuldu. Geçmişler olsun. Sıra bende bir de ben kurtulsaydım hayırlısıyla. Salı günü Ozan bey ile randevum var. Her doktor farklı bir yöntem öneriyor. Şu an iki doktor arkasındayım. Biri Orhan Erbaş biri de Ozan Bitik. Orhan bey smart lipo yapalım diyor. Ozan bey germesiz düzelmez diyor. Haftaya salı günü herşey netleşicek. Hayırlısı bakalım

Maşşallah Nur da kurtuldu. Geçmişler olsun. Sıra bende bir de ben kurtulsaydım hayırlısıyla. Salı günü Ozan bey ile randevum var. Her doktor farklı bir yöntem öneriyor. Şu an iki doktor arkasındayım. Biri Orhan Erbaş biri de Ozan Bitik. Orhan bey smart lipo yapalım diyor. Ozan bey germesiz düzelmez diyor. Haftaya salı günü herşey netleşicek. Hayırlısı bakalım
Ozan beye güvenin gerçekten çok iyi bir doktor

Canım bilmiyorum ama şu anda bile karnım dümdüz şaşırdım doğrusu...Ozan bey tam karın germe olmayınca istenilen sonuç olmuyor diyor...benim pıhtı atmasın diye lipo yapmadı sadece kasları onardı fazla deriyi aldı beli de inceltmiş...

Slm kızlar,slm nur ameliyat günü çok dua ettim Allah a şükür sag salim çıktın sonucu bekliyorum bende tobb da genel cerraha gittim karnımda fıtık var kaslarım acılmış bayagı diastasis recti mişim yani karın germe şart mış ultrason sonucu ile mayıs ayında ozan bey ile görüşmeye gidecegim...

Slm kızlar,slm nur ameliyat günü çok dua ettim Allah a şükür sag salim çıktın sonucu bekliyorum bende tobb da genel cerraha gittim karnımda fıtık var kaslarım acılmış bayagı diastasis recti mişim yani karın germe şart mış ultrason sonucu ile mayıs ayında ozan bey ile görüşmeye gidecegim...
Çok sağolun dualar ve dilekleriniz için

Kızlar ne zaman normal yatabilirim? Sırtım acıyor hep aynı pozisyonda yatmaktan.

Kızlar ne zaman normal yatabilirim? Sırtım acıyor hep aynı pozisyonda yatmaktan.
Vucudun ve doktorun sana ne zaman izin verince o zaman normal yatacaksin ben 4cu gun hafif yan yattim arkamda onumde yastiklarla destekleyerek tabi eger agriniz oluyosa yapmayin bunu
Belinize masaj yaptirin iyi geliyor

X