Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar karın germeden sonra kaçıncı gün dik yürüdünüz hatırlıyor musunuz?
Dik yürüme herkeste farklılık göstetebiliyor..ben bir ayda anca dik yürüyebildim ki bazen farkında olmadan omuzlarım öne düşebiliyor hala..ama göğüs ameliyatı olduğum içinde süreç uzadı diye düşünüyorum..ben onbeş gün sonra yan yatmaya başlayabilmiştim

Dik yürüme herkeste farklılık göstetebiliyor..ben bir ayda anca dik yürüyebildim ki bazen farkında olmadan omuzlarım öne düşebiliyor hala..ama göğüs ameliyatı olduğum içinde süreç uzadı diye düşünüyorum..ben onbeş gün sonra yan yatmaya başlayabilmiştim

Dik yurumek icin zorlatmamak mi gerekiyor dikislerin acilma tehlikesi olabiliyor mu

Dik yurumek icin zorlatmamak mi gerekiyor dikislerin acilma tehlikesi olabiliyor mu

Kesinlikle zorlamayın zaten herkesin bünyesi farklı size komutu verecektir vücudunuz ben hiç eğik yürümedim hastanede hemen dik durdum doktorum eğik yürü dedi ikinci hafta avm lerde gezdim

Kesinlikle zorlamayın zaten herkesin bünyesi farklı size komutu verecektir vücudunuz ben hiç eğik yürümedim hastanede hemen dik durdum doktorum eğik yürü dedi ikinci hafta avm lerde gezdim
İnsan sabirsizlanir dumduz bir karinla dimdik yurumek icin

Tabiki zorlamamak gerekiyor..vücut sizi yapılabildiği kadarını hissettiricek zaten..sonuçta zorunluluğu olmayan,estetik için yapılan bir ameliyat geçirdik..yapılan ters bir harekette iç ve dış dikişler zarar görebilir..bu sebeple dikkat etmek gerekir

Kizlar bu kilo konusu kafama takildi ben 74 kiloyum 4 doktor gezdim ama hicbiri kilo ver demedi ben zaten vermeye calisiyorum yinede ama cogusunu o yuzden ameliyat etmediklerini duyunca sasirdim

Ben ameliyatin ertesi gunu dimdik yurudum hatta doktorum bana sunu demisti " benim ameliyat ettigim kisiler iki uc gun sonra dik yururler " ..

Birde ben hic kas acisi yada gerginlik hissetmedim sizde nasil bu durum ? Kaslarinizin dikildigini anliyormusunuz ? Yani hissediyormusunuz ?

Kizlar bu kilo konusu kafama takildi ben 74 kiloyum 4 doktor gezdim ama hicbiri kilo ver demedi ben zaten vermeye calisiyorum yinede ama cogusunu o yuzden ameliyat etmediklerini duyunca sasirdim
Bana da fazla kilo ile opr geçiren arkadaşlar görüp dönüş yapsın diye bekliyorum ama haftasonu diye sanırım tık yok

Ben ameliyatin ertesi gunu dimdik yurudum hatta doktorum bana sunu demisti " benim ameliyat ettigim kisiler iki uc gun sonra dik yururler " ..

Birde ben hic kas acisi yada gerginlik hissetmedim sizde nasil bu durum ? Kaslarinizin dikildigini anliyormusunuz ? Yani hissediyormusunuz ?
Ne güzel ilk kez böyle bişey okudum.Siz normal kilo ile mi girmiştiniz? Dr unuz kimdi ?

Siz Ercan bey e olmuştunuz ama revizyon olacaktınız ya o revizyonu oldunuz mu ?Yoksa ertesi gün yürüdüğünüz Ercan beye olduğunuz ameliyat mı kafam karıştı bu konuda çok mesaj okuyunca kaçırdıysam kusurabakmayın
benim revizyon olabilecek ayırdığım bi bütçem yok bir kere olabilirim o yüzden çok didikliyorum okudukça da aklım karışıyor biri çıkıp şu dr a ol kilo vermene de gerek yok dümdüz karınla çıkarsın dese ben de uçarak gitsem :)) karnı göğsü halledip bi normale dönsem oh desem.. Siz de taaa Fransadan... :KK43:((

Benim yanma hissi oldu. Çok spor yapmışım da yanıyomuşum gibi. Ağrı,acı yok. Gerginlik had safhada,o yüzden dik duramıyorum. İşe dönmem lazım,bakalım ne zaman dik durucam

Bir de ben de sıfır uyku. Sizde de oldu mu? 3 gündür uyuyamadım. Dün gece 1 saat falan uyudum. Onda da kabus gördüm hep. Bugün saat 6 oldu hala cin gibiyim

Benide uyku tutmadı +18 bölümde insanların problem görüp yazdıkları şeyleri okuyorum çoğu çok saçma geldi bana. Kimseye saçmalıyor demiyorum ama insanların sorun ettikleri şeyler çok saçma geliyor bana. Sanırım canlarını sıkacak birşeyleri yok :KK70:

Bayanlar sadece belli miktarda yağ alınabiliyor bunu doktorla görüşün ben 1.60 67 kiloydum ve tek kilo göbeğimdeydi kilom 67 ama sarkıklıkla daha çok gösteriyordu doktor alınan yağın miktarı var dedi göbeğin aynı kalır sadece sarkık olmaz dedi eeee buna değer mi kg verdim yavaş yavaş 60kg ile oldum kilolu olan var çevremde karnı gerilince.heybetli oldu o da benim hayalim u değildi dedi ama

N
Bendede öksürük var ada çayı içince gidiyor bilgin olsun bide tam cenin pozisyonuna gel hırla hırlarken gıcık yapan balgam ağzına geliyor

Dün suyu çok içtim bir de sade neskafe çok iyi geldi doktorun dediği gibi. Daha azaldı öksürük.

Sabah 2 saat uyumuşum şoktayım

1 gibi doktordayım bugun. İnşallah sargısız görücem,drenler çıkıcak. Çok heyecanlıyım çok

Dün suyu çok içtim bir de sade neskafe çok iyi geldi doktorun dediği gibi. Daha azaldı öksürük.

Sabah 2 saat uyumuşum şoktayım

1 gibi doktordayım bugun. İnşallah sargısız görücem,drenler çıkıcak. Çok heyecanlıyım çok
Ayyy hadi hayırlısı ben ilk gün gördüm bana komple sargı yapmamış kontrol için geldi o bakınca bende baktım liposuction olduğum için şiş ve mosmor olmuş yani şişlikten kocamandı onun için bile ağladım çirkin diye

X