Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Venus retrosu nedir ?
Venüs retrosu bir gökyüzü durumu estetiğe güzelliğe görünüme dair herşeyin venüs gerilemesi bitene dek askıya alınması gereken herşeyin ters gidebileceği bi dönem :)) bir gerileme (retro) olduğunda o dönemde hiçbir anlaşma sözleşme karar alım satım ilişki başlangıcı gibi hiçbir sonuç içerecek başlangıç önerilmez ama bu özellikle venüs olduğu için öncelikli olarak görünümle güzellikle alakalı herşeyi durdurmak daha önemli ben de mecburi olarak bir tek diş randevusu almıştım 3,5 atarak :))) o da dr hastanelik olmuş rapor almış iptal oldu :))

Venüs retrosu bir gökyüzü durumu estetiğe güzelliğe görünüme dair herşeyin venüs gerilemesi bitene dek askıya alınması gereken herşeyin ters gidebileceği bi dönem :)) bir gerileme (retro) olduğunda o dönemde hiçbir anlaşma sözleşme karar alım satım ilişki başlangıcı gibi hiçbir sonuç içerecek başlangıç önerilmez ama bu özellikle venüs olduğu için öncelikli olarak görünümle güzellikle alakalı herşeyi durdurmak daha önemli ben de mecburi olarak bir tek diş randevusu almıştım 3,5 atarak :))) o da dr hastanelik olmuş rapor almış iptal oldu :))
Anladimm simdi :)) demek ben o ana denk gelmisim desene hep :KK70:

Allah Allah... Neler varmış bak :)))
Nasıl hesaplanıyor bu tarihler peki :))) Merak ettim valla :kahve:

Dr uma gidicem de şu anda yurt dışında. İzlerim için lazer yapıcak. Ama benim alt dikişim büyük değil, meme altında kalıyo, öyle yanlardan görünmüyo. Sadece yanlarda şişlik gibi bi şey var. Sağ indi ama sol hala duruyo. Bu kadar geç mi iyileşiyo diye merak etmiştim:)
Bende gec iyilesme olmadi ama herkesde ayni olacak diye birsey yok bunye ile alakali olabilir :KK66: ama yinede doktorunuza herseyi sorun danisin

Senin o ana denk gelmedi tatlim yada sana etki yapmiyor bu venus :-) her ameliyatin guzel oldu masallah
Valla şimdi biraz araştırdım ama yanlış zamana denk geldiği yazıyor :p
Tövbe tövbe... Ben inanmam böyle şeylere,duamı eder girerim ameliyatıma :KK66: Yer gök dualar üzerine kurulmuş ...

Valla şimdi biraz araştırdım ama yanlış zamana denk geldiği yazıyor :p
Tövbe tövbe... Ben inanmam böyle şeylere,duamı eder girerim ameliyatıma :KK66: Yer gök dualar üzerine kurulmuş ...
Valla doğru söylüyor sunuz da işte insan yine de çekiniyor. Benim kızlar izin vermiyor nisan 15 e kadar ters gider diye. Ozan bey yapabilirim artık kilo vermeyin dedi geçen hafta ama...
Nisan 15 den sonra olsam Mayıs sonu yurtdışına çıkacağım toparlanabilir miyim acaba?

Canım bir de sizin ameliyatınız venüs gerilemesindemiydi? Ve herşey yolunda gitti değil mi?

Maşallah barekallah gerçekten darısı başımıza.
Bu venüs gerilemesinde mi daha öncekilerde mi oldunuz arzum77...
Bir de ben nisan başında olsam karın germe ameliyatımı Mayıs sonu yurtdışına çıkabilir miyim ve sıcakta (çünkü gideceğim yer çok sıcak) ve sürekli hareket halinde olacağım bi mahsuru var mı yani hülasası toparlanabilir miyim:110:
Teşekkür ederim cevap için:dua:

Maşallah ameliyat olanlar iyileşmeye başlamış benim 7 hafta oldu şükür korseyi cikardim:halay:(gerçi bir bütün olmuştuk )bugün 1 saat sporumu yaptım :KK6:hiç bir sıkıntım kalmadı . birtek contatubex kremi mi ameliyat izleri me sürüyorum. o kadar para verdim bitsin bari isteyen arkadaşlara tek tavsiyem ameliyat korkulacak birşey değil ama 1.5 -2 ay kadar sabır şişlikler olur gerginlik karnınız taş gibide olabilir sadece süreci sabırla geçirmeniz şimdiden geçmiş olsun :KK73:

Dr uma gidicem de şu anda yurt dışında. İzlerim için lazer yapıcak. Ama benim alt dikişim büyük değil, meme altında kalıyo, öyle yanlardan görünmüyo. Sadece yanlarda şişlik gibi bi şey var. Sağ indi ama sol hala duruyo. Bu kadar geç mi iyileşiyo diye merak etmiştim:)
Benim göğüs lerim daha çabuk iyileşti karnım biraz uzun sürdü. Belki ekstra sisliktendir bence dr. Bir sor derim

Allah Allah... Neler varmış bak :)))
Nasıl hesaplanıyor bu tarihler peki :))) Merak ettim valla :kahve:
Astrologlar hesaplıyo biz de onların yazılarını takip ediyoruz keşke oturup horoskop yorumlayabilsem haritalar çıkarabilsem :)) ama o kdar sabırlı değilim yalan yok :))

İlk çocukta kilo verdim ama göbek kaldı ikinci çocukta da göbeğim sisman göbeği değil sarkık yani göbegim iki elimle tutup avuclayabiliyoum yukari kocaman derı geliyor bana baksan karsidan 70 fln dersin diyetisyende 65 ideal kilon dedi kas ve yağ orani ile alakalı sanırım 65 iken normal olması gereken kilo gibi duruyor ama bazı yerler çok inatçı basen ordan bende hiç gitmiyor göbek erisede deri deforme olmuş toparlnamiyor ameliyat tan korkmuyorum cünku sonuca odaklı düşünüyorum güzel olacak..acı eşigimde yüksek daha önce 3 kez narkozlu ameliyat oldum çok iyi geçti

Ben 9 Mart'ta vaser liposuction oldum Kaldı ki acı eşiği çok yüksek biri olmama rağmen çok pişmanım !!! 10 gün oldu hala deli gibi ödem Ağrı cekiyorum . Ve ben 34-36 beden biriyken bu ameliyatı oldum . İnsanlar ve doktorum o kadar kolay anlattı ki ! Ama asla sonucu ne olursa olsun bence çekilecek acı değil .... tercih tabiki sizin ben sadece daha yeni olan ve pişmanlığını yaşayan bi hastayım. Sormak istediğiniz bi sorunuz olursa sorabilirsinz

Ben 9 Mart'ta vaser liposuction oldum Kaldı ki acı eşiği çok yüksek biri olmama rağmen çok pişmanım !!! 10 gün oldu hala deli gibi ödem Ağrı cekiyorum . Ve ben 34-36 beden biriyken bu ameliyatı oldum . İnsanlar ve doktorum o kadar kolay anlattı ki ! Ama asla sonucu ne olursa olsun bence çekilecek acı değil .... tercih tabiki sizin ben sadece daha yeni olan ve pişmanlığını yaşayan bi hastayım. Sormak istediğiniz bi sorunuz olursa sorabilirsinz
Beni izlemeye alırmısın foton fln varsa bakmak isterim hiç pişman olma bi ay sonra cook mutlu ıyıkı olmuşum dersin ödem daha cok surer gecmesi

X