Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Deniz hanim nasıl oldunuz bende düşünüyorum ist doktorunuz kim bilgilendirirseniz sevinirim benide izleme alırsanız resimleri görmek isterim.
Valla arkadaşim ameliyat ve sonrası 2 gün hiç birşey anlamadım çok zorluk cekmedim ama sonrası sabır işi benim sanssizligim vücudum ödem yaptı karnım sırtımda bile şişlik oldu antibiyotik tedavisi oldum şimdi iyiyim normal şişliklerin inmesi için 1.5 2 aygeçmesi gerek bugün 18 günüm dışarı çıkıyorum araç kullanıyorum sıkıntım yok dediğim gibi karnımda ki sertlik biterse olay tamam dr. Çok şeker sürekli iletisimdeyiz beni sürekli motive etti 'korkma ben senin yanındayım hepsi bitince çok mutlu olacaksın v.s.' senin içinde hakkında hayırlısı olsun ben resim yukleyemedim boyutu büyük geldi herhalde sürekli hata verdi elimden geldiğince buradaki arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım hatta hastaneye gelip çıkan yağları beraber inceledigim arkadaş dahi oldu :KK49:yepyeni1 de benim dr ameliyat oldu ben ödem tedavisi olurken o da ameliyata girdi sürekli onun odasına gitip moral vermeye çalıştım inşallah yardımcı olabilmişimdir

Valla arkadaşim ameliyat ve sonrası 2 gün hiç birşey anlamadım çok zorluk cekmedim ama sonrası sabır işi benim sanssizligim vücudum ödem yaptı karnım sırtımda bile şişlik oldu antibiyotik tedavisi oldum şimdi iyiyim normal şişliklerin inmesi için 1.5 2 aygeçmesi gerek bugün 18 günüm dışarı çıkıyorum araç kullanıyorum sıkıntım yok dediğim gibi karnımda ki sertlik biterse olay tamam dr. Çok şeker sürekli iletisimdeyiz beni sürekli motive etti 'korkma ben senin yanındayım hepsi bitince çok mutlu olacaksın v.s.' senin içinde hakkında hayırlısı olsun ben resim yukleyemedim boyutu büyük geldi herhalde sürekli hata verdi elimden geldiğince buradaki arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım hatta hastaneye gelip çıkan yağları beraber inceledigim arkadaş dahi oldu :KK49:yepyeni1 de benim dr ameliyat oldu ben ödem tedavisi olurken o da ameliyata girdi sürekli onun odasına gitip moral vermeye çalıştım inşallah yardımcı olabilmişimdir

Cok tesekkur ederim cevapladigin icin Doktor kimdi ve ne kadar ödedin. Bu arada arkadaşından şişlikler oldumu doktordan memnun kaldinmi

Cok tesekkur ederim cevapladigin icin Doktor kimdi ve ne kadar ödedin. Bu arada arkadaşından şişlikler oldumu doktordan memnun kaldinmi
Elif eren aydın 17 bin dedi ama benim kombin olduğu için indirim yaptı 14 bin anlaştık arkadaş dediğim kişi ile bu platformda tanıştık onda sıkıntı olmadı 5. Gün almanyaya uçtu

Geçmiş olsun benimkide 1 martta çok korkuyorum gelişmelerden beni haberdar edersen sevinirim çok agrin oldumu sonuçtan memnunmusun

Sadece karın gerdirme devlet hastahanesi fiyatı nedir ? ( lipo ya da başka ek müdahale olmadan)

Geçmiş olsun benimkide 1 martta çok korkuyorum gelişmelerden beni haberdar edersen sevinirim çok agrin oldumu sonuçtan memnunmusun[/QUOTE
Daha önce karından bir operasyon geçirdiysen az çok kavrayabilirsin yani ilk yürümeler oturup kalkmada zorluk çekiyorsun ilk dönem benim ağrım sızım olmadı ameliyattan sonra da sadece kan dirhemlerini çıkarırken sıkıntı yaşadım o da sadece 1 dk sürdü ama çok acıdı gerç
Sadece karın gerdirme devlet hastahanesi fiyatı nedir ? ( lipo ya da başka ek müdahale olmadan)

Devlet hastanelerinin bu operasyonu yaptığını düşünmüyorum estetik olduğu için. Çünkü devlet hastanelerindeki estetik merkezler hastada mecburiyet görürse uyguluyor diye biliyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/manisa-devlet-hastanesinde-estetik-atagi-37274196

26 Nisan 2016
MANİSA Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Zafer Ulusan, hastanede tüm estetik operasyonların yapıldığını ve başarılı sonuçlar alındığını belirterek, estetik operasyon yaptırmak isteyenleri hastanelerine davet etti.
Manisa Devlet Hastanesi Başhekimi Zafer Ulusan, hastanede 4 ay önce göreve başlayan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özlem Akçay ile birlikte toplantı yaptı. Op. Dr. Özlem Akçay, insanların devlet hastanelerinde estetik ameliyatların yapıldığını bilmediğini söyleyerek "Hastanemizde estetik ameliyatlar yapılabiliyor. Hem de olmayan dokuyu yerine koyma tarzı ameliyatlar yapılabiliyor. İnsanlar devlet hastanesinde estetik ameliyat yapıldığını bilmiyor. Özellikle meme, karın, burun, göğüs küçültme, büyütme, karın germe, burun estetiği ameliyatları yapıyoruz. Göğüs büyütme ve küçültmeyi ücretli olarak yapıyoruz. Karın germe ameliyatını hastanın durumu da uygunsa muayene ettikten sonra karar veriyoruz. Rapor çıkartılıp ücretsiz yapılabiliyor. Bunların dışında yüz gençleştirme için botoks ve doku uygulamalarımız var. Zayıflamayla ilgili de bütün vücudu değil de bölgesel amaçlı ameliyatlar gerçekleştiriyoruz. Sırttan, koldan, göbekten, kalçalardan, bacaklardan vücudun hemen her yerinden yağ emme ameliyatı yapabiliyoruz" dedi.
Başhekim Uzm. Dr. Zafer Ulusan da estetik operasyonlar için vatandaşları davet ederek, "Manisa Devlet Hastanesi sağlıkta tüm alanlarda hizmet vermektedir. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de plastik cerrahidir. Bununla kişinin vücudunda istenmeyen tüm bozuklukları düzelterek istenilen şekle getirebiliyoruz. Hastanemizde tüm plastik cerrahi uygulamaları yapılmaktadır. Gayet başarılı sonuçlar almaktayız. Halkımızı da Manisa Devlet Hastanesi'ne bekliyoruz" diye konuştu.

Herkese mrb ben 3679 sayfayi okuyup yeni msj yazmayi ogrenmeye calisan yeni uyeyim ama valla sapik veya erkek degilim ben 3 yil once buradan okuyup ercan beye karar veri lipo yaptirdim hatta gorusmeye gottigimde biz k.k daniz diye bi kac kisiyle sohbet ettim. Simdi sira geldi karin germe ve gogus buyultmeye ama bu defa acibadem sukru beyi veya bulent tekerekoglu diyorum bu doktorlara ameliyat olan varmi

Deniz nasıl oldun şişlikler varmı dikiş izi nasıl resim varmı yarın için randevu aldım nasıl ilerliyor randevudan sonra dk aynı olunca sana sorayım dedim çok mu oldu ne heyecanlıyım

Slm deniz ban
alm deniz benimde ayın 9 ameliyatım var banada yardımcı olursan cok sewinşrim benim tek korkum ya sonuctan pişman olursam diye sonuctan mutlumusun hani şiş odem var diyosun ya peki bu odem oldugu halde
Deniz nasıl oldun şişlikler varmı dikiş izi nasıl resim varmı yarın için randevu aldım nasıl ilerliyor randevudan sonra dk aynı olunca sana sorayım dedim çok mu oldu ne heyecanlıyım
slm benimde ameliyatıma az kaldı siz ne zaman olucaksınız

X