Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba canim mesajini yeni gördüm cok tesekkür ederim evet amaliyatimi oldum allaha sükür bittisimdilik hersey cok iyi gidiyor carsamba günü dikisler alinacak..sargilar acilsin resim eklerim
Bende diyorum bu kız bana niye cevap yazmıyor :))
Elif hanımı çok severim,meme ameliyatımda vardı. Hatta Dr. Deniz Küçükkayada vardı ameliyatımda :))
Pansumanlarımda da vardı,sohbetlerimiz olmuştur
Merakla bekliyoruz fotolarını

Kızlar tam karın germe amaliyatım üç aylık oldu. Foto ekledim.
Canım ben de resimlerinizi görebilirmiyim sonucunuzu? Ben de karın germe ameliyatı olacağım inşallah bugün hacettepede figen hanımda randevum vardı. Benim sürecimi izlerseniz sevinirim. Teşekkür ederim

Merhaba hanimlar latexs korsemi aldim ve bayildim yumsacik sahane bisey ya suan ilk kancada kullaniyorum kan ter icinde kaldim bu kis sicak gecicek anlasilan sizler icin resimde attim

Kizlar bugün pansumanim degisti insallah haftaya resimlerimi size gösteririm.bugün gözlerimde bantlar cikti 1 resim indirdim bakabilirsiniz

Aydınlattığın için çok teşekkürler+ücret verilmemiş olması iyi imiş. Resimlerimi gördün mü? Oldukça göbeğimde yağ var. Bana sıkı bir liposakşın ve karın germe yapılması gerekiyor sanırsam. Resimlerinin hepsine bakamasam da bazılarına göz gezdirdim. Karnında başarılı olmuş ama tabi sonucun seni mutlu etmesi gerekiyor..

Cevap verdiğiniz için teşekkürler..Vaktim oldukça 2 tane evladım var. Bazen forumu okuyabiliyorum. Ameliyat olanların tecrübeleri benim için çok önemli. Albümüm yok dediniz ama 2 tane resim ekledim,lütfen görüp resimlerime yorum yapar mısınız? Ameliyat sonrası sonuç beni mutlu eder mi ? Sizi izlemeye aldım,izlemeye alırsanız mutlu olurum,teşekkürler..

arzum77 Merhabalar,sizi de izlemeye aldım,resimlerime bakıp fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Sizde beni izlemeye alırmısınız,resimlerinizi görebilir miyim? Teşekkürler...

ahhahha valla burada kesin var akraba arkadaşlarımız :))) çıkar mı çıkarız belli olmaz akraba :)))))
Slm ca ım benide izlemege alsan öncelikle çok geçmişolsun nezaman oldun nsaılsın ağrın sızın vaemı kaçıncı gün bira iyi hisseti n işini falan yapabiliyonmu inşsallah bende olucam cesaret ve parayı tamamlaynca sen nekadar verdin nerde kime oldun

Fake üyeler nedir nasıl oluyor? Affedin ben anlamadım.
Erkek üye olabiliyor,kendini kadın gibi göstermeye çalışan... Başka birinin fotosunu internetten bulup ,yada karısının fotolarını ekleyip ben bayanım benimde albümüm var beni izleyin diyen ... Kendini başka birinin kimliğine bürünen şahıs :))
Yada bayan olup kendine ait olmayan fotoları ekleyen... sapık ruhlu yada kötü amaçlı olan kişiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…