Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bayanlar bende 1 martta karın germe ameliyatı olacağım 2 sorum var korseyi doktormu öneriyor 2.cisi daha önemli sigara içiyormuydunuz

Bayanlar bende 1 martta karın germe ameliyatı olacağım 2 sorum var korseyi doktormu öneriyor 2.cisi daha önemli sigara içiyormuydunuz
Korseyi ameliyatt sonunda dr .tavsiye ediliyor..sigara kullanımı yara iyileşmesini geciktiriyormuş,bir süreliğine bırakılması tavsiye ediliyor..

kızlar selam,

doktorum ekteki kısa olan korseyi giy dedi,diğeri sıkı zaten çok.
Siz de bu model mi kullandınız karın germeden sonra?

Bir de meme dikleştirme olan var mı,sporcu sütyen alıcam bugün,tavsiyesi olan ?

Eklentiler

• IMG-20170227-WA0012.jpeg
    27,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG-20170227-WA0014.jpeg
    20,7 KB · Görüntüleme: 50
simca12 ilk korsenin yapışkan bantlısı olanını kullandım..ilk zaman bunu kullanmak daha konforlu..

Memede hala ameliyatta takılan korseli sütyeni takıyorum..bir ay oldu ameliyat olalı..dr telsiz bu tarz sütyenlere geçebilirsin artık dedi ama şekli bozulursa diye korkumdan çıkaramıyorum..benim ikinci dikleştirme ameliyatım çünkü

Bantlı mı alsam o zaman,ameliyatta takılan derken,onlar mı verdi korseni ?
foto olsa süper olur aslında,öğle arasında almaya gidicem de,bir de neden 2.kez oldun?

foto olsa süper olur aslında,öğle arasında almaya gidicem de,bir de neden 2.kez oldun?
Korse seçimi benim tercihim deyildi..dr kendisi takmış..fermuarlısıda kullanışlıdır eminim ama cırtlı olan istenilen sıkılıkta ayarlanabiliyor..ama siz dr.a sorun..en iyisini önerir zaten..yapabilirsem özelden atmaya çalışayım
İki sene önce başka dr.a dikleştirme+protez yaptırdım..kesinlikle başarılı bir ameliyat olmadığı için,karınla beraber tekrar yapıldı..öncekinde slikon kas üstündeydi.şimdi kas altın alındı

inşallah son olur o zaman,çok yorucu tekrar olmak,çok geçmiş olsun

Şunuda belirteyim bu tarz korseler sadece karın için..ama size karından aşağı veya yukarı,sırta falan işlem yapılcaksa galiba korse şekli deyişiyor..siz dr..unuz neyi tavsiye ettiyse onu kullanın

Jelesec ben bugun instagramda elif hanımın yaptıgı bı katın gordum gözlerime inanamadım kafayı bozdum bu karın germe ile her saat internetteyim nasıl dayanıcam eylule kadar bılemedım aradım fıyatıda uygun ama sen kıdemli oldugun için sana sormak istedim elif hanıma ameliyat olan varmı senin resimlerini gördüğün

selam yeni gördüm kusura bakma Elif hnm olanlar var ama anlamdım yazmıyorlar pek süreç Cansuceren oldu biri daha oldu ama aklım da değil cansuceren ten pek paylaşım yapmıyor oldu ameliyatları geziyor :))

Evet canimm bitti ameliyatlar bol bol geziyorum:))

Fotoğraf yükleyemiyorum. İmage olmalı diyor. Sonuçta aynı ceple çekiyorum bazen yüklüyor bazen yüklemiyor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…