Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Şu emboli işini başka dr lara da sordun mu?
Evet canım çok fazla dr gittim bazısı yapabileceğini söyledi (klexsan yaparak) hatta hacettepede bir prof yapacaktı bütün tetkiklerim bitti bu pazartesi olacaktım sömestrde yani önceki gün fakat son anda hoşuma gitmeyen midemi bulandıran bazı şeyler oldu vazgeçtim o prof olmaktan. Ozan bitik'e kafam çok yattı güven verdi bana kendisine gittiğimde 67 civarında idim kesinlikle yapmayacağını çok riskli olduğunu söyledi fakat 60 kilo olursam yapabileceğini söyledi çünkü risk azalır dedi ben de o yüzden 60 kilo olmaya çalışıyorum verdiğimde kendisine olacağım inşallah. Kendisi söz verdi bana.

Canım doktorları düşündüren şey benim emboli sebebsiz yere attı ve genetik çıktı yüzde elli yani bu şu demek her an tekrar atabilir demek.

Hergün yürüyüş yapıyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum. Bilmiyorum çok uğraşıyorum.

Evet arkadaşım saat 3 de çıktım çok ıyim onca korku endişe bisunaydi ve yürüyorum dolasiyoRum sakın korkma arkadaşım o koca göbek gittin
Ayyyy çokkkk sevindim iyi olmana banada moral oluyorsun şu bir haftayı iyi dinlenerek geçir işe döndüğünde sıkıntı çekmeyesin hadi bakalım sıra bende galiba darısı başıma:KK54:

Evet canım çok fazla dr gittim bazısı yapabileceğini söyledi (klexsan yaparak) hatta hacettepede bir prof yapacaktı bütün tetkiklerim bitti bu pazartesi olacaktım sömestrde yani önceki gün fakat son anda hoşuma gitmeyen midemi bulandıran bazı şeyler oldu vazgeçtim o prof olmaktan. Ozan bitik'e kafam çok yattı güven verdi bana kendisine gittiğimde 67 civarında idim kesinlikle yapmayacağını çok riskli olduğunu söyledi fakat 60 kilo olursam yapabileceğini söyledi çünkü risk azalır dedi ben de o yüzden 60 kilo olmaya çalışıyorum verdiğimde kendisine olacağım inşallah. Kendisi söz verdi bana.

Canım doktorları düşündüren şey benim emboli sebebsiz yere attı ve genetik çıktı yüzde elli yani bu şu demek her an tekrar atabilir demek.

Hergün yürüyüş yapıyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum. Bilmiyorum çok uğraşıyorum.
Devam et, başarırsın. Hangisi kafana yattıysa o na ol zaten:)

Allah yardımcın olsun geç olsun güç olmasın akşam 6 dan sonra yeme içmeyi kesersen daha hızlı iner kilon

Merhabalar bende uzun zamandır karın germe düşünüyorum ama cesaretim bir gelip bi gidiyor.Ameliyat olan arkadaşlar fotoğraflarınızı görebilirmiyim bende kiloda var herkes benim gibimi yoksa bir benim karnımmı bu kadar kötü doğum öncesi halimi çook özlüyorum

3 işlem var karın germe liposuction meme küçültme 14 bin birkaç dr sordum hemen hemen hepsi aynı fiyat ama 3 çocuktan sonra sarkan karnı hiç birşey toplamıyor deli gibi spor yapmama rağmen en sonunda karar verdim buraya yazmamdaki amaç daha önceki yorumlardan cesaret almam ameliyatı hiç dusunmezken memnun olup keşke daha önce yaptirsaydim diyen yorumlar sonunda günümü aldım ameliyattan sonra adım adim yazarim benim gibi habire yorumları okuyup kararsız olanlar varsa belki fikir olur heee bu arada resimde yüklerim yanlız erkek kişilerin görmemesi için resim nasıl yüklenir tarif edin arkadaşlar

Merhaba 14 çok iyi fiyat sadece tam karın germe nekadar acaba bir fikriniz varmı teşekkürler birde takibe alırsanız sevinirim Y yumurcakburcu tavsiyesiyle fikir almak için bu platforma geldim şimdiden teşeklürler

Hacettepe'de prof figen hocaya karın germe ameliyatı olacağım inşallah fakat benim biraz riskli daha doğrusu yüksek risk dedi Hemotoloji raporda. Daha önce emboli atmıştı. Bilmiyorum bende gözümü kararttım:dua:

Merhaba randevumu alıyorsunuz nasıl ilerliyor işlemler ve ne kadar fiyat verdi acaba tam geremi

Merhaba 14 çok iyi fiyat sadece tam karın germe nekadar acaba bir fikriniz varmı teşekkürler birde takibe alırsanız sevinirim Y yumurcakburcu tavsiyesiyle fikir almak için bu platforma geldim şimdiden teşeklürler
Bilmiyorum ama bir arkadaş daha sordu kombin olunca daha uygun oluyor

Selam... o Y yumurcakburcu ya çok selam söyle... arada foruma uğrasın birşeyler yazsın lütfen :))
Senin içinde hayırlı kararlar Ve sonuçlar olsun canım... :KK66:

Evett büyük gün geldi çattı benim için eğer bir terslik olmazsa yarın saat 10 da hastanede tahlillerim yapılacak anestezi dr v.s. 12 gibi ameliyata giriyorum kombin msj gören herkesten dua bekliyorum inşallah sıkıntısız sorunsuz bir şekilde atlatırım ameliyat sonrası bütün süreci detaylıca yazacağım :KK17:stres tavan

Evett büyük gün geldi çattı benim için eğer bir terslik olmazsa yarın saat 10 da hastanede tahlillerim yapılacak anestezi dr v.s. 12 gibi ameliyata giriyorum kombin msj gören herkesten dua bekliyorum inşallah sıkıntısız sorunsuz bir şekilde atlatırım ameliyat sonrası bütün süreci detaylıca yazacağım :KK17:stres tavan
Stres yapma, her şey çok iyi olucak. Uyuyup uyanacaksın bitmiş olucak. Dua edicem senin için. Şimdiden geçmiş olsun. İyi hissettiğinde yaz mutlaka.

Selam sana simdiden bol sans diliyorum! Insallah hersey gönlünce olur... detailleri bekliyoruz

hiç tedirgin olma stres yapma herşey çok güzel olacak dümdüz bir karnın olacak yeniden doğumuş ka
Merhaba canım stres hiç gerek yokm sakin ol herşey çok güzel olacak canın hiç acımayacak ne opr öncesi ne sonrası korkma sakın karnın dümdüz olacak çok mutlu olacaksın muhteşem bir hiss korkma sakın rahat ol

Canım dua ediyorum Allah kolaylık versin güzelce girip güzelce çıkarsın kolayca inşallah. Herşey gönlünce olsun. darısı başıma inşallah

X