Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Doktorlar her şeyin en kötüsünü söylemek zorundalar canım , bir kaç doktora daha sorma imkanınız varsa sorun ,içiniz çok rahat edecektir.
Dualarım seninle canım...

Senin adına üzüldüm o zaman iyi düşün sonuçta sorumlu olduğumuz bir ailemiz var evet sarkık bir karın hiç hoş değil fakat ciddi bir sağlık problemde değil bir değil 5 6 dr görün derim hakkında hayırlısı olsun canım

Nur Ozan Bitik in yaptığı ameliyatları gördün mü. Ben de Ankara"da oturuyorum güveneceģim bir doktor olursa İstanbul'a gitmeyi bile düşündüm ama ameliyat sonrası süreci evimde geçirsem daha mantıklı. Bir de ameliyat sonrası o kadar yol fln gözüm yemiyor açıkçasi. Ozan bitik daha çok yüz cerrahisinde uzman sanırım. Ama burda mini karın germe sonucunu gördüm güzel. Sen neden tercih edersin Ozan Bitik'i

Arkadaşlar bir şey sorucam, benim gibi hem meme küçültme hem de karın germe olanlar cevaplarsa sevinirim. Ameliyat olalı 20 gün oldu. Acaba ne zaman tam olarak dik yürünebiliyor.

Arkadaşlar bir şey sorucam, benim gibi hem meme küçültme hem de karın germe olanlar cevaplarsa sevinirim. Ameliyat olalı 20 gün oldu. Acaba ne zaman tam olarak dik yürünebiliyor.
Selam canim ben 5
Selam canim ben 6 hafta sonra tam olarak dik yürüdüm

Geçmiş olsun,arkadaşım iki ameliyatıda birlikte olmuştu. Onun süreci biraz daha geç ilerlemişti. Doğruldugumda üstten meme dikişleri geriliyor,alttan karın dikişleri diyordu :)
Zorlamayın kendinizi,İnan'ın vücudunuz sizi yönlendiriyor zaten. Buraya kadar yap,daha ilerisine gitme diyor .En az bir ayı bulur ama

Aynen öyle oluyor işte, bu arada sanki karnın yeni yeni yapışan yerleri de ayrılacakmış gibi geliyor insana:)) Teşekkür ederim arzum77, sabırsızım galiba.

Aynen öyle oluyor işte, bu arada sanki karnın yeni yeni yapışan yerleri de ayrılacakmış gibi geliyor insana:)) Teşekkür ederim arzum77, sabırsızım galiba.
Zorlamamak lazım İşte,ben ilk ay koltuğun yatak kısmını açayım demiştim o ağrıyı hiç unutmam.. Dedim tamam iç dikişler attı kesin.. Çok dikkat edin,Allah muhafaza kötü birşey olmasın. O kadar eziyet çekiliyor,az para da değil. Revizyona ihtiyaç olmasın Allah korusun.

Yok öyle ağır hiç bir şey kaldırmadım daha, teşekkürler uyarın için:)

Yok öyle ağır hiç bir şey kaldırmadım daha, teşekkürler uyarın için:)
Geçmiş olsun benimde az kaldı hem tam karin germe birde meme küçültme ameliyatı olacağım bana biraz süreçten bahsedermisin nasıl geçti ameliyatın sonrası neler gelecek başıma çok merak içindeyim çok düşünmek istemiyorum biran önce olsun bitsin istiyorum bu göbek gitmez yoksa

Korkmanı ya da çekinmeni gerektirecek hiç bir şey yok inan. Her şey ameliyat sonrası dikkate bağlı. Benim hiç acım ya da ağrım olmadı. Sadece hareketlerin kısıtlı olduğu için sıkılıyorsun. Ama mutlaka yanında sana yardımcı olacak birileri olmalı. 2 hafta yatarken kalkarken azami dikkat gerekiyo. Sonrası da sabırsızlanmayla geçiyo, en azından benim öyle:) Başka sormak isyediğin bir şeyler varsa sor, yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…