Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

hangi doktorda amaliyet olacan ?

Ağŕınız vs varmı, nasıl oldu neler yaşadınız? Ve nerede olmuştunuz?
Ne çok sordum

Teşekkür ederim kızlar şimdi biraz oturdum çok yorulmadan yazayım tam karin germe liposuction meme küçültme oldum yani ko.bin yarın hastaneden cikacagim kısmet olursa buradan tanıştığım bir arkadaşta sağol sun hast ziyarete geldi benim ameliyatları ayil bayil 10 saatte yakın sürdü herkes panik olmuş bayağı vücut umla bayağı oynatmışim şimdi diyorumki ne cesaret hee gayet iyiyim ama hareketlerim kısıtlı alttan karin üsten meme bide sırt liposuction neyyse zoru geçti şimdi eve çıkıp dinlenme faslı benim ağrı eşiğim yüksek çokk zahmetcekmedim zaten ağrı kesiciler veriyolar sürekli şimdilik bu kadar daha sonra yazarım hee ayyy çıkanların resmini çektim iggggggg çokk iğrençler bunlar Benden mi çıktı diyorum

Te
Tekrar geçmiş olsun. Benim de 4-5 kilom kaldı inşallah60 olduğumda yapacak doktor

Ne güzel, zor olanı bitti:) şimdi sabır dönemi başladı. Tekrar geçmiş olsun:)

Beni de izlemeye alirmisin?

Baya surmus ameliyatin benimde meme diklestirmem baya uzun surmustu ayil bayil 7 saat felan di baya bir usumustum ameliattan sonra neyseki en zorunu atlattin simdi sabir isi dikkat et yinede agir tasima ani harektlerde bulunma..
Cikanlarin resmi demi var ay ne guzel doktorun ne yaptiysa gosteriyor iste ben de lipodan cekilen yaglari gormustum esteworldda odama getirmislerdi ama diger hastanede karin germede hic bisey gormedim..

Cok gecmis olsun cnm bende ayne amaliyet yapacam bi Hafta sonra sen nerde yaptin ve nekadar ödedin ? Kendine iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…