Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım meraba inşallah görürsün mesajımı epey aradım yazdığını bulmak için şimdi de sendeki ağrının aynısı bende var aynı yerde bıçak saplaması gibi giriyor ağrı sen nasıl oldun ağrı ne zaman geçti bilgi verir misin bugün daha kötüydüm iş yerinden nerdeyse kaçıp gitcektim sana ne dedi doktorun

Bel fıtığı platin ameliyatından sonra ki dönem nasıldı platinler de sıkıntı oldumu çok ağrı yaptımı?

Merhaba, bende tam karın germe ameliyatı düşünenlerdenim. Şimdiye dek bir dr a muayene oldum. İkiz gebelik sonrası çatlak ve sarkık bir karnım var istanbulda doktor tavsiyeniz var mıdır? Bir de ameliyat olanların fotolarını nasıl görebilirim? :)

Ameliyat olmuş bayanlar hastane çantasına neler almamız gerekli tecrübelerini Zi paylasirmisiniz 17 sinde bir arkadaş tatilin 2. Haftasi da ben Ameliyat a girecegim neler lazım oluyor

Bana mı söylediniz? Ben ankarada olacağım ankarada yaşıyorum. Bugün gün almayı düşünüyorum inşallah. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

Ankara da hangi doktora ? Darısı bana :) bizi
biraz bilgilendirirmisin cnm ,ben de Ankara dayım araştırmalarım devam ediyorum ,henüz karar veremedim.Şimdiden teşekkürler...

Ankara da hangi doktora ? Darısı bana :) bizi
biraz bilgilendirirmisin cnm ,ben de Ankara dayım araştırmalarım devam ediyorum ,henüz karar veremedim.Şimdiden teşekkürler...
Hacettepe'de prof figen hocaya karın germe ameliyatı olacağım inşallah fakat benim biraz riskli daha doğrusu yüksek risk dedi Hemotoloji raporda. Daha önce emboli atmıştı. Bilmiyorum bende gözümü kararttım

Hacettepe'de prof figen hocaya karın germe ameliyatı olacağım inşallah fakat benim biraz riskli daha doğrusu yüksek risk dedi Hemotoloji raporda. Daha önce emboli atmıştı. Bilmiyorum bende gözümü kararttım

Doktorun uygun gördükten sonra için rahat bir şekilde olabilirsin bence .Harika bir karına sahip olacaksın.Bunun mutluluğunu düşün.

Ama ben Ozan bitik beye olmayı çok istedim kendisini öneririm fakat beni jesinlikle yapmayacağını söyledi
Doktorun uygun gördükten sonra için rahat bir şekilde olabilirsin bence .Harika bir karına sahip olacaksın.Bunun mutluluğunu düşün.
Doktorum yüksek risk ve bu riski bilerek girin ameliyata eşinizin de imza atması gerekiyor dedi. Emboli atabilir dedi.
Ozan bey kesinlikle ben yapmam emboli atacaktir dedi...
Durum böyle canım dua edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…