Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Karın üst kısım ve yanlara liposuction yapıldı ve karın germe yapıldı.

Ben de de yanlara liposuction,karın germe ve meme dikleştirme yapıldı.

Benim de tansiyon düştü kalkamadığım oldu,acele etmedim. Ayran ve tuzlu çubuk kraker çok iyi geldi. Sen de ayran özellikle iç bence. Sonra yavaş yavaş denersin oturmayı. Sakın yere bakma hep yukarı karşıya bak olur mu. Birkaç güne daha da rahatlıycaz,yazın da acısını çıkarıcaz inşallah

Ben de de yanlara liposuction,karın germe ve meme dikleştirme yapıldı.

Benim de tansiyon düştü kalkamadığım oldu,acele etmedim. Ayran ve tuzlu çubuk kraker çok iyi geldi. Sen de ayran özellikle iç bence. Sonra yavaş yavaş denersin oturmayı. Sakın yere bakma hep yukarı karşıya bak olur mu. Birkaç güne daha da rahatlıycaz,yazın da acısını çıkarıcaz inşallah
Siz ne zaman oldunuz bire beni taburcu ettiler 2 saat önce

Herkese iyi aksamlar ameliyat olan arkadaslara cok gecmis olsun insallah hemen iyilesir coookk guzel sonuclar alirsiniz Jelesec Jelesec insallah oglusun hemen atlatir cok guzel gecer ameliyati ben bugun bulent bey ile de gorustum ve karar verdim yok baska doktora hic gitmeye gerek yok benim doktorum yine ercan bey olacak insallah onun gibi ilgili ve isiyle ilgilenen yok her defasinda moralim daha cok bozuluyor en yakin zamanda gidip eylul icin tarih alip bende burdan yazmak istiyorum artik oldum bitti cok sukur diye

Arkadaşlar merhaba
Operasyon geçirenlere geçmiş olsun,
Jelesec Jelesec yürekten dilerim ki prensinin sorunu da sorunsuz bitsin gitsin.Aralık ayında yazışmıştık fikir almıştım yoğunluğuna rağmen cevaplamıştın güzel yüreğinle.

Ben 2016 kasım aralık aylarında karın germe göğüs dikleştirme yaptırıp 2017 ye bomba gibi girmek istemiştim.
Boyum 1,63 ve 78kg önce kilo vermem gerektiği yoksa sonuçtan memnun kalmayacağımı söyleyen drlar oldu fakat ben ne yaptıysam 6aydır veremiyorum.1/2 kilo verip yine hemen alıyorum.
Spor,tahliller,beslenme hiçbişey işe yaramıyo deliricem en sonunda gıda intolerans testi yaptırdım 10gün sonra alacağım sonuçları ,kendimi çaresiz hissetmeye başladım.
Benim ölçülerimde ameliyata girip başarılı sonuç alan var mı ??
Var ise dr adı paylaşırsanız çok mutlu olurum.İstanbul'da yaşıyorum.
Arkadaşlar konu aktıkça mesajım gözden kaçtı galiba

Boy 1.63 kg 78 benim gibi 18 kilo fazlayla operasyon geçiren oldu mu ?

Arkadaşlar konu aktıkça mesajım gözden kaçtı galiba

Boy 1.63 kg 78 benim gibi 18 kilo fazlayla operasyon geçiren oldu mu ?

Annem midesini ameliyatla kuculterek 40 kilo vermisti once mide kucultme ameliyati yaptirin derim ama cok agir bir operasyon olduğunu biliyorum

Bende doguma 99 kilo ile girdim şuan 70 kiloyum boyumda 170
Karin gerdirmenin gobekten baska catlaklara bi faydasi oluyormu

X