Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

yeni ve fotosu albümü olmayan üyeleri güvenlik nedeniyle izlemiyoruz özel fotolarimiz var ve daha önce erkek üyeler falan oldu o yüzden kusura bakmayın
Anladım nerden foto koycaz bende geçen hafta karın kası ve karın germe ameliyatı oldum yaralar çok derin ve moralim çok bozuk acaba düzelmesi ne kadar sürcek. Bide bu kadar derin yara ve dikiş nasıl iz bırakmazki

Arkadaşlar son yazılara baktığım kadarıyla karın kası ve karın gerdirme yaptıranlar var bende bu ameliyatı oldum acaba içinizde sigara kullananlar varmı? Lütfen bana yazarmısınız? Bu müptelamdan bi kurtulamıyorum ve içmemeye çalıştıkça aşırı sinir yapıyor lütfen cevap verirmisiniz?

tatlım zaten bende dahil burdakilerin hepsi karın germe ameliyatı olanlar ayrıca sana iz kalmayacağını kim söyledi tabiiki iz kalacak hepimiz bu izi göze alarak ameliyat olduk. fakat izler ilk zamanki gibi kalmıyor tabi zamanla siliklesiyor

İşte daha yaralar öok tazeye ondan öyleyim .

Siğara her ameliyat öncesi ve sonrası sıkıntı yaratan bir durumdur. Elinden geldiğince azaltmaya,kendini başka şeylere vermeye çalış tabi.. Elektronik siğaraları çok görüyorum ortamlarda,onu dene istersen bir

Bence içmeyin benim Dr un her görüşmemizde sigara içmeyin içilen ortamda durmayın dedi
Ayrıca yaraların geç iyileşmesine ve iz kalmasına neden oluyor doku kaybına neden oluyor

Geçmiş olsun.Bende düşünüyorum ama tekrar hamilelik yaşarsam sorun olur mu diye endişeleniyorum tek çocuğum var.Birde sanirim bu ameliyat için kış aylarını beklemek lazim.Ben kendimi bu sıcaklarda korseyle düşünemiyorum

her ne yapıyorsan devam et tatlım herşey yerli yerinde ve hoş görünüyor.
Valla karşı koyamayacağım yiyeceklere itiraz edemiyorum,yiyorum. Sonra bazen ipin ucunu kaçırdım diye kendi kendime kızıyorum,diyet yapıyorum :)) Pek iyi sağlıklı değil yaptıgım biliyorum ama öyle işte
Umarım ipin ucu kaçmaz ve herşey yerli yerinde diri ve hoş gözükmeye devam eder
Sen nasılsın? Kilo alıp vermeler,vücutta değişiklikler oluyormu? Hani kendini bazen çok iyi bazende salmış gibi hissettiğin oluyormu?

Slm canım grçmişolsun inşallah iyi sinuçlar okur bende bu amalyatı olucam kısmetse 29 da nasıl agrın sancın çokmu oldu dikisler alındımı zormu alındı bide resmini görebilirmiyim izlemeye alsan beni

Ahh ahhh... Neler aldım neler ama keyfim yok foto çekilemiyorumki. Sürekli gözümüz televizyonda,elimizde telefon haberleri takip ediyoruz Keyfimiz yok,Allah korusun devletimizi bizi..
sorma cnm al benden de o kadar malum bende Ankaradayim buralar korkunç

Kızlar çok önemli! Bugün amaliyatımın ikinci haftası ve ben hala doğrulamıyorum. Bu durum normalmi??? Sağ bacağımdada amaliyatım dan beri ödem var!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…