Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Gördüğüm kadarıyla çok iyi olmuş. Boyun daha mı kısa, ya da doğum sayın fazlamı. Karnın fazlaymış ama dr çok iyi toparlamış. O yanlar inecek üzülme. Çok yeni olmasına rağmen sonuç çok iyi :)) sabır göster ve sonucu bekle, iyi olacak.
Nasil gordunuz Ben neden fotograflari goremiyorum

:dua::KK15:Merhaba arkadaşlar bende cuma günü karın germe ve lipo oldum Elif Eren Aydın a.. Şu an 6.cı günüm herşeyimi kendim yapabiliyorum kalkma oturma yatmada bi sorun yok şükür sadece inanılmaz ödem var şiş ve gerginim karnım sanki davul gibi ne zaman geçer bu his? İlk gün dışında bi zorluk yaşamadım açıkcası kalkabildikten sonra gerisi kolay çok lipoyla beraber toplaöda 4.5 kilo alınmış benden. Darısı olmak isteyen tüm arkadaşların başına inş

Arkadaşlar bir şey sorucam, tecrübeli olanlar cevap verirse sevinirim. 22 aralıkta hem karın germe hem de meme küçültme ameliyatı oldum. Karın germede bi sıkıntı yok, tamamen iyileşti. Ama memenin iyileşmesi daha mı uzun sürüyo. Ameliyatım ters t yapıldı. Hala alttaki yerler de gerilme var ve memenin koltuk altına doğru olan alt kısımları şiş duruyo. Özellikle sol meme tarafı. Bunların iyileşmesi tam olarak ne zaman oluyo?

Bugün doktordaydım.
Sorular bölüm 2 :KK49:

Ne zaman yastıksız yan yatabilirim?
(altıma yastıklar koyarak yüksekte yan yatmama izin vermişti) 1 ay bitince.

Ne zaman düz yatayım yastıksız ? 1 ay bitince.

Ne zaman dik yürüyeyim? 2-2,5 hafta sonra

Lipoya destek zayıflama kemeri vb olur mu?
1.ay sonrasında olabilir. 3.hafta sonrası krem vericekmiş, sıkılaştırıcakmış.

Bir de düz yatıp ayakları havada tutmamı istedi,dizler bükülü.bu hareket karnımın güçlenmesi içinmiş.defalarca yap,tutabildiğin kadar havada tut dedi.ameliyattan 14 gün sonra başla dedi. (Yani 4 günüm kaldı)

Şişlikler daha inicek mi? Ne zaman tamamen iner?

Yanların(lipo) dümdüz olucak bunlar ödemli hali. Her hafta farkediceksin. 1 ayda da farkeder ama esas 3 ay bitince çok farkeder. Tamamı 6 ayda oturucak.

Bu arada benden toplam 7 kg yağ alınmış. Vay be:KK49:

Dikiş bandımı da bugün açtık. İzi yeni gördüm. Korktuğum gibi değil çok şükür :KK76:
Çok sevindim senin adına :))) Ben de senin dr una bir mani çıkmazsa nisanda gideceğim :))
(Venüs retrosu sebebiyle :)))
Sabırla özenle hevesle süreci böyle anlattığın için de kendi adıma teşekkür ederim :))

Çok sevindim senin adına :))) Ben de senin dr una bir mani çıkmazsa nisanda gideceğim :))
(Venüs retrosu sebebiyle :)))
Sabırla özenle hevesle süreci böyle anlattığın için de kendi adıma teşekkür ederim :))
Siz de benim gibi venüs gerilemesinde olmak istemiyorsunuz. Beni de düşündürüyor bu konu...

:dua::KK15:Merhaba arkadaşlar bende cuma günü karın germe ve lipo oldum Elif Eren Aydın a.. Şu an 6.cı günüm herşeyimi kendim yapabiliyorum kalkma oturma yatmada bi sorun yok şükür sadece inanılmaz ödem var şiş ve gerginim karnım sanki davul gibi ne zaman geçer bu his? İlk gün dışında bi zorluk yaşamadım açıkcası kalkabildikten sonra gerisi kolay çok lipoyla beraber toplaöda 4.5 kilo alınmış benden. Darısı olmak isteyen tüm arkadaşların başına inş
Masallah size baya da yag ve doku alinmis sizden ne guzel bu aralar elif hanimin ismini cok duyar oldum ve sonuclarini begeniyorum umarim sizinde guzel bir gobisiniz olur :KK66:
Oncesi sonrasi album yapip resim eklerseniz iyi olurdu bizde gormus olurduk
gecmis olsun

Arkadaşlar bir şey sorucam, tecrübeli olanlar cevap verirse sevinirim. 22 aralıkta hem karın germe hem de meme küçültme ameliyatı oldum. Karın germede bi sıkıntı yok, tamamen iyileşti. Ama memenin iyileşmesi daha mı uzun sürüyo. Ameliyatım ters t yapıldı. Hala alttaki yerler de gerilme var ve memenin koltuk altına doğru olan alt kısımları şiş duruyo. Özellikle sol meme tarafı. Bunların iyileşmesi tam olarak ne zaman oluyo?
Bende meme diklestirme oldum cabuk iyilesmistim bana da ters T yapildi koltuk altina kadar degildi dikislerim onun icin bende oyle bir durum olmadi
Birde 3 ay olmus olali size doktorunuza sorsunuzmu hic ?

Bende meme diklestirme oldum cabuk iyilesmistim bana da ters T yapildi koltuk altina kadar degildi dikislerim onun icin bende oyle bir durum olmadi
Birde 3 ay olmus olali size doktorunuza sorsunuzmu hic ?
Dr uma gidicem de şu anda yurt dışında. İzlerim için lazer yapıcak. Ama benim alt dikişim büyük değil, meme altında kalıyo, öyle yanlardan görünmüyo. Sadece yanlarda şişlik gibi bi şey var. Sağ indi ama sol hala duruyo. Bu kadar geç mi iyileşiyo diye merak etmiştim:)

X