Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba kızlar bende 3 gün sonra oluyorm karın germe, bel basen iç bacak ve sırt tan da vaser liposuction olacağım istanbul da.doğum yapalı 1.5 sene oldu gitsin bu pis göbek bana destek verin heyecan yapmaya başladım günler azaldıkça umarım iyi geçer ve bende buraya girip fotolarımı paylaşırım foto paylaşan arkadaşlar beni takip e alirminiz bende takip ederim...sizlerde diren ler ikinci gunmu çıktı..

kaç çocuğun var . merak ettim. çok mu sıkıntılı . yani ameliyat olacak kadar.
güzel haberlerini bekliyoruz . zor bi ameliyat değildir inşallah .

3 gün mü cokk a kalmış benim daha on gün olmasına rgmen ben cok heyacanlıyım ewet ya gitsin bu göbekler gelsin dümdüz ince beller kaç cocugun var birde kaç kilosun boyun kaç haberdar et bizi ozellikle beni cünkü meraklıyım

2 çocuğum var 167 boy 76 kiloyum bu kiloda kaldım malesef inşallah seninde çok güzel geçer

M

merhaba benim tam 1 yıl iki ay olucak
Nolur
M

merhaba benim tam 1 yıl iki ay olucak
Bilgi verirmisin direnler ikinci gunmu çıktı ne kadar hastanede kaldın belin ne kadar inceldi mesela beden olarak düştünmu kıyafetlerden sonrasında kilo alıp verme gibi bir durumun oldumu tek karın germe mi oldun çok sordum kusura bakma hazır olani yakalamisken

Efes tam olarak kafamdaki sorularım aynısını bana sormuşsun canım benim ameliyatım 9 martta bende olan birilerini arıyorum ama nafile ben konu actım olunca tüm detayları yazarım ordan takib edersen görürsün canım ama soyle bi durumda var ben hemşireyim plastik cerrahi hemşiresi aklına gelebilecek tüm ameliuatlara girdim ama sadece ameliyat yapıp çıkıyorduk iki sene oncesine kadar benimde ihtiyacım olmadıgı için hiç aklıma gelmedi hastaları gözlemlemek şimdi çok pişmanım ama. Direnleri sormuşsun canım vucuda verilen sıvı ve senden alınan yaga baglı en fazla dort gün kalır eger sıvı ve kan gelmezse akşamınada cekilir sen kaç kilosun buyon kaç benimde mini germe yanlara lipo ve karın üstünede lipo yapılacak umarım bilgi verebilmişimdir

Arkadaşlar olanlar
3 gün sonra ameliyat olucaksın sanırım sonrada bilgi verebilirsen cook sevinirim
Tabiki veririm foto da atarım formları okuyorm ama yazmiyordum taki başıma gelene kadar resimleri gizli nasıl yükleyeceğim acaba öncesinde de hep dar giysileri giyip önce sonra foto yapmak için saklıyorm inşallah iyi geçer de giysilerin bol geldiği fotoları da atarım birde hastanede en fazla iki gün kalabilirm eğer direnlerin daha fazla durması gerekirse direnlerle mi eve gönderecek yoksa direnler çıkana kadar hastane de tutuyorlar mi

korkuyor musun . ya da daha önce bu ameliyatı geçirmiş biri ile görüştün mü.

kilo verirseniz karın da düzelmez miydi. konu hakkında hiç bilgim yok . meraktan soruyorum.
İlk çocukta kilo verdim ama göbek kaldı ikinci çocukta da göbeğim sisman göbeği değil sarkık yani göbegim iki elimle tutup avuclayabiliyoum yukari kocaman derı geliyor bana baksan karsidan 70 fln dersin diyetisyende 65 ideal kilon dedi kas ve yağ orani ile alakalı sanırım 65 iken normal olması gereken kilo gibi duruyor ama bazı yerler çok inatçı basen ordan bende hiç gitmiyor göbek erisede deri deforme olmuş toparlnamiyor ameliyat tan korkmuyorum cünku sonuca odaklı düşünüyorum güzel olacak..acı eşigimde yüksek daha önce 3 kez narkozlu ameliyat oldum çok iyi geçti

tamam canım anladım.
bazı insanların kemik ve kasları dolayısıyla ağır basıyor kilosu
ben tam tersiyim.
170 boyum ve 56 kiloyum ama balık etliyim. yağ oranım fazla galiba. kemiklerim de çok ince.

umarım seni çok memnun eden bir operasyon olur. inşallah güzel geçer.
benim de 3 çocuğum var .

Sen olmak istiyorumsuz aaraştırma mi yapıyorsun karnın nasıl 3 çocuktan sonra

İnşallah teşekkürler...senin 3 çocuk sonrası göbek ne durumda kilon çok güzel vermişsin. ben 56 yi ne zman gördüm heraldee bekarken olmayı mi düşünüyorsun sen sadece meraktan mı araştırma yapıyorsun

Sen olmak istiyorumsuz aaraştırma mi yapıyorsun karnın nasıl 3 çocuktan sonra
yok istediğimden değil . ama çok merak ediyorum.
tlcc kanalında da izliyorum. aşırı kilo verenlerin programını izlerim . operasyon yapıyorlar sonra.
ilgimi çekti ondan sordum.
karnım 56 kilo bi bayanın karnı gibi . sarkma yok. ama olsaydı korkardım sanıyorum operasyondan. çok korkağım ben. sizdeki cesarete hayran kaldım.

doğumlarda 3 çocukta da 64 le doğuma girdim.
emzirme döneminde en çok 62 oldum.
hamileliklerimde de karnım 6 aylık bi kadının karnı kadardı . doğuma gittiğime kimse inanmazdı gıcık bile olurdum .
çatlama da olmadı. o da genetikmiş mesela. çatlama annede yoksa kızlarında da olmazmış . annemde de yok . ablam ve kız kardeşimde de yok çatlama.
resim atarsın artık bize. demi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…