Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba hep gogusten bahsetmisim karın germe ameliyatımda 4. Gunum gerilme dısinda pek agri sizi yok cunki uyusuk hissetmiyorum gunluk pansuman yapiliyor lipodan dolayi sag sol mor tabi ama gobek gitmis suanda bile duzduz duruyor uyusukluk gecipte dikisler acimaya baslayinca kotu iste
Gecmis olsun canim merakla sonucunu girmek icin sabirsizlaniyorum cok mutlu ol ❤️

Arkadaşlar merhabalar. Az önce üye oldum. Daha evvelden takip ediyordum. Karın germe ve meme dikleştirme için dr. Nezail Demirciler le görüştüm. Bugün de görüşmeye gideceğim. Hala kararsızım kafamda deli sorular. Izler. Iyilesme süreci. Gerek var mı. Yok mu. Cildimde hiç çatlak yok. Durduk yerde izler olacak. 2 Doğumum da normal. Sezaryen izi de yok yani. Izler daha sonra eşime kötü görünür mü... falan falan
Ve resimlerinizi görmem mümkün mü. Nasıl görebilirim. Iyilesme sürecindeki arkadaşlarada acil şifalar dilerim. Sevgiler.

Selam kızlar.
Forumda yeniyim.
Geçmişe yönelik okudukça kayboluyorum forumda. :olamaz:
Ankara da karın germe ameliyatı olan varmı?
Ankara da iki doktor ile görüştüm Fiyatları İstanbula göre sanırım yarı fiyatı. Akay ve Hacettepeden görüştüğüm doktorlar sonuçları nasıl olur bilemiyorum. Forumda okuduğum kadarıyla Hasan Fındık tan çok memnun kalınmış fiyatını bilmiyorum :KK43:

Hoşgeldiniz başlığı tamamen okursanız Ankarada olan arkadaşlar çokdu memnun kalmışlardı doktordan kolay gelsin

Selam kızlar
Ne var ne yok? Epeydir giremiyorum.yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş.ameliyat olacaklara sağlıklı sonuçlar dilerim.Diğer arkadaşlarım sanırım tatil hepimize yaradı.Kışın diet ve spordan bahsederiz artık bol bol.şahsen ben dümdüz değilim yani:KK61:

artık eve döndük kürkçü dükkanı diyet spor başlığı aç emrum ameliyat sonrası yiyip gezen şişenler diye :-)

Nasıl şiştim diye resim atacaktım ama beceremedim zuzu53 zuzu53 yoğun o yapmıştı sonkileri artık canlı görürsünüz buluşmada :halay:

Son düzenleme:
Tam karın germe ameliyatımın ikinci Ay'ı bugün. doktorum karın çalışmam için altı ay beklemem gerektiğini söyledi! Çok uzun bir süre Değilmi?:spor:

Karın ve meme ameliyatında 10. Gün hala dik yuruyemiyorum agrılar minimum ama bagzen nefes alamiyorum siddetli bir agrı geliyor sol kaburgadan uyku uyumak haram oluyor sonra geciyor oturamiyorum sirt agrisi fazla yatiyorum genellikle bazende dolaniyorum ufak tefek isleri yapabiliyorum yan donerek kendim kalkabiliyorum hala cenin gibi yatmak cok zor duz uyumak istiyorum ve düz yurumek bayram geliyor napcam bilmiyorum :KK43:

tüm kadınlar kulübü üyesi arkadaşların mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar yaşayın inşallah En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK:KK200::nazar:

Herkesin bayrami hayirli olsun ❤️

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 35
Bende yaptiricam kızlar hem karın hem göğüs ama hala çocuk emziriyorum. Oğlumun iki yaşına gelmesini bekliyorum bu arada fikir ediniyorum sayenizde. Ama benim karnında çok çatlak var yaygın yani nasıl olacak hiç bilmiyorum ameliyattan sonra bile çatlağım çok kalır :110:

Teşekkür ederim cok naziksiniz girdim fotolara ama göremiyorum acaba benmi beceremedim nasil bakicam yardımcı olursanız sevinirim

X