Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende figen hanıma o zaman önce liposakşın yapıp yağları alın bi kaç ay sonrada fazla deriyi alın madem dedim. Evet bu da bir yöntem dedi fakat asistanı iki sefer ayrı anastezi almanıza müsade etmez dedi. Ne çok yazdım hakkınızı helâl edin.

En riskli olan karın germe ameliyatı imiş emboli açısından eğer yüz, meme veya başka bi yer olsa hemen yaparım fakat emboli den en korktuğumuz karın germe zaten diyor

En riskli olan karın germe ameliyatı imiş emboli açısından eğer yüz, meme veya başka bi yer olsa hemen yaparım fakat emboli den en korktuğumuz karın germe zaten diyor
Doktorun olur diyorsa ameliyatı ol ama risk varsa alma sakın göze bende böyle bişey atlatmıştım 4 ocakta bir iki operasyonum var ama galiba hazır değilim yine atacağım kararsızsan acele etme çok geçmiş olsun tekrardan

Doktorun olur diyorsa ameliyatı ol ama risk varsa alma sakın göze bende böyle bişey atlatmıştım 4 ocakta bir iki operasyonum var ama galiba hazır değilim yine atacağım kararsızsan acele etme çok geçmiş olsun tekrardan
Çok teşekkür ederim. Kararlıyım karnım çok kötü aynen sönmüş balon gibi fakat doktorlar yapmak istemiyor. Yüzde elli genetik ile mutlaka pıhtı atar diyorlar. Ben göze aldım dedim bu seferde eşin de imza atması gerekiyor dedi.

Canım benim iki sene önce durduk yerde pıhtı atmıştı akciğere bunu derinlemesine araştırdılar yüzde elli genetik çıktı. Şimdi karın germe düşünüyorum hacettepede doçent doktor Ozan bitik var, kesinlikle yapamayacağını söyledi mutlaka pıhtı atar bir de yüzde elli genetiğiniz var dedi. Ama 60 kilo olursanız yaparım diyor ben de o vakit risk olmuyor mu diye sordum risk yüzde üç olur dedi. Hiç yağ kalmayacak karın bölgemde direk deri fazlalığını alıp kasları dikip kapatacak mış. Ben de hemen olmak istiyorum aynı hastanede prof Figen hanım var ona gittim anlattım tamam şu tetkikleri yaptır bakalım dedi. Bir aydır yoktum tetkikleri toparlayıp bugün götürdüm, kardiyoloji onay verdi fakat Hemotoloji yüksek riskli yazmış hocada bu durumda ben nasıl yapayım dedi ben de kararlıyım veya başka bi yöntemi varsa söyleyin dedim yok bu karına ancak ameliyat ve tsm karın germe dedi. Tekrar baktı aslında sömestre kadar biraz daha kilo ver hiç yağ kalmasın risk azalsın diyor. Valla ben de şaşırdım inanın çok fazla kilom yok.
AA evet anladım şimdi ve hatırladım..
Yani risk var diyorsa tabi yaptırıp sıkıntı çekmek daha kötü İnan çok pişman olursun Allah korusun..
Ne zaman tamamdır şimdi olabilir,risk Yok artık diye garanti verirse o zaman okey de Tatlım..

Çok teşekkür ederim. Kararlıyım karnım çok kötü aynen sönmüş balon gibi fakat doktorlar yapmak istemiyor. Yüzde elli genetik ile mutlaka pıhtı atar diyorlar. Ben göze aldım dedim bu seferde eşin de imza atması gerekiyor dedi.
ya bu eşten imza durumu bile beni panicletir yanlış anlama da korkarım zaten panic biriyim ben:KK43: eşin imza verecek mi peki ?

Erteleyecekmisin ameliyatı?
arzu cumartesi görüşmem vardı fiyat gün netleştirme ya ne bilim tarih yazılınca kafam yine farklı çaılıtı korku panic durumu herhalde uzun zaman oldu 2 seneyi devirdim ben narkozsuz hayata alıştım hahhahah arayacağım akşam aradım ameliyattaymış doktor şu kar tatilini atlatım kafamda otursun öyle; ha sana bahsettiğim vardı ya son dakika dr nin anlar x kişi dediği onu olucam ama :))))) aramızda pişt kimse duymasın hahhah

arzu cumartesi görüşmem vardı fiyat gün netleştirme ya ne bilim tarih yazılınca kafam yine farklı çaılıtı korku panic durumu herhalde uzun zaman oldu 2 seneyi devirdim ben narkozsuz hayata alıştım hahhahah arayacağım akşam aradım ameliyattaymış doktor şu kar tatilini atlatım kafamda otursun öyle; ha sana bahsettiğim vardı ya son dakika dr nin anlar x kişi dediği onu olucam ama :))))) aramızda pişt kimse duymasın hahhah
Seneyi atlatmamak gerek ama ahahahahhh :KK70: Bir sene geçerse narkoz görmemiş masum köylü gibi korkarsın İşte :KK53: Ben gibi her sene ol korkmazsın :KK48:
Aramızda aramızda tamam :super:

Seneyi atlatmamak gerek ama ahahahahhh :KK70: Bir sene geçerse narkoz görmemiş masum köylü gibi korkarsın İşte :KK53: Ben gibi her sene ol korkmazsın :KK48:
Aramızda aramızda tamam :super:

hahhahha he işte ben o masum köylü olmuşum bir de ajanda açıp tarihi yazınca çıkmamla 10 kişiyi aradım hahhaha panicle

diğer işlem basit kısa narkoz :)))

hahhahha he işte ben o masum köylü olmuşum bir de ajanda açıp tarihi yazınca çıkmamla 10 kişiyi aradım hahhaha panicle

diğer işlem basit kısa narkoz :)))
Hayırlısı olsun,tarih alınca tabi ne kadarda ameliyat olacağını bilsende bir heyecan korku karışık birşeyler oluyor tabi.. İyi olsunda sonuçlar,sorun yaşamayalım hepsi gelir geçer :KK66:

Ferruh Bingöl yaparım dedi bi cok
ya bu eşten imza durumu bile beni panicletir yanlış anlama da korkarım zaten panic biriyim ben:KK43: eşin imza verecek mi peki ?
Canım bilmiyorum verir mi vermez mi, benim ne kadar kararlı olduğumu görüyor bi şey diyemiyor ama bugün ilk defa doktor senin imzanı istiyor deyince benim rızam yok dedi. Ben emboli geçirdim ya işte bu bütün herşeyi berbat ediyor birde üstüne üstlük yüzde elli genetik çıktı. Hacettepe de de yapıldı aynı yine yüzde elli çıktı.

Benim daha önce akciğere atmıştı yine Allah'a şükür o bi nebze beyine attığı vakit işte o çok kötü ölümcül oluyor yani. Allah muhafaza buyursun hepimizi.

AA evet anladım şimdi ve hatırladım..
Yani risk var diyorsa tabi yaptırıp sıkıntı çekmek daha kötü İnan çok pişman olursun Allah korusun..
Ne zaman tamamdır şimdi olabilir,risk Yok artık diye garanti verirse o zaman okey de Tatlım..
Canım öyle bi şey olamaz yani tamam okey şimdi risk yok diyemez. Çünkü benim daha evvel durduk yerde emboli attı ya bu çok ciddi bi şey onlar için birde genetik çıktı heran emboli atabilir aslında bana. O yüzden ya göze alıp olacağım Allaha emanet veya korkup olmayacak karın germeyi unutacağım.

Canım öyle bi şey olamaz yani tamam okey şimdi risk yok diyemez. Çünkü benim daha evvel durduk yerde emboli attı ya bu çok ciddi bi şey onlar için birde genetik çıktı heran emboli atabilir aslında bana. O yüzden ya göze alıp olacağım Allaha emanet veya korkup olmayacak karın germeyi unutacağım.

canım ben ferruh bey ile de ozan bey ile de başka 3 doktor ile de görüştüm . Ozan beye ameliyat oldum. İyi ki ferruh beyi dinleyip tam germe olmadım benim için riskli olucaktı riskli kapanış olacaktı ve dikey iz bırakacaktı. Sağlığın önemli bir doktor da ilk önce bunu sağlamalı. Ozan beyin bu konuda sağ duyusuna güveniyorum . Dinlemeni tavsiye ederim. İlk önce lazer lipo olup bi kaç ay sonra karın germe olman daha makul giibi.

canım ben ferruh bey ile de ozan bey ile de başka 3 doktor ile de görüştüm . Ozan beye ameliyat oldum. İyi ki ferruh beyi dinleyip tam germe olmadım benim için riskli olucaktı riskli kapanış olacaktı ve dikey iz bırakacaktı. Sağlığın önemli bir doktor da ilk önce bunu sağlamalı. Ozan beyin bu konuda sağ duyusuna güveniyorum . Dinlemeni tavsiye ederim. İlk önce lazer lipo olup bi kaç ay sonra karın germe olman daha makul giibi.
Teşekkür ederim ilginiz için. Evet bana da öyle geliyor çünkü figen hoca bugün bu karın da hala yağ var az da olsa keşke biraz daha versen burası sıfır yağ olsa dedi ben de o zaman lipo yapın bi kaç sonra da fazla deriyi alın mantıklı dedi ama figen hoca gidince asistanı olmaz iki kez anastezi almanıza müsade etmez dedi bi seferde daha iyi dedi.
Ozan beye gittim aslında ona olmayı istedim fakat kendisi kesinlikle yapmam bile bile lades bu dedi. Eğer bu kadar kararlı isem 60 kiloya düşmem gerektiğini o zaman yapacağını söyledi risk çok azalır kilo verince dedi.

Ferruh beye gittiğimde yapabileceğini söyledi yalnız Ozan çok ciddi ve çok da dikkatli bir doktor, ben yaparım demiyorum hatta sizden alacağım paraya ihtiyacım yok sizin sağlığınız önemli benim için dedi hatta yaparım diyenlere çok kızdı sinirlendi.

Siz hangi doktora oldunuz acaba ve kaç gün oldu? Zorluk yaşadınız mı?

X