Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende doguma 99 kilo ile girdim şuan 70 kiloyum boyumda 170
Karin gerdirmenin gobekten baska catlaklara bi faydasi oluyormu
Deri aşağı doğru gerilip fazlası kesildiğinden çatlakların olduğu deri de atılmış oluyor tabi çatlak ne kadar yukarıda ve ne kadar deri fazlalığı alınabilir dr muayenede karar verebilir ancak

Arkadaşlar merhaba
Operasyon geçirenlere geçmiş olsun,
Jelesec Jelesec yürekten dilerim ki prensinin sorunu da sorunsuz bitsin gitsin.Aralık ayında yazışmıştık fikir almıştım yoğunluğuna rağmen cevaplamıştın güzel yüreğinle.

Ben 2016 kasım aralık aylarında karın germe göğüs dikleştirme yaptırıp 2017 ye bomba gibi girmek istemiştim.
Boyum 1,63 ve 78kg önce kilo vermem gerektiği yoksa sonuçtan memnun kalmayacağımı söyleyen drlar oldu fakat ben ne yaptıysam 6aydır veremiyorum.1/2 kilo verip yine hemen alıyorum.
Spor,tahliller,beslenme hiçbişey işe yaramıyo deliricem en sonunda gıda intolerans testi yaptırdım 10gün sonra alacağım sonuçları ,kendimi çaresiz hissetmeye başladım.
Benim ölçülerimde ameliyata girip başarılı sonuç alan var mı ??
Var ise dr adı paylaşırsanız çok mutlu olurum.İstanbul'da yaşıyorum.

Canım selam amin inşallah canım ya valla çok gerginim başka dr KBB kendi doktorumla anlaşamadık fiyatta başka dr ile de soru sorarken pek haz etmiyorlar beni neyse :))) aldık günü 15 sağlık sebebi ile oluyor .
Aaa evet hatırladım iş için şehir dışındaydım doğru gelince yazarım dedim yazdım her zaman canım uygun olursam yazarım:)boyumuz aynı aşşa yukarı görüştüğün doktorlar ne dedi peki hepsi kilo ver diyorsa ver bende senin kilondan belki tık üstte idim oldum ama bana da ver dedi doktorum dedim vermiyorum ameliyat bana motive oldu ameliyat sonrası verdim ben kilolarımı çok var inan şimdi ben buraya tek tek rumuz yazarım ama kahvaltı yapacağım:)))) zuzu53 zuzu53 var hesapkitap hesapkitap var ben varım şişko giren :))) çok var inan hepsi de memnun yazış sor öptüm seni bye

Deri aşağı doğru gerilip fazlası kesildiğinden çatlakların olduğu deri de atılmış oluyor tabi çatlak ne kadar yukarıda ve ne kadar deri fazlalığı alınabilir dr muayenede karar verebilir ancak

göbek deliğinin üstünden deki çatlaklar gitmiyor kuzu göbek deliğinin altına iniyor bende şansıma çatlaklar altta idi kesilip atılmış çatlak yoktu:)

Herkese iyi aksamlar ameliyat olan arkadaslara cok gecmis olsun insallah hemen iyilesir coookk guzel sonuclar alirsiniz Jelesec Jelesec insallah oglusun hemen atlatir cok guzel gecer ameliyati ben bugun bulent bey ile de gorustum ve karar verdim yok baska doktora hic gitmeye gerek yok benim doktorum yine ercan bey olacak insallah onun gibi ilgili ve isiyle ilgilenen yok her defasinda moralim daha cok bozuluyor en yakin zamanda gidip eylul icin tarih alip bende burdan yazmak istiyorum artik oldum bitti cok sukur diye

Amin canım sağol ana yüreği kendim kesilir biçilirim ama evlada gelince yok mok diyorum narkozdan korkum vardır hep:)
Valla ben canım bizim doktorun ne karşılaması gibi karşılama ne sürekli tel açan yazan soran pansumana kadar kendi yapan dr denk gelmedim hatta ben onunla görüşüp başka dr lerle de görüştüğümde dedim yok bunlar ameliyat sonrası oram dan buramdan memnun değilim kibarca bile desem beni odadan kovarlar :))) bazıları ters mizaçlı idi :) hayırlısı olsun canım hakkında Bülent bey ne fiyat istedi peki 44 bin deme bak :)))

Ya bulent bey zaten oylesine bakti ama bi hanim var merve diye aman allahim kadin beni hayattan soguttu zaten bi saat gec aldi bekledim yanimda bebekle sonra fiyat icin yarim saat o bayanla gorusmeyi bekledim oglum okuldan cikacaj diyorum bak beni dinle bu anlatacaklarimi hic bir profosor doktor anlatmaz diye sacma sapan ukala ukala konusuyor yapmacik ve hic samimi degildi sonra ben acelem var diyince iyi katin on bin goguse git emzirme bitince gelirsin fiyat veririm diyip gonderdi bide ben yanimda arkadasimida goturmustum beraber olucaz diye sinir oldum

Tabi birde doktor gogus t seklinde iz olacak dedi dedim bi kac resim gorebilşrmiyim korkuyorum bu ız olayından karın komple iz goğüs kocaman iz biraz oyuzden korkum var en azından izler hakkında fikir edinmiş olurum adam dirrk yapacak bişey yok ozaman ameliyat olmıycan dedi dedim cok güzel teselliydi tesekkür ederim

Canım selam amin inşallah canım ya valla çok gerginim başka dr KBB kendi doktorumla anlaşamadık fiyatta başka dr ile de soru sorarken pek haz etmiyorlar beni neyse :))) aldık günü 15 sağlık sebebi ile oluyor .
Aaa evet hatırladım iş için şehir dışındaydım doğru gelince yazarım dedim yazdım her zaman canım uygun olursam yazarım:)boyumuz aynı aşşa yukarı görüştüğün doktorlar ne dedi peki hepsi kilo ver diyorsa ver bende senin kilondan belki tık üstte idim oldum ama bana da ver dedi doktorum dedim vermiyorum ameliyat bana motive oldu ameliyat sonrası verdim ben kilolarımı çok var inan şimdi ben buraya tek tek rumuz yazarım ama kahvaltı yapacağım:)))) zuzu53 zuzu53 var hesapkitap hesapkitap var ben varım şişko giren :))) çok var inan hepsi de memnun yazış sor öptüm seni bye
Bu okuduklarıma nasıl mutlu oldum anlatamam bi tanesi demedi sadece o da aşırı pahalıydı :)) iyi bari su serpildi içime :))) ohh :)) böyle olanların operasyonu kimlere olduğunu bulayım da bir de o dr lara gideyim yuppiii :))

Oğluşun için sevinmeliyiz devasız bi derdi yok çok şükür ki halledilebilecek bişey.Dr lar bazen çok sorudan bunalabiliyor hasta olarak bizler haksız değiliz sormakta ama o kadar bileceksen ben neden burdayım mantığıyla ve fazlasıyla hasta ile ilgilenmenin yorgunluğuyla öyle davranabiliyolar önemli olan işini iyi yapıyor mu ki yapmasa sen gitmezdin için çook rahat olsunn sanki olmuş bitmiş çok mutlusunuz gibi hayal et endişe ile negatif çağırma evinize , dilerim bundan başka da sorun yüzü görmeyin :)) İnan bak buralara oh çok şükür çok iyi geçti rahatladım yazdığını Göreceğiz :)))

zuzu53 zuzu53 hesapkitap hesapkitap ve diğer fazla kilo ile istanbulda operasyon geçiren arkadaşlar, memnun musunuz geçirdiğiniz operasyonlar nelerdi ve hangi dr a oldunuz cevaplarsanız çook mutlu olurum. :KK73:
Boy 1.63 78kiloyum.:KK23:
Karın germe lipo ve göğüs opr ihtiyacım var.
Heyecanla bekliyorum o_O:KK57:

zuzu53 zuzu53 hesapkitap hesapkitap ve diğer fazla kilo ile istanbulda operasyon geçiren arkadaşlar, memnun musunuz geçirdiğiniz operasyonlar nelerdi ve hangi dr a oldunuz cevaplarsanız çook mutlu olurum. :KK73:
Boy 1.63 78kiloyum.:KK23:
Karın germe lipo ve göğüs opr ihtiyacım var.
Heyecanla bekliyorum o_O:KK57:
Kilolu bölgen göbek bölgesiyse çektiğin acıya değmez liposuction diyimce yağları alıyorlar sanmayın koca bi göbekle yine dikiyorlar en güzeli son baharda düşünün bana kalırsa şimdideden protein diyetine başlayın istediğinden fazlasını verirsin kiloda ben 4 ay bile olmadı 30 kg vermiştim

Kilolu bölgen göbek bölgesiyse çektiğin acıya değmez liposuction diyimce yağları alıyorlar sanmayın koca bi göbekle yine dikiyorlar en güzeli son baharda düşünün bana kalırsa şimdideden protein diyetine başlayın istediğinden fazlasını verirsin kiloda ben 4 ay bile olmadı 30 kg vermiştim
Teşekkür ederim yanıt için, siz kaç kilo ile hangi operasyonu hangi dr a oldunuz ?Geçmiş olsun

X