Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yeni ameliyat olucak arkadaşlar karın germeden korkmayın..gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor deyil..ağrılar kişinin ağrı eşiğine göre ve yapılan işleme göre deyişir..ödemlerde aynı şekilde kimisi onbeşgünde inmeye başlar,kimisi iki ayda hala veremez..bana göre bunlar çok önemli deyil..siz sonuca odaklanın..bu süreç bi şekilde geçicek..dümdüz bir karın ve kum saati gibi bir vucudu düşünün..
Ha bide şu var..ameliyat oldum..fazlalıklarım gitti..yağlarım gitti deyip eski yemek düzenine devam edilip dikkat edilmezse tekrar kilo alınır..sıkıntılar devam eder..
Herkese mutlu olacağı ameliyatlar diliyorum..

Beni izlemeye alırmısın rica eysem fotolarına bakabilirsem

Tşk
teşekkürler beni izlemeye alırsan fotolarını görebilirsem daha vok cesaretlenirim sanırım

Boyum 1.70 kilom 71..ameliyat olalı bir ay oldu..üç kg.alınmış ameliyatta..hala aynı kilodayım..cm.olarak çok inceldim..ama ödem olduğunu biliyorum..şu an dümdüz bir karnım var..tam olmasada yeni yeni dik durmaya başladım..yürüyüşlerimi yapıyorum..ödemlere çok faydası var..

Benim sürecimde daha yeni..ama ameliyat olupta kilo alan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla,göbek eskisi gibi sarkmıyormuş..ama yağlanma oluyormuş..

Ay bir ay sonra yeni yeni dik durabilmek cok korkutuyo benide ben acıyı fln gectim tek korkum sonuç ya güzel olmazsa siz nerde ve kime yaptırdınız tekrar hamile kalınabiliyor mu acaba

Ay bir ay sonra yeni yeni dik durabilmek cok korkutuyo benide ben acıyı fln gectim tek korkum sonuç ya güzel olmazsa siz nerde ve kime yaptırdınız tekrar hamile kalınabiliyor mu acaba
Ben kombin ameliyat olduğum için dik durmam biraz uzadı..ayrıca fıtıkta olduğum için süreç uzadı..herkesde aynı olmaz..çok arkadaşımız on gün sonra işe gitti..yurt dışından gelip gidenler oldu..siz bunu takmayın..
Dr.lar bir sene sonra hamile kalınabilir diyorlar ama bana çok mantıklı gelmiyor..bu kadar sıkıntı çekilip,o karnı tekrar bozmak çok gerekli olmadıkça çocuk işini bitirip ozaman yaptırılmalı bu ameliyat..
Bu işin en zor kısmı dr seçimi..iyi araştırın.dr.ların sonuçlarını görün.içinizin ısındığı,elektriğinizin tuttuğu,dr.la yolunuza dewam edin

Sardunyam ben dün konu actım karın germe ve lipo olanlar bi bakabilirmi diye oaraya velsen burdan kacırıyorum ne yazdıgını cogu Zaman ilgin ve bilgilerin için cok teşekkürler burda yeni oldugum için bıraz acemiyimde

Merhaba herkese
Ben de uzaktan okuyorum ne zamandır.Ne güzel yaptırdınız kurtuldunuz çoğunuz
Deneyimli arkadaşlara birkaç sorum var

Karın germe ve meme dikleştirme olucam 2 haftaya. İşe 5 gün sonra dönmem imkansız mı sizce? Masa başı oturucam sadece,tabi dik oturmadan .

Bir de çok ağrılı,acılı bir süreç mi?

Eğer iki ameliyatı birden olucaksanız imkansız karın germe zor bi ameliyattır dik durmak bile minimum bir hafta 10 gün kendinizi buna göre ayarlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…