Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yapıldı ama lipoolan yerler mosmor dayak yemiş gb ve gerçekten dendiği gb kolay değil sezeryan yanında halt yemiş
Lipo olan yerlerde morluklar olur tabi. Hatta bir iki güne artabilir dahada :))
Ama bende karın germe ile birlikte Lipo oldum. Hatta popo estetiği ile birlikte oldum. Ağrı oldu evet ama dayanılmayacak kıvrım kıvrım kıvrandıracak agrım olmadı.. agrı eşigi ile alakalı sanırım
Merak etmeyin geçecek hepsi Sonuç iyi olsun önemli olan o

Benim gibi bugün birisi daha ameliyat olucaktı naptı acaba ya adını hatırlayamadım.

Ben iyiyim. Yürüdüm bikaç kere. Tabi baya eğik yürüyorum. Birinde yatakta doğrulunca tansiyonum tak diye düştü resmen hissettim. Küçüğü 4 olmuş. Yattım geri.

Sonra çorba içtim tekrar yürüdüm. Yüzümü saçımı ıslatmak çok iyi geldi.

Çok şükür ağrım yok. İnşallah hep böyle olur. Çatlıyorum mumya gibi olunca göremiyorum da bişey

Çok geçmiş olsun inşallah herşey istediğiniz gibi olur. Nerede oldunuz acaba ve fiat nedir?

Tekrar geçmiş olsun..korsenizi merak ettim açıkçası :)) dr.unuz kendi korsesinimi takmış,yoksa sizin aldığınızımı?

Arkadaşlar merhaba
Operasyon geçirenlere geçmiş olsun,
Jelesec yürekten dilerim ki prensinin sorunu da sorunsuz bitsin gitsin.Aralık ayında yazışmıştık fikir almıştım yoğunluğuna rağmen cevaplamıştın güzel yüreğinle.

Ben 2016 kasım aralık aylarında karın germe göğüs dikleştirme yaptırıp 2017 ye bomba gibi girmek istemiştim.
Boyum 1,63 ve 78kg önce kilo vermem gerektiği yoksa sonuçtan memnun kalmayacağımı söyleyen drlar oldu fakat ben ne yaptıysam 6aydır veremiyorum.1/2 kilo verip yine hemen alıyorum.
Spor,tahliller,beslenme hiçbişey işe yaramıyo deliricem en sonunda gıda intolerans testi yaptırdım 10gün sonra alacağım sonuçları ,kendimi çaresiz hissetmeye başladım.
Benim ölçülerimde ameliyata girip başarılı sonuç alan var mı ??
Var ise dr adı paylaşırsanız çok mutlu olurum.İstanbul'da yaşıyorum.

Bugün 3. Gün nasıl geçecek bakalım

Çok geçmiş olsun inşallah herşey istediğiniz gibi olur. Nerede oldunuz acaba ve fiat nedir?

Çok tşk. Dr.Övünç Akdemir. Fiyat için tel veririm isterseniz söyler size. Çok uygun piyasaya göre.
Ethica hastanesi İncirli Bakırköy'de oldum ben.

Son düzenleme:
Tekrar geçmiş olsun..korsenizi merak ettim açıkçası :)) dr.unuz kendi korsesinimi takmış,yoksa sizin aldığınızımı?

Yok valla kendisi takmış. Baya sert korseler bandajlar var üstümde. Kalkınca foto çekip ekliyim albümüme bakabilirsin benzer mi diye

Hadi ya.Senin hangi bölgelere yapıldı liposuction, başka ne yapılmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…