Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bugün gittim görüştüm hersey aklıma yattı da ameliyat izleri ni merak ediyorum ameliyat olan arkadaslar resim atsa bizde karar versek yardım edin biz karar verecek olanlara

doğumlarda 3 çocukta da 64 le doğuma girdim.
emzirme döneminde en çok 62 oldum.
hamileliklerimde de karnım 6 aylık bi kadının karnı kadardı . doğuma gittiğime kimse inanmazdı gıcık bile olurdum .
çatlama da olmadı. o da genetikmiş mesela. çatlama annede yoksa kızlarında da olmazmış . annemde de yok . ablam ve kız kardeşimde de yok çatlama.
resim atarsın artık bize. demi.

Bende çatlama da var zaten oda çok etken oldu bu ameliyat için bana genetik malesef anneye çekmişim..atarim ama şu ayarları biri anlatırsa nasıl gizli olarak paylasip sadece belirli kişiler görebilir diye açık atarsam Google a yazınca bile çıkıyor çünkü buradaki fotolar

Bende çatlama da var zaten oda çok etken oldu bu ameliyat için bana genetik malesef anneye çekmişim..atarim ama şu ayarları biri anlatırsa nasıl gizli olarak paylasip sadece belirli kişiler görebilir diye açık atarsam Google a yazınca bile çıkıyor çünkü buradaki fotolar
Bende yeniyim yazıyorum ama nasıl bilmiyorum resimleri görmek için ne yapmaliyiz resimler nasıl yukleniyor

Rica ederim tsk ederim drum ercan karacaoglu.
Oturunca olusuyor ve kot giyince ayakta bile ust taraf sisiyor ama katlanti olmuyor ayakta
Bunun ucreti zaten karin germe icinde canim
Karin germede liposaksiyon yapiliyor bazilarinda yag yok tabi onda yapmiyorlar
Benimde resimleri görmeme izin verirmisiniz.ben de olmak istiyorum her şey tamam diyorum dikiş izleri.nasil oluyor iz kalıyorum merak ediyorum

Daha cok erken canim benim 15 gunu buldu dik yurumem 1 hafta sonra dimdik yurursun gerginlik normal benim 2.5 ay olcak nerdeyse gerginlik hala var odemde tabi ama zamanla gittiklerini goruceksin bende de suanda kasinma var ama hissetmedigim icin kasisamda olmuyor deli oluyorum :KK53:
Bir yıl geçmiş şimdi Nasılsıniz nasıl oldunuz ameliyat izleri nasıl oldu bir yardımcı olun lutfen

Yeni ameliyat olacaklara şimdiden kolay gelsin inşallah istediğiniz gibi kolay bir süreç geçirirsiniz benim 22. gün sabırla süreci geçiriyorum sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olurum

Yeni ameliyat olacaklara şimdiden kolay gelsin inşallah istediğiniz gibi kolay bir süreç geçirirsiniz benim 22. gün sabırla süreci geçiriyorum sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olurum
Aaaa cidden çok iyi olur simdi nasılsın dik yüreyeniliyomsun Şişlikler gectimi hafifte olsa incelme carmı

Herkese mrb ben 3679 sayfayi okuyup yeni msj yazmayi ogrenmeye calisan yeni uyeyim ama valla sapik veya erkek degilim ben 3 yil once buradan okuyup ercan beye karar veri lipo yaptirdim hatta gorusmeye gottigimde biz k.k daniz diye bi kac kisiyle sohbet ettim. Simdi sira geldi karin germe ve gogus buyultmeye ama bu defa acibadem sukru beyi veya bulent tekerekoglu diyorum bu doktorlara ameliyat olan varmi
Merhaba daha once lipo yaptirdiginiz ercan beyi degilde baska doktor sectiniz merak ettim ? Sukru beyin soy ismini yazarmisin lutfen :KK66:
Bulent beye bir bayan olmustu burda karin germe ama ismini hatirliyamadim simdi o_O

Benimde resimleri görmeme izin verirmisiniz.ben de olmak istiyorum her şey tamam diyorum dikiş izleri.nasil oluyor iz kalıyorum merak ediyorum
İz kaloyor tabi,ama kişinin bünyesine göre azalıp siliniyor. Tamamen yok olması beklenemez tabi. :KK66: Fakat izler çamaşır içinde kalıyor zaten. İzden çok sonucu düşünün. Çünkü sonuç sizi tatmin ederse o izi hiç kafaya takmazsınız zaten :KK66:

Ben hiç eğik yürümedim hafif denebilir sisliklerim yavaş yavaş iniyor .sabır işi 1.5 2 ay ı beklemek gerekli ama rutin hayatıma dondum:KK49:
bu eğik yürüme iz kalması falan bünye ile çok alakalı ben hiç eğik yürümedim diyebililirm ama aynı doktora yeni ameliyat olan sardunyam16 sardunyam16 eğik yürüdü

valla ben yeni lipo oldum bacaklara yağ dolgusu karın germeden zor geldi süreç :)) çok iyi gidiyorsunuz

Ameliyat olacak arkadaşlar kaç güne dik yürüyebilirim, ödem olurmu, çok mu acır, diren nezamana çıkar, vs.vs. gibi soruların cevaplarını ancak ameliyat sonrası yaşayarak öğrenebilirsiniz. Çünkü ameliyat yapan her hoca kendi nevi şahsına münhasır teknikleri var. Hiç biri kötü veya biri birinden daha üstün değil. Tıpkı ameliyat sonrası sizin ağrı eşiğiniz, olaylara bakış açınız gibi... Siz sadece full konsantre olun sonucu düşünün. Sanırım ameliyat olanların ortak cevabı sadece şu olabilir. Zor bir ameliyat mı hele de kombin ise? EVETTTT. Değer mi? EVETTT. Umarım endişelerinizi bir nebze olsun giderebilmişimdir. :KK25: Ameliayat olacaklara şimdiden bol şans olmuşlara da geçmiş olsun.

Korkmayın ne kadar rahat girerseniz o kadar iyi uyanırsınız ameliyattan hep yazdım sorun büyükse ve spor diyetle cözümlenmiyorsa karın germe ameliyatı mucize gibi bişey şimdi olsa yineolurum
Beni izlemeye alırmısın fotolarına bakalbilrmiyim çook merak ediyorumda yarfımcı olursanız sevinirim

X