Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım memnun olmana çok sevindim üst kapakta iz varmı elif hanım hasan fındıkla birlikte değilmi sevgiler

H hvs maşallah valla çok aktif değilsin ameliyatta olmamışsın kim kimle iyi biliyorsun :)))) ben ameliyat olduğum halde bilmiyorum kim kimle :)))ayrılmış canım Elif hnm diye biliyorum

Merhaba canim yüzde hic bir agri olmadi ve cok az bir morluk oldu göz kenarinda.alt göz kapaginda cok korkuyordum dikisler belli olur diye ama hic belli olmuyor tam kiprik üstü dikisleri.

Çok tşkler tatlım cevabın için chanel ve sardunyam16 kilerde iz yoktu beğenmiştim göz bende olacağım umarım bende de kalmaz sevindim seninde memnun olmana

Selam kizlar dikisler icin krem ve yarabandi hangisini tavsiye edersiniz.
Hangi dikisler canim ? Karin izi icinmi ?
Doktorun mutlaka krem yada silikon bant onerir ama daha erken kendisi ne zaman neyi kullanacagini soyler ha birde kirmizi kantaron otu yag iyi geliyor izlere turkiyede bulabilirsin ama organik olanlari sec..

Çok tşkler tatlım cevabın için chanel ve sardunyam16 kilerde iz yoktu beğenmiştim göz bende olacağım umarım bende de kalmaz sevindim seninde memnun olmana
Merak etme seninde hic iz kalmaz goz etrafi cok ince yapili bir deri hemen birbirine kayniyor iz miz yok makyaj kullanmiyorum bile gozukmuyor

karın germen nasıl geçti peki ben cesaret edemiyorum karında ve üst kapakta izler nasıl bide çok ağrı oldumu canım
Merhaba canim karin germede bende cok korkuyordum ben bir arkadasla birlikte yaptirdim ben ondan birgün önce oldugum halde o benden iyi atlatti benim drenler yarin cikacak ama zorda olsa bence degiyor.göbisim birazcik düzelsin foto yüklerim simdi sadece 1 tane resim yükledim gözlerimden ama halen bantli ve bakarsan göreceksin cok az bir morluk var
Hangi dikisler canim ? Karin izi icinmi ?
Doktorun mutlaka krem yada silikon bant onerir ama daha erken kendisi ne zaman neyi kullanacagini soyler ha birde kirmizi kantaron otu yag iyi geliyor izlere turkiyede bulabilirsin ama organik olanlari sec..
Cok tesekkür ederim canim karin icin bir krem yazacagini söylemisti iki hafta sonra kullanmam gerekiyormus.silikon mandinida isteyecegim

Merhaba hanimlar bu korseden kullanan varmi aranizda etkisini gören bundan aldim yarin gelcek birazda pahali acaba ise yariyormu gercekten merak ediyorum kullanici yorumlari cezbedici ama bilemedim kendi kullandigim cok katlaniyor rahatsiz ediyor artik sporda baslicam saglam bisi olsun dedim bunu aldim sirt destegide olsun diye

Merhaba canim benim korsemin aynisi hic katlanmiyor ben memnunum

hilkad ben bunun tüm vücut için olanı kullandım. Çok faydasını görürsün. Amaliyattan çıktığında zaten üzerinde olması gerekmiyormu? Bir kaç kişiden daha duydum, kendileri satın alıyorlar. Uyandığımda tüm vücut için ve üzerinde ayrıca beyaz destekli, kum saati Şekli veren korse vardı. Fotolarıma bakabilirsin.

Yok canim bize beyaz medikal korse taktilar cogu arkadastada ayni bunu ve benzerlerini kendimiz aliyoruz yanliz berbat sekilde katlaniyor cok rahatsiz edici attim çobe artik bu model balenliymis askili olmasida iyi bel agrilarim icin normal olanida var victorya modelide bunu aldim rahat diye ama ya bide pahali baya insallah ise yarar

Canim bende ust goz kapagi yaptirmisyim bir sene once istersen resimlerime bak iz kalmadi hic endise etme beni izlemen yeterli
C ChAneL81 göz kapağı ameliyatına ne kadar ücret ödedin?Görebilir miyim lütfen,bende resim ekledim bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim. Tam germe mi yoksa mini germe mi yaptırayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…