Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Amin Can'ım sağol bir kereden bişey olmaz sürekli yemediğimiz sürece:)birde akraba çıkaydık :)

I iNAN 2211 Geçmiş olsun,resimlerinizi görebilir miyim lütfen?

hilkad Bana da yardımcı olabilir misiniz? Bende yaklaşık 2 senedir araştırma yapıyorum. Bir kaç estetik cerrahla görüştüm. Mini karın germe ya da tam karı germe tavsiye ediyolar,resim ekledim bakıp yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun,resim ekledim. Bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim. Lütfen resimlerinizi görmeme izin verin. Bu ameliyattan okuduğum kadarıyla memnun olan da var olmayan da var. Sizlerin tecrübesi benim için çok önemli...

cnm bende fotolarını gorebılırmıyım

cnm bende fotolarını gorebılırmıyım

Cansucum fotorafını göremiyorum beni izlermisin tatlım

C ChAneL81 göz kapağı ameliyatına ne kadar ücret ödedin?Görebilir miyim lütfen,bende resim ekledim bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim. Tam germe mi yoksa mini germe mi yaptırayım?
Canim benim karin germe ile beraber oldu goz kapagim kombin fiyat yapti doktorum.. bende seni izliyorum bakabilirsin
Tam germemi minimi anca doktorlar bilir bir kac doktora mail at fikir al

Canim benim karin germe ile beraber oldu goz kapagim kombin fiyat yapti doktorum.. bende seni izliyorum bakabilirsin
Tam germemi minimi anca doktorlar bilir bir kac doktora mail at fikir al
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim bende karın,meme operasyonu ve göz kapağı düşünüyorum. Buradan defalarca yazdım ama kimse beni görmedi.İzlediğiniz için teşekkürler resimlerine bakacağım. Doktorunuz kimdi,hangi şehirde?

Arkadaşlar Bursa'da ve İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz estetik cerrah varmı? Öncellikle bayan olursa çok sevinirim..

C ChAneL81 Resimlerinizi görmeme izin verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Göz operasyonunuz ve karın operasyonunuz çok güzel olmuş,üst midede ki katlantı oturup eğilince mi oluşuyor? Ayakta da bu katlantınız varmı? Benim görüştüğüm doktorlar üst mide kısmına liposakşın yapacaklarını söylediler. Onun için ekstra ücret alıyorlar mı?

Karin gerdirme konusunda beni en endiselendiren izler ameliyat olan arkadaslar ameliyat izleri rahatsiz ediyormu ? Izlerden dolayi ameliyati yaptirdigina pisman olan varmi amamizda?

Tesekkurler

Rica ederim tsk ederim drum ercan karacaoglu.
Oturunca olusuyor ve kot giyince ayakta bile ust taraf sisiyor ama katlanti olmuyor ayakta
Bunun ucreti zaten karin germe icinde canim
Karin germede liposaksiyon yapiliyor bazilarinda yag yok tabi onda yapmiyorlar

Merak etme seninde hic iz kalmaz goz etrafi cok ince yapili bir deri hemen birbirine kayniyor iz miz yok makyaj kullanmiyorum bile gozukmuyor
Bakalım inşallah bir iki aya yatacağım masaya :)))) senin çok güzel olmuştu ama göz rengin kaşın güzel göz kapağı da olunca tam oldu doktora dedim zaten sero ve sardunya gibi isterim iz olursa sero gibi video çeker atarım sürekli

/jelesec Size de çok geçmiş olsun,sizinde resimlerinizi görebilir miyim lütfen?Teşekkürler..
hoşgeldiniz albümü olmayanı izlemiyorum malum özel resimler bu başlığı vakit varsa üşenmeden okuyun inanın çok faydasını görürsünüz çoğunluk adım adım doğru ne yaşadıysa yazdı resimledi aktardı doktor isimleri de süreçleri de var sondan değil okumaya baştan başlayın tavsiyem :)

Merhaba. Ameliyatınızı oldunuz sanırım,geçmiş olsun Doktor hanımın instagram sayfasında sizin ameliyat haberini okudum yanlış değilse
Merhaba canim mesajini yeni gördüm cok tesekkür ederim evet amaliyatimi oldum allaha sükür bittisimdilik hersey cok iyi gidiyor carsamba günü dikisler alinacak..sargilar acilsin resim eklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…