Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydııın

Sizin mesajlarınız nasıl iyi hissettirdi anlatamam.insan destek arıyormuş böyle anlarda.çpk mutlu ettiniz çok sağolun hepiniz ❤❤❤❤

Gece 9 buçuğa doğru girdim ameliyata. Karın +meme dikleştirme, 3 buçukta odaya gelmişim. Baya sürmüş.
Saat şu an 8e 10 var çok şükür iyiyim. Geceden beri serum çok iyi geldi.
Korktuğum kısım yürüme kısmı. Şimdi bişeyler yiyip yürüycekmişim.
İnşallah o da kolay geçer. Yine yazarım öpüyorum hepinizi

Hadi gözün aydın..çok geçmiş olsun..bundan sonrasınıda sorunsuz bi şekilde atlatmanı dilerim..

Çok geçmiş olsun, inşallah iyileşme döneminiz de sorunsuz geçer:)

canım cok geçmiş olsun yürürken kaşıya bak yere sakın bakma tansiyonun düşmesin :)))

Çok geçmiş olsun canim

bana ara ara yaz yahu özelden tüzelden nasıl iyimisin ? Yüzün de burnun da karnın da herşey yolunda mı :))) bana yüzde lazımsın yok olma süreç takip ediyorum :)) iyi gezmeler canım
Çok iyiyim canım bu ayın sonunda yine İstanbuldayım biraz daha gezeyim:))bugün karnım tam 4 ay oldu resim ekledim bi bak yüzümdede çok memnunum biraz daha düzeleyim atarım sana resim:))

Çok şükür artık zamanla iyileseceksin inşallah

Çok iyiyim canım bu ayın sonunda yine İstanbuldayım biraz daha gezeyim:))bugün karnım tam 4 ay oldu resim ekledim bi bak yüzümdede çok memnunum biraz daha düzeleyim atarım sana resim:))
Benide izlemeye alırmısın bende elif hnm. Ameliyat oldum kombin 1 ay oldu benimde 3 remim var hangi surecteyim merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…