Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hasan beye ilk karın ameliyatını mı yaptı revizyonu ercan bey yaptı

hvs yok canım Hasan beye bacak lipo oldum ben memnun kalmadım revizyonu oldum sonra karın sen dediğim gibi bunlara takılma her doktorun var memnun olan olmayan hastası git hepsi ile görüş

İnsanın hemen gidip gerdiresi geliyor sizleri böyle memnun Mutlu görünce inşaallah diyelim bizler için

valla sorun büyükse evet ameliyat ama değilse spor diyet kuzum ben hep dedim az sorunla bu büyük ameliyata yatmak akıl karı değil çünkü; inşallah herkes olmak isteyen sonucu ile mutlu olsun

Neeee şişkomu dediniz üstüne bastınız ayağınızı kaldırın huzurlarınızda nam-ı diğer dana :))

valla sorun büyükse evet ameliyat ama değilse spor diyet kuzum ben hep dedim az sorunla bu büyük ameliyata yatmak akıl karı değil çünkü; inşallah herkes olmak isteyen sonucu ile mutlu olsun
Sorun gibi bombe 3 doğum birazda deride çatlak gevşeklik var düz gergin olsun istiyorum nasip bakalım Can'ım,haklısın kolay olmasa gerek onca sıkıntı korku Nasıl olur pişman olurmuyuz endişesi ama hem sağlık hem estetik acısından yani önceki halimize dönmek amacımız,ilgin için çok teşekkür ediyorum :)

eee 3 çocuk sarkan çatlayan karın başka yol yok zaten sana hayırlısı olsun inşallah acele etme sindire sindire kendini hazır hissettiğin de olursun iyi olursa karnın HINGEL isterim :))))) yöresel biliyorsun adına aynı dermişin bilmem biz böyle diyoruz:)))

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bende forumun takipçisiyim.Bursa'da bir kaç doktorla görüştüm annem Bursa'da yaşadığı için.Benim karnıma da tam karın germe dendi ama benim de korkularım var.Tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum fotoğraflarınızı görebilir miyim? Araştırma sürecindeyim bende kendim fotoğraf ekleyeceğim,teşekkür ederim.

Evet bende öyle düşünüyorum hayırlısı bakalım,gerdireyim iyi olsunda sana Hingel sözüm olsun evet bizde öyle adı:)yurtdışındayım yazları geliyorum memlekete gel yaparım lafımı olur

Merhaba benim doktorum elif eren aydin bir kac arkadas gitmisti ve sonuc mükemmeldi ve ben böyle karar verdim.gercektende cok cici bir doktor hastalariyla cok iyi ilgileniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…