Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım yaa.. Sende çok mutlu ol İstediğin sonucu al bu sefer inşallah

En iyisini yapiyosun zaten birde bir sureci iyi takip etmek gerek bir kac ay .. basta ameliyat oldum guzel oldu diyip sonra kaybolan insanlarda cok mesela yuz estetigini olmadan ben bir sure izlemek isterim nasil ilerliyor diye . Sende oyle yapiyosun zaten en iyisi
Burun ameliyatlari da oyle basta guzel olup 6 ay sonra burnum coktu diyende var
Allah bize yardim etsin kolay degil sans iste bende olmadi bu sans
Cozumu vardir elbet cok sukur

yok hiç acelesi yok süreç görmek reel de bile takip de olmak benim yapımda sıkıntılı insan için en doğrusu bana eken esiyorlar senin gibi senin açtığın başlıkta daha ameliyattan çıktığın 3 yada 5 gün karnım dümdüz olmayacak gibi bana geliyor yazını okuyunca aha dedim benim gibi ruhu sıkıntılı yüz olayını şansım olanlar oldu sende biliyorsun dedim tarihi atalım seneye süreç nasıl gider göreyim burunda güvendiğim dr ler de bile son zamanlarda hastalarının yorumları beni gerdi burun laz burnu gibi kalır herhalde o ruh halini zor kaldırırım

Kız jelo çok alemsin haa :))
geyiğe çok müsait yapım var ciddi sağlık sorunları atlattım sıkıntılı konuları pas geçip geyiğe sarıyorum bu başlıkta da olmasın kaçım sonra millet der süreç okuyamıyoruz diyor :)))
arzum77 alemim doğru valla ne diyim :)))) kız ne alemler var forumda tek değilimmm kendi doktoruna aman bu üye gelirse ameliyat yapmayın ruh hastası diyorlar sonra forumda bal kaymak can ciğer hormonlu tavuktan bunlar normal insan çok az kaldı

Son düzenleme:
@cerena geçmiş olsun..ne zaman oldunuz ameliyatınızı..ne gibi sıkıntılar oldu sonradan..dr.unuz kimdi..
1 yıl geçti mini karın germeydi karın öylece duruyor.birde dikiş yerleri acıyor hala.şans benimkisi inşallah sizinkisi iyi olur ben doktoru çok araştırmamıştım tüm ekip kadın olunca atladım diyelim.

ona baktır mutlaka ama film falan çektir dikişler acımaz 1 sene sonra ağrı sızı da kalmaz arada kas ağrısı ayakkabı giyince oluyordu ama öyle sürekli ağrı yok; ha bayanlar olunca oldum diyorsun olsun sıkma canını düzelir inşallah

Kızlar doktordaydım.aklıma takılan herşeyi sordum.hem karın germe hem meme dikleştirme olucam.

C ChAneL81 revizyon gerekiyor demişti karnı için. Onu da sordum fotoğrafını gösterip.

Dedi ki bazı doktorlar sadece karnı gerip dikiyor.esas iş içinde,içteki esnek kaslar dikilicek vs ondan sonra karın dikilir dedi. Onda gerip aşağıya dikmiş,içindeki kaslar gevşek olunca hiçbir işe yaramaz dedi.

İnşallah hepimizin güzel olur.

Bir doktor daha dedi bana bunu ismini aciklamiyacagim simdi dediki ben acip karnina bakmam lazim kaslarin iyi dikildimi dikilmedimi diye eger dikilmediyse yeniden acip dikmem lazim ve deriyi asagi cekmem lazim demisti
Bir sorum olacak aslinda karin germe yaptiranlarin kas agrilari oldumu ? Bende olmadi birde bir kac aydan beri gobek tarafinda bir kasinti batma var sizde oluyormu normalmi bu durum ?

Doğru tabi.. Normal insanların bile psikolojisini bozup foruma onu yaz,bunu yaz.. Şu üyeye şöyle yaz diyip kenardan bakıp izleyen,sonra onları keyifle izleyen asıl kendi psikolojisi bozuk ne üyeler gördük..
Önemli olan kişinin doğruyu bulması görmesi tabi.. Herkes hata yapabilir . Önemli olan hatasını anlamak
Kadının kadına yaptığını hangi canlı yaparki? Hep laf sokmak,iğnelemek de hastalık işte :)))

valla ben milletin gazı ile lafı ile foruma yazana zaten akıllı demem o net :)))))))))))) iki tarafta hasta derim bazı kişiler doğruyu hiç bulamaz huydur bunlar bak bende laf sokmak vardır huy buda sen hastalık diyon

valla ben milletin gazı ile lafı ile foruma yazana zaten akıllı demem o net :)))))))))))) iki tarafta hasta derim bazı kişiler doğruyu hiç bulamaz huydur bunlar bak bende laf sokmak vardır huy buda sen hastalık diyon
Kötü huya hastalık derim ben. Allah arındırsın,dua etmek lazım.. kalp kırmak kadar kötü bir huy yoktur bence ..
Neyse konuyu dağıtmayalım,ne alaka şimdi karın germe ile bu konuların? Nerden açtın bu konuyu şimdi durduk yere :))

bencede konu dağılmasın açmadım durduk yere değil yahu laf lafı açtı herkesin huyu kendine aman herkes iyi olsun herkes de var kötü huylar arızalı haller kimse mükemmel değil keşke olsa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…