Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

merhaba arkadaşlar bende yarın karın germe opr olacağım çok korkuyorum kilom çok 85 kg göbeğim daha çok bana ameliyat öncesi ve sonrası ltfen yorum yazın merakla bekliyorum ayrıca ben göğus küçültme isteidim yani ikisini aynı anda istedim dk olmaz ağrı komasına girersin dayanamazsın deddi.

Başka bir rahatsızlığınız mı var? Belki dr unuz size uygun görmemiştir. Benim ki sadece kilomu verip gelmemi istemişti. Sakın korkma, ağrın falan olmaz. Sadece gerginlik hissi. Bir de azami dikkat sarfediyosun o kadar. Şimdiden geçmiş olsun:)

[QUOTE="Suhyzi, Merhaba arkadaşım cevabın için tşk ederim.Ben aslında göğüs küçültme için gittim karın germeye karar verdim bunların hepsi 10 gün içinde oldu araştıramadım bile ve yarın ameliyat olacağım korkyorum:: çok ağrılı olur dayanamazsın dedi birde ben hemen kalkmayı düşündüğüm için sanırım ikisini birlikte yapmak istemedi öğretmenim şubat 6 da okula başlamam gerekiyor.

Ben de emekli öğretmenim. Gerçekten korkmana gerek yok. Ama 6 sında okula başlamak seni yorabilir. Çünkü tam dik yürüyemiyeceksin. En azından 1 aya yakın hafif eğik yürümen gerek. Belki çalıştığın için ikisini bir arada yapmamıştır. Ben ikisini de oldum. Ağrı ya da acı hiç yok. Ama eğik yürümek yoruyor insanı. Tek olduğunda daha rahat olacaktır kesin. Tekrar yazıyorum korkacak bir durum yok:)

Çok teşekkür ederim hiç korkmuyordum bu sitede bazı yazıları okuyunca korkmuştum kimisi boşuna onca acı çok değişiklik beklemeyin diye yazanlar var siz nasıl hocam değmiştir umarım pişman olmadınız dimi hiç.

Kesinlikle olmadım, iyi ki yaptırmışım. Siz olumsuzlara takmayın kafayı. İyi düşünerek girin ki iyi olsun. Zaten uyuyorsunuz, bi bakmışsınız uyanıyorsunuz, hepsi bitmiş. Kendinizi yazabilecek gibi hissettiğinizde tek kelime de olsa yazın ki merak etmeyelim. Şimdiden geçmiş olsun.

Maşallah bütün öğretmenler toplanmış ne güzel bende el sanatları öğretmeniyim bu topigin en az 200 sayfasını okumusumdur en erken 3 haftaya ihtiyacın var ağrı olmasa bile kas ağrısı hadi buda katlanilabilir ama eğik yürümen gerekir arkadaşların yardımcı olursa atlatirsin bu arada karar vermek işin en zor kısmı onu aşmışsın tebrik ederim ben 1 senedir araştırıyorum sonunda 6 gün kaldi

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Teşekkür ederim ben etrafımdaki herkese aileme rağmen karar verdim beni destekleyen hiç kimse olmadı sadece kız kardeşim oda çok kararlı olduğumu görünce:)

Ben de bekliyorum iyiyim yazsın diye. Umarım iyi geçmiştir. Senin ameliyatına da az kaldı deniz3705:)
Evet bugün dr görüştük öksürük için asist ve bağırsak boşaltıçı ilaçlarımı verdi yarın rahat gecelik v.s. alayım Ayyy dua edin p.tesi saat 10 da gideceğim tahliller v.s. 12 de ameliyata giriyorum dua edin kombin ameliyat inşallah sıkıntısız geçer

Şimdiden geçmiş olsun Allah rast getirsin. İnşallah herşey gönlünüzce olur

Canım siz kaç kilo vermiştiniz ameliyattan önce yani doktor ne kadar kilo vermenizi istedi? Şu anda ben de aynı durumdayım kilo vermeye çalışıyorum ameliyat için.

Daha öncede söyledim iyi düşün, emin ol rahat geçer. Üstelik ben o dediğin ilaçların hiçbirini kullanmadım. Yani söylemedi dr um. Ama sıkıntıda olmadı. Dua ederiz senin içinde:)

Canım siz kaç kilo vermiştiniz ameliyattan önce yani doktor ne kadar kilo vermenizi istedi? Şu anda ben de aynı durumdayım kilo vermeye çalışıyorum ameliyat için.
normalde 173 boya 68 kilo idim. Ama kısa sürede önce 75 sonra da 86 ya çıkmıştım. Troit falan çok etkilemişti. O moral bozukluğu ile dr a gittim, hepsi aynı şeyi söyledi. Asla yapmazlarmış. Önce kilonu ver dediler. Yani aslında istedikleri şey normalde kaç kiloysam, ona yakın bir kiloya gelmemdi. Ben de 1 sene de 16 kilo verip öyle gittim. Hemen yaptı dr um. Ameliyatta da 4 küsur gitti. Şimdi ödem olmasına rağmen 69.5 kiloyum. Ki yememe rağmen. Spora tekrar başlamayı bekliyorum dört gözle:)) bence sen de kilonu verip öyle ol.

Ben şu an 65 kiloyum fakat dr 60 kilo olmam gerektiğini söyledi. daha önce emboli geçirmiş olmamdan dolayı doktor riskli olduğunu söyledi eğer 60 a inersem riskin büyük ölçüde azalacağını yüzde 3 e düşeceğini söyledi. Triodim var çok zor veriyorum kilo

Ben yeme düzenimi değiştirip biraz da spor katarak verdim. Protein ağırlıklı ve sadece pazar günleri karbonhidrat yiyerek beslendim. Troit benim de derdim. Verirsin sabır lazım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…