Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam kizlar bugün tam 10 gün oldu,karinda gerginlik ne zaman yok olur daha tam dik yürüyemiyorum ve daha cok siskinlik var dik yürümeye calisirsam sanki karnim patlayacak gibi.
Daha cok erken canim benim 15 gunu buldu dik yurumem 1 hafta sonra dimdik yurursun gerginlik normal benim 2.5 ay olcak nerdeyse gerginlik hala var odemde tabi ama zamanla gittiklerini goruceksin bende de suanda kasinma var ama hissetmedigim icin kasisamda olmuyor deli oluyorum

Selam kizlar bugün tam 10 gün oldu,karinda gerginlik ne zaman yok olur daha tam dik yürüyemiyorum ve daha cok siskinlik var dik yürümeye calisirsam sanki karnim patlayacak gibi.
Daha çok yeni biraz daha sürebilir çokda dik yurumeye çalışıp kendini kasma zamanla geçicek hepsi bir ay sonunda daha iyi toparlarsın.

Bebe yağı sür bolca kaluntıya çok iyi geliyo doktorum önermişti.

Tesekkürler dikislerin biraz daha asagiya inecegini söyledi o zaman bence dahada güzel olacaktir ne zaman iner dersiniz?Doktorum gercekten cok cana yakin ve hastalarina cok deger veriyor bu cok önemli..

Tesekkürler dikislerin biraz daha asagiya inecegini söyledi o zaman bence dahada güzel olacaktir ne zaman iner dersiniz?Doktorum gercekten cok cana yakin ve hastalarina cok deger veriyor bu cok önemli..
Geçmiş olsun inşaAllah kısa Zaman'da istediğiniz sonuca ulaşırsınız,müsaden olursa bende görmeyi çok isterim fotoğraflarını

Geçmiş olsun. Ben de görebilir miyim resimlerinizi? Dr unuz kimdi?

Gerginlik normal. Azalacak giderek. 1 ayda rahatlarsın. Dik durayım diye zorlama sakın. Yavaş yavaş esneyip yumuşayacak.

Ayy bu tuğçenin eşofmanın önünde gülen yüz vardı ya şüphelenmiştim ben de. Bir de ikizlerden sonra karnımdaki deformasyon diyo :))))

Tesekkür eder canim

Selam canim doktorum Elif eren aydin. Resimlerime bakabilirsin
Resimlerini göremiyorum. İzlemeye aldın mı beni? Bu arada dikiş 1-2 aya azıcık iner aşağıya. Göbek deliğiyle kesi arasındaki mesafeden farkedersin indiğini. 1-2 cm

Gördümmm çok beğendim harika. Tek seferde hem o kadar yağı almış doktorun hem de bütün fazla deriyi germiş. 10. Gün genelde çok ödem olur. Senin şimdiden nerdeyse dümdüz olmuş cnm maşallah. Göbek deliğin ve kesi dikişin de gayet güzel. Güle güle kullan. Dr unun eline sağlık. 1 ay sonraki halini de merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…