Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

36 saat geçti kendim kalkıyorum kolidorda 3 tur atıyorum şimdi oturuyorum şişlikler im çok fazla patliyacakmis gibiyim ama 1 aya rahatlarım inşallah göğsüme üst kısmına bastırıyor belki 2 cm içeri gocuyo ameliyat olan arkadaşlar siz ne zaman rahatladim iz yada bundan sonra neler yapmaliyim

Dikislerine dikkat et , benim meme diklestirmedeki dikislerde ufak ufak bantlar vardi onlari banyodan sonra fon makinesiyle kurutuyordum ve uzerine batikon suruyordum tabi bu benim doktorun onerisiydi sen kendi doktoruna sorabilirsin neler yapacagini soyler mutlaka. agir tasima ameliyat sutyeninden baska sutyen takma simdilik doktorun tamam diyene kadar
Karin korsesini de zor olsada tak ben bir ay takmistim ikisinide ..

Geçmiş olsun,gözün aydın Bundan sonrasında sağlıklı Ve sorunsuz süreçler diliyorum

Ay kafam allak bullak oldu. Ankara'da birkaç doktora göründüm biri tam karın germesiz hallolmaz dedi biri ne lipo ne germeye gerek yok spor yap dedi bugün gittiğim bir doktor da germe yapmayalım smart lipoyla çozeriz dedi resimlerimi gören arkadaşlar bence benim karnim germelik değil mi . Bir de tam karın germe ameliyatlarında genital yukarı çıkar klitoris görünür o yüzden alttan germem izi aşağida yapamam kesi de yukarda olur dedi. Gördüm yaptıği germe amliyatlarinda kesi yukardaydı. Benim bu forumda gördüğüm kesi izi aşağida olanlar sizin de genitalde yukarı çıkma klitorisin görünmesi gibi bir durumunuz oldu mu. Ćok fena olur yani böyle bir durum çok komik görünür yani

Resimlerine baktım o karın germeden başka kurtulmaz yani sıkı spor diyetle belki çözersin ama uzun vadede oda kesi izi kilotun içinde kalıyor ona takılma hiç genital bölge yukarda değil ama karın germe sonrası ora şiş gibi oluyor lipo bence oraya da yapılmalı

Evet doğru söylüyorsun. Yok karar verdim karın germe olucam. Ankara'da son gittiğim doktor smart lipo ile toparlarız dedi germesiz yani. Ama germe gibi olmiycak tabi. Söylediği smart triplex cihaziymiş. Sirttan vs yağ alacağı için deriyi de toparlama özelliği varmiş ben karin germe ile yapalim dedim olur ama kesi olucak genital yukari çikacak bu yüzden hicbir zaman kesiyi aşagida yapmam dedi. Baktim resimlerine hepsinde kesi çamaşırın üstünde adamin tekniği buymuş. Hem sırt kol vs derisini cihazla gerecek hem de karin germe kesisini aşagıda yapacak bir doktor bulmam lazım. Ankara tercihim tabiki

Kızlar merhaba.Size sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.Ben 23 ocakta karın germe ameliyatı oldum.Ama göbek deliğim yukarıda kalmış acaba şişlikler gidince normal yerine iner mi acaba .Sizlerin nasıl acaba

Deniz3705 size geçmiş olsun Ben de 23 ocakta karın germe ameliyatı oldum.Şuan göbek deliğim normalden yukarıda kalmış acaba sizinde öylemi.Zamanla normal yerine iner mi
Valla salı günü ilk pansuman a gideceğim o zaman bakarım ama daha önceki yorumlarda 2 3 ay sonra assagi yerine oturuyo diyolardi bakcaz artık senin süreç nasıl işledi bu patliyacakmis hissi ne zamana kadar sürüyor gerçi 5 gün oldu ama merak ediyor banyo yaptinmi

Ben banyomu 9. Gün yaptım.Daha öncesi dr um izin vermedi.Bende patlayacakmış gibi bir his olmadı ama şöyle ki ben yediklerime dikkat ediyorum tuzlu yemiyorum ki ödem yapmasın.Bir de çok az yiyorum ki şişkinlik yapmasın.Ayrıca 1 buçuk yaşında çocuğum var hastanede yattığım 3 günün dışında hiç yatamadım devamlı hareket halindeyim diyede şimdiden bayağı dik yürümeye başladım.Ama hala gülerken öksürürken ve hapşırırken sanki karnım yırtılıyormuş gibi acıyor.

Kızlar merhaba güncel devlet hastanesi meme küçültme ameliyatı fiyatını bilen var mı acaba.Aralık ayında 3000 tl idi ama şimdi zam gelmiş .Son günlerde soran varmı acaba

Kızlar merhaba güncel devlet hastanesi meme küçültme ameliyatı fiyatını bilen var mı acaba.Aralık ayında 3000 tl idi ama şimdi zam gelmiş .Son günlerde soran varmı acaba
Biraz aşağı inmekle beraber bir süre sonra olması gerektiği yere geldiği için mutlu bile olabiliyorsun. geçmiş olsun.

Kızlar bugün 8. Gün ağrım falan yıkama catliyacagim her tarafım şiş hastaneden çıktığım gunkinden daha kötüyüm sürekli msj atıyorum normal diyolar yarin randevum var 2.30 da o zamana kadar sabır diyorum benim gibi olan varmi

Benim sadece göbek etrafı ve alt dikişlerin kenarları şiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…